Strona 68 z 79 PierwszyPierwszy ... 18 58 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 78 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 671 do 680 z 787

Wątek: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

  1. #671
    Bieszczadnik Awatar olatro
    Na forum od
    10.2010
    Rodem z
    Ostrów Wielkopolski
    Postów
    217

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Nie mogę, mam już bilety na TLK do Rzeszowa, szkoda, szkoda...

  2. #672
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2006
    Rodem z
    Poznań/Szczecin
    Postów
    713

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Pisałem posta zmęczony, jedziemy z 5 na 6. Anyway, bilety można przy 10% potrąceniu chyba zwrócić - dla info. P.
    "There is no such thing like too much snow" - Doug Coombs

  3. #673
    Luna9119
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Witam. Szukam kogoś, kto w okolicy 27 lipca zabrałby ze sobą cztery osoby z okolicy Kielc, ewentualnie Radomia. Punkt docelowy to Ustrzyki Górne, ale każde miejsce choć trochę bliżej celu będzie dla nas wielką pomocą. Proszę o kontakt :)

  4. #674
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,624

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Teraz przy weekendzie najpewniej w piątek 12 ruszam w biesy z poznania. Trasa albo via WRO- KRK albo Wa-wa- Rze

    Powrót 20/21 jakoś.
    792 539 121 pisać sms
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  5. #675
    adat
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    wolne miejsca z Lublina do Ustrzyk Górnych w piątek 19 lipca wieczorem, powrót poniedziałek 22 wieczorem, chętni? 514 529 767 info pod tym numerem, jedziemy osobówką lub transporterem

  6. #676
    pocomilogin
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    cześć, 24 lipca w godzinach bardzo-wczesno porannych ruszam z Łodzi. Kierunek Ustrzyki Górne. Będę wiózł łódzkie powietrze :D więc towarzystwo to raz, a oszczędność dwa :)
    chętnych proszę o kontakt.

  7. #677
    Bieszczadnik Awatar Dzikie Dzieci
    Na forum od
    11.2010
    Rodem z
    Wrocław
    Postów
    39

    Domyślnie Szukamy transportu na 04.08. do Wrocławia

    Cześć! Szukamy transportu dla pewnej miłej Pani( naszej siostry/szwagierki), która będzie wracać 4 sierpnia z rejonu Wysokich Bieszczadów do Wrocławia. Dostarczymy ją w całości do wskazanego punktu startowego i gwarantujemy, że jest to przemiła, sympatyczna osoba. Prosimy o pomoc. Udało nam się wyciągnąć Ją w Biesy po raz pierwszy w Jej życiu i zgodziła się, bo obiecaliśmy, że załatwimy bezpośredni transport powrotny do Wro. My zostajemy jeszcze na 2 t'godnie. kontakt tutaj, albo 602790004 Kuba
    "...Niech bicie Twojego serca będzie Twoją pieśnią..." Neil Peart

  8. #678
    magdalena86
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Witajcie, wybieram się 23 lipca z Poznania w Bieszczady, do Wetliny. Czy ktoś wybiera się wtedy i mogłabym się z koleżanką zabrać? Byłabym wdzięczna za jakąś odpowiedź. Mail madamczak@onet.pl tel. 698 770 185.

  9. #679
    pocomilogin
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    zmiana planów, gdyby ktoś był zainteresowany ruszam z łodzi w kierunku UG w godzinach wczesno porannych w najbliższy poniedziałek, 22 lipca

  10. #680
    Awatar fifel
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Warszawa / Chmiel
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Hej,
    Jadę z Warszawy w poniedziałek (22.07), albo wtorek (23.07) (na dniach się okaże). Będę miał jedno, bądź dwa miejsca wolne (na dniach się okaże ). Po drodze w planach postój w Sandomierzu na obiad, ewentualnie Mc's w Rzeszowie, może w Sanoku. Jadę pod Otryt, w dolinę sanu, więc przez Ustrzyki D. i Lutowiska. Wszystko do ustalenia i zależy, czy wyjedziemy na noc czy na dzień. Jeżeli są chętni to palec pod budkę!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczadzki auto-stop
    Przez kerad w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-11-2006, 11:05
  2. Wolne miejsca w Kalnicy
    Przez monali2 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-12-2005, 01:37

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •