Strona 6 z 79 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 16 56 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 787

Wątek: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

  1. #51
    Bieszczadnik Awatar yanuszka
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    stamtąd
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: Auto STOP

    a czy z Wrocławia/przez Wrocław ktoś może we wrześniu lub później w Bieszczadki jedzie autkiem?

    tak tylko pytam...
    życie jest tym, czym uczynią je twoje myśli..
    gg 5450026

  2. #52
    Awatar roGosia
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    lubuskie
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Bieszczadostop...?

    Swego czasu jak stopowałam w Biesach to trafiłam...na beczkowóz z szambem he he he rewelacja szczególnie wtedy gdy pod górę gasł silnik ; ) teraz znów chce zastopować z Rzeszowa do Ustrzyk Górnych ale mam spore obawy czy bezpiecznie! Normlanie stop jest jak narkotyk...taaaaaaaaka adrenalina! : )

  3. #53
    Bieszczadnik Awatar yanuszka
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    stamtąd
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: Bieszczadostop...?

    wiesz, z tą adrenalina nie można przesadzić, dla mnie ważniejszy jest chyba zdrowy rozsądek.. to przez niego nie wsiadłam do auta z trzema młodymi panami w okolicach Suchej Beskidzkiej, ale on pozwolił mi wsiąść do auta z dwoma dekarzami w Cisnej.. najważniejsze pierwsze wrażenie
    dla mnie autostop to po prostu jedna z możliwości przemieszczania się - najtańsza i często najszybsza (zwłaszcza w Bieszczadach), i zależnie od tego co sie liczy: jesli szybkość to jade PKP dp Wro, a jeśli kasy brak to idę z Dołżycy do Wetliny, licząc, że ktoś się zatrzyma, mimo że późno i wszyscy jakby w druga strone jechali..;-)
    życie jest tym, czym uczynią je twoje myśli..
    gg 5450026

  4. #54
    Bieszczadnik Awatar wojtek legionowo
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    legionowo
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Bieszczadostop...?

    właśnie wybieram się w Biesy będę się przemieszczał po
    Wojtek legionowo

  5. #55
    Bieszczadnik Awatar wojtek legionowo
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    legionowo
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Bieszczadostop...?

    Właśnie wybieram się w Biesy w piątek więc jeśli spotkacie czarną mazdę śmiało machajcie,choć samochodzik jest nieduży napewn miejsce się znajdzie
    Pozdrawiam
    Wojtek legionowo

  6. #56

    Domyślnie Odp: Bieszczadostop...?

    Cytat Zamieszczone przez roGosia
    [...] chce zastopować z Rzeszowa do Ustrzyk Górnych [...]
    A łatwo jest łapać stopa na tej trasie, bo właśnie się wybieram samemu, ale niestety, co chłopak pewnie, to nie dziewczyna, więc może być ciężko z tym łapaniem...No i czas...

  7. #57

    Domyślnie Odp: Auto STOP

    Ktoś we wrześniu jedzie z Rzeszowa?

  8. #58
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie Odp: Bieszczadostop...?

    to i tak nic nie porzebije stopa z noclegiem... kiedys lapalysmy stopa w okolicy rymanowa (a moze to juz bylo troche blizej bieszczad...??) godzina robila sie pozna, juz zastanawialysmy sie z kumpela gdzie rozbijemy namiot... i w tym momencie zatrzymalo sie auto a przemily pan pyta dokad chcemy i tak od slowa do slowa podrzucil nas do Zagorza. Wytlumacz sie, ze by nas przenocowal w Lesku, ale akurat sie dzieci rozchorowaly... Wysiadlysmy w Zagorzu przy dworcu. Pech chcial, ze ani PKP ani PKS o tej porze to juz nie jezdzi... wiec polazilysmy tylko no i chcicalysmy sie udac gdzies celem legniecia... i w tym wlasnie momencie zatrzymuje sie ww. pan i mowi, wiecie dzwonilem do zony i dzieci juz nie są takie chore. Nocujecie u nas... Troche sie przerazilysmy.. ale stwierdzilysmy ze jest to lepsze rozwiazanie niz koczowanie na dworcu i wsiadlysmy. Pan i jego zona okazali sie przemila rodzinka z trojka dzieci. Niedosc ze sobie pogadalismy do poznych godzin nocnych, to jeszcze nas ugoscili i kolacja i sniadaniem. Do tej pory zaluje ze od tej przemilej rodzinki nie wzielysmy adresu... Czasem byloby im milo dostac kartke z innej czesci swiata z jakimis pozdrowieniami... hmmm.. a moze oni to akurat czytaja...

    Zycze wszystkim takich milych stopow

    Pozdrawiam
    KaHa
    i do zobaczenia gdzies na szlaku :-D

  9. #59
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2005
    Rodem z
    Rzeszów-Ostrowiec Św
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Auto STOP

    Ja na pewno na ostatni weekend września, a moze i za tydizeń kto wie.. :)
    Pozdrawiam
    andzia
    ... w górach jest wszystko co kocham...

  10. #60

    Domyślnie Odp: Auto STOP

    Może sie spotkamy, kto wie, mi raczej zależy by uderzyć na dniach. pozdro. A jedziesz autem?

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczadzki auto-stop
    Przez kerad w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-11-2006, 11:05
  2. Wolne miejsca w Kalnicy
    Przez monali2 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-12-2005, 01:37

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •