Strona 70 z 79 PierwszyPierwszy ... 20 60 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 691 do 700 z 787

Wątek: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

  1. #691

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Witam. Już w ten piątek tj. 23.08 wraz z dwoma koleżankami podejmujemy się czysto szaleńczej przeprawy autostopem ze Szczecina w Bieszczady. Celem podróży jest sama podróż, choć zakładamy przedostanie się do urokliwej wsi Komańczy. Może ktoś samotnie jedzie w te rejony i zechciałby mieć kompanów podróży?

  2. #692

    Na forum od
    10.2012
    Rodem z
    Poznań/Kraków
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Jutro wieczorem wyruszamy z Krakowa w Bieszczady (a dokładniej do Ustrzyk Górnych), powrót w niedzielę wieczorem. Mamy 3 wolne miejsca w samochodzie. Jeśli ktoś chciałby zabrać się z nami, to proszę o informację na priva jeszcze dzisiaj. Zapraszamy :)

  3. #693

    Na forum od
    11.2011
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Witam serdecznie!
    Poszukujemy dwóch wolnych miejsc z Krakowa na 19 lub 20 wrzesnia. Docelowo do bacówki pod rawkami ale Sanok lub Cisna też będą super:)
    Pozdrawiam

  4. #694

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Witam :)
    Szukam transportu w Bieszczady na 23-24 września, powrót 28-30.09 jak przystało na koniec studenckich wakacji.
    Pozdrawiam serdecznie

  5. #695
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Czy będzie ktoś jechał w ten poniedziałek z Rzeszowa do Komańczy?
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  6. #696
    ruda włóczykijka
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Nusia, skąd dokąd konkretnie? Też się wybieram samochodem w tym terminie - może uda mi się pomóc :)

  7. #697

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Jedziemy z Krakowa w okolice Wetliny. Ale możemy się gdzieś dosiąść/wysiąść:)

  8. #698
    ruda włóczykijka
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Kraków troszkę nie po drodze. Jedziemy z Torunia i chyba jedyną sensowną możliwością byłaby dosiadka w Rzeszowie. Nie wiem czy w jakikolwiek sposób ułatwia Wam to sprawę :)

  9. #699
    Bieszczadnik Awatar yamat
    Na forum od
    12.2011
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Hejka..
    Będe leciał z Wawy w Bieszczad 26/09 ok godz 15. Docelowo Krywe.. Lecę osobówką przez Kielce bo tam dosiadka/przesiadka w drugą osobówkę. Jak coś ze dwa miejsca się znajdą.

  10. #700
    EdeGere
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Hej!

    Mam dwie opcje transportowe w Bieszczady z Warszawy - rozwiązanie hurtowe
    25.09 (środa) godz. 22 -> trasa Sanok, Solina, Komańcza, Cisna, Smerek - 10 miejsc na chwilę obecną
    26.09 (czwartek) godz. 22 -> trasa Sanok, Lesko, Terka, Polany, Smerek - 13 miejsc na chwilę obecną
    szacunkowy koszt przejazdu: 60 zł
    Autokary ruszają spod Pałacu Kultury od strony Kinoteki.
    Zainteresowanych proszę o zgłoszenie się na maila: rajd.poloniny2013@gmail.com

    Autokary są wynajmowane przez organizację non-profit Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Warszawie w związku z corocznym Rajdem Połoniny (dla zainteresowanych: http://www.skpb.waw.pl/wyjazdy/poloniny/2013.html ), na transporcie nie zarabiamy.

    Pozdrawiam i zapraszam,
    Marcin Kaczorowski

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczadzki auto-stop
    Przez kerad w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-11-2006, 10:05
  2. Wolne miejsca w Kalnicy
    Przez monali2 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-12-2005, 00:37

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •