Strona 74 z 79 PierwszyPierwszy ... 24 64 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 731 do 740 z 787

Wątek: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

  1. #731
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,624

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Potrzebuję dostać się do Cisnej. Najlepiej niedziela/poniedziałek 6/7 lipiec. Z dowolnego komunikowalnego miasta (Warszawa, Katowice itp). Ja i pies mój spolegliwy.
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  2. #732
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,624

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Jutro wieczorem. Z Poznania via Jarocin, Wroc, KRK, Tarnów, Cisna. 2 miejsca są
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  3. #733
    Szyk
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    [OFERUJĘ]

    15.08.2014r. z Przemyśla (rano) - 2 lub 3 miejsca do okolic Ustrzyk Górnych

    17.08.2014r. w przeciwnym kierunku.

  4. #734
    Bieszczadnik
    Na forum od
    06.2012
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Witam,
    bede jechal ze Szczecina do UG przez Wroclaw i z powrotem. Termin: 20.09-28.09. Terminy moga sie zmienic o 1-2 dni ze wzgledu na pogode . Obecnie mam 2 miejsca . Pozdrawiam trolik

  5. #735
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2013
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Witam Bieszczadników! W nocy z 2/3 października będę jechał autkiem z Łodzi do Ustrzyk Górnych i będę miał dwa wolne miejsca, więc mogę kogoś zabrać nawet ze sporym plecakiem jakby co. Powrót planuję 9 października wcześnie rano. Jakby ktoś był chętny to proszę dać znać na maila a się jakoś dogadamy co do szczegółów.
    Mail: maciej2410@op.pl
    Pozdrawiam, hej.

  6. #736
    Kajetan Szymkowiak
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Szukam transportu dla 2 osób z plecakami do Ustrzyk Górnych lub Cisnej. W terminie 7/8 września.
    Szczegóły i zwrot paliwa do ustalenia.
    Mój mail: megakaj@op.pl
    Moja kom : 792 729 982

  7. #737
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2013
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Ogłoszenie jest wciąż aktualne jakby co:)

    Witam Bieszczadników! W nocy z 2/3 października będę jechał autkiem z Łodzi do Ustrzyk Górnych i będę miał dwa wolne miejsca, więc mogę kogoś zabrać nawet ze sporym plecakiem jakby co. Powrót planuję 9 października wcześnie rano. Jakby ktoś był chętny to proszę dać znać na maila a się jakoś dogadamy co do szczegółów.
    Mail: maciej2410@op.pl
    Pozdrawiam, hej.

  8. #738
    maciekimaciek
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Wybieram się w Bieszczady w najbliższy weekend.
    Wyjazd z Poznania w sobotę 27 lub niedzielę 28 września, powrót po 5-7 dniach.
    Planuję jechać przez Leszno, Wrocław, Katowice, Kraków, Tarnów.
    Mam 2 wolne miejsca w samochodzie.
    Zapraszam w miłą podróż.

  9. #739
    maciekimaciek
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Czasu do wyjazdu (noc z soboty na niedzielę) coraz mniej, więc ew. zainteresowanym przejazdem/przejazdami podaję telefon kontaktowy: 729 475 237.

  10. #740
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2013
    Rodem z
    Brzoza
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Ja też wyjeżdżam w Bieszczady (huraaa!!!!). Żona pracująca zostaje w domu, więc mam 2-3 miejsca wolne. Jadę prawdopodobnie 19 października (niedziela) kole południa. Dzień wcześniej mam rodzinną imprezę, więc wyjazd może się opóźnić o parę godzin ;-) (Chociaż myślę, że wyjadę już ok 11.00 - czego nie robi się dla ukochanych gór i przede wszystkim, lasów). Jadę z Bydgoszczy przez Łódź do Strzebowisk.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczadzki auto-stop
    Przez kerad w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-11-2006, 11:05
  2. Wolne miejsca w Kalnicy
    Przez monali2 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-12-2005, 01:37

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •