Strona 75 z 79 PierwszyPierwszy ... 25 65 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 741 do 750 z 787

Wątek: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

  1. #741
    berdos
    Guest

    Smile Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Zastanawiam się nad Bieszczadami w terminie 13-16 lub 17 listopada. Mam pojazd i 3 miejsca wolne. Jechałbym z Warszawy. Czy ktoś chętny?

  2. #742
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Będę jechał w Bieszczady na Sylwestra.Wyjazd 27.12 trasa Działdowo -Warszawa-Radom - Rzeszów-Wetlina.Mam jedno wolne miejsce

  3. #743

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Uciekam z Warszawy w głuszę i samotność na Święta...
    Gdyby ktoś się wybierał w Biesy 23-24.XII i miał wolne miejsce w samochodzie - bardzo proszę o info.

  4. #744
    Bieszczadnik Awatar yamat
    Na forum od
    12.2011
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Jutro wieczorem już będę na Rawkach....ale fura cała zajęta chyba....

  5. #745
    Bieszczadnik Awatar yamat
    Na forum od
    12.2011
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    w czwartek lecę w Bieszczad. ruszam z Wawy ok. 15. W Radomsku przesiasiadka ale jedno miejsce jest wolne. Docelowo, pierwsza noc-Łupków- Szwejkowo czyli u Krysi.
    zainteresowanych zapraszam:yamat@poczta.onet.pl

  6. #746
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,624

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    2 miejsca w aucie z Poznania.
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  7. #747

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Witam. Pierwszy raz zamieszczam post, ale obserwuję forum od dawna. 28 czerwca będę jechał w Zagórza do Wetliny busem, start ok. 11:30 tj, po przyjeździe pociągu z Gdyni. Koszt busa to 160 zł już go zamówiłem, wraz ze mną jadą jeszcze trzy osoby, może ktoś byłby chętny? Możemy dobrać cztery osoby. Koszt na osobę przy ośmiu pasażerach to 20 zł
    Jeżeli ktoś zainteresowany to uprzejmie proszę o wiadomość na mail: rafalszef@gmail.com
    Jeżeli post jest w niewłaściwym miejscu to przepraszam.
    Pozdrawiam,
    Rafał
    Ostatnio edytowane przez rafisze ; 02-06-2015 o 16:11

  8. #748

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Szukam transportu z Ostrowa Wlkp. (lub okolic do 100 km) w Bieszczady: od 27 czerwca. Już się nie mogę doczekać... mój email: rajas@poczta.onet.pl

  9. #749
    Bieszczadnik
    Na forum od
    06.2009
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Czesc,
    jezeli bylby ktos chetny, to jade z Sandomierza do Wetliny trasa w linku w piatek, 26-ego czerwca, wyjezdzam o 12-tej z Srza.
    Podroz powrotna w niedziele w godzinach 14-16.

    https://www.google.com/maps/dir/Port....1433611?hl=en

  10. #750
    Bieszczadnik Awatar olatro
    Na forum od
    10.2010
    Rodem z
    Ostrów Wielkopolski
    Postów
    217

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Witam, szukam transportu na 7 lipca z Ostrowa Wielkopolskiego (lub okolic: Poznań, Wrocław, Kalisz) docelowo Wołosate, ale może być gdzieś w Bieszczadach, np. Ustrzyki Górne czy Dolne, Lutowiska, Wetlina, Cisna... I powrotu na 25 lipca - trasa odwrotna. Oczywiście udział w kosztach paliwa i mniemam, że miłe towarzystwo :)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczadzki auto-stop
    Przez kerad w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-11-2006, 11:05
  2. Wolne miejsca w Kalnicy
    Przez monali2 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-12-2005, 01:37

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •