Strona 77 z 79 PierwszyPierwszy ... 27 67 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 761 do 770 z 787

Wątek: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

  1. #761
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2012
    Postów
    841

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Prawdopodobnie będzie cztery miejsca w komfortowym busie z Opola Lubelskiego via Kraśnik Rzeszów, Sanok,Lesko, Solina, Terka do Cisnej w dniu 23.X wyjazd z OpolaLub. o godz 6.30 rano. Cena w jedną stronędo 50 zł. Powrót w niedzielę 25.X po obiedzie.

  2. #762

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Cześć wszystkim, 16.10 w piątek jadę samochodem w Bieszczady z Lublina, Ustrzyki Górne lub okolice, jeśli ktoś chce, może się zabrać :) wyjazd o 16, zrzutka na paliwo, samochód jest na gaz więc nie powinno wyjść drogo :) planuje wrócić niedziela wieczór albo poniedziałek ok 6 rano

  3. #763
    Bieszczadnik Awatar yamat
    Na forum od
    12.2011
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Lecę w Bieszczad w czwartek 3/12 ok godz 12 z Wawy do Łupkowa ale przez Polańczyk- jesli ktoś chce zapraszam.
    Przejazd opublikowany w blabla car...

  4. #764
    Bieszczadnik Awatar Maks
    Na forum od
    12.2009
    Rodem z
    okolice Warszawy
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Będę leciał z W-wy 23.04 w okolice Cisnej. Jeśli ktoś chętny to zapraszam.

  5. #765
    Bieszczadnik Awatar olatro
    Na forum od
    10.2010
    Rodem z
    Ostrów Wielkopolski
    Postów
    217

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Witam, szukam transportu na 2 lub 3 lipca z Ostrowa Wielkopolskiego (lub okolic: Poznań, Wrocław, Kalisz) docelowo Wołosate, ale może być gdzieś w Bieszczadach, np. Ustrzyki Górne czy Dolne, Lutowiska, Wetlina, Cisna... I powrotu na 30 lipca - trasa odwrotna. Oczywiście udział w kosztach paliwa i mniemam, że miłe towarzystwo :)

  6. #766
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Wągrowiec
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Jedzie może jutro ktoś do Przemyśla z okolic Poznania lub Bydgoszczy? najwcześniej ok 16 start? dwa miejsca potrzebne :)

  7. #767

    Domyślnie Odp: Obowiązek zgłaszania wyjazdu w Bieszczady

    Witam,
    Jestem nowy na tym forum, jest to mój pierwszy post i nie wiem czy jest to akurat dobre miejsce na zadawanie takich pytań ale spróbuje :)
    Chciałbym wybrać się w Bieszczady, będzie to mój pierwszy wypad w ten rejon ale niestety mam problem z transportem.
    Czy jest tutaj może jakaś osoba która także planuje wypad w Bieszczady np we wtorek 27.09 z okolic Katowic i miałaby miejsce dla jednej osoby :) ??
    Jeżeli tak to proszę o jakiś kontakt :)
    Pozdrawiam

  8. #768

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Cześć!

    Jadę w czwartek (30.09) do Wetliny z Krakowa (wyjazd ok. 17-1, mam 2-3 miejsca w samochodzie (cały tył), jeżeli ktoś byłby zainteresowany to proszę o kontakt. Powrót do Krakowa w niedziele (02.10) - godzina do ustalenia (ok. 17)

  9. #769
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2016
    Postów
    100

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    02.10 jadę z Pomorza(Ustka ) w Bieszczady,chętnie zabiorę każdego z dobrym humorem,a dobre słowo wystarczy za zapłatę, wracam 9.10 ,auto czeka na chętnych

  10. #770

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Witam wszystkich bieszczadzkich włóczykijów.:)
    W najbliższy piątek (tj. 28.10) wraz ze znajomym wyruszamy z Lublina w Biesy. Jeśli ktoś z Was, jedzie w tamtejsze strony i chciałby nas zabrać, proszę o odzew.

    Dobrych, jesiennych stopów!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczadzki auto-stop
    Przez kerad w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-11-2006, 11:05
  2. Wolne miejsca w Kalnicy
    Przez monali2 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-12-2005, 01:37

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •