Strona 79 z 79 PierwszyPierwszy ... 29 69 72 73 74 75 76 77 78 79
Pokaż wyniki od 781 do 787 z 787

Wątek: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

  1. #781
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    10 lipca 2019 ruszam z Warszawy około 10.00 6-osobowym Fiatem do Stuposian. Jadę z siostrą i córką. Mam 3 wolne miejsca. Zapraszam 515182406, Piotr. Ruszamy z Pragi Północ, potem przez Pragę Południe i Radom i do Rzeszowa. Kontakt najlepiej telefoniczny wiadomości na forum i mailu przeglądam sporadycznie. Najlepiej SMS.

  2. #782

    Domyślnie Rzeszów ->Sianki -> Pikuj (2 wolne miejsca!)

    Cześć!
    Wybieramy się z kolegą na ukraińską stronę Bieszczad. Wyjazd zaplanowany jest na 16-18 sierpnia tego roku. Będziemy jechać autem z Rzeszowa. Auto jest duże (kombi) więc mamy 2 wolne miejsca. Nie chce wieźć samego powietrza, chętnie kogoś zabierzemy. Oczywiście co do kosztów to tylko zrzutka na paliwo :)
    Zainteresowanych serdecznie zapraszam :)

  3. #783

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Witam, witam!
    Byłby ktoś chętny zabrać ze sobą sympatyczną parę studentów z Warszawy do Wetliny 14 września? Polecamy się i zapewniamy miłą atmosferę oraz zrzutkę na paliwo!
    Zuza i Krzysiek

  4. #784

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Hej, planuje jednodniowy wypad w Bieszczady konkretnie do jabłonek, byłby ktoś chętny z okolic Łańcuta na taki wypadzik, trasa to: jabłonki-łopieninka-łopiennik-durna-berdo-jabłonki ?

  5. #785

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Cześć dobre Dusze ! Na początku lipca wybieram się w Bieszczady z rowerem, aby stamtąd wyruszyć wschodnią granicą do Gdańska rowerem. Najpierw jadę pociągiem do Zagórza - bo tam dojeżdża pociąg. Potrzebuję stamtąd przed wyprawą dostać się do Dwernika - bo stamtąd chciałbym wystartować. Czy ktoś ma możliwość podrzucić mnie z rowerem z Zagórza do Dwernika lub zna jakiś transport, który ma taką możliwość (niestety autobusy itp. niechętnie zabierają rowery i nie dają gwarancji, że mnie zabiorą) ? Oczywiście zapłacę za fatygę i pomoc :) Będę wdzięczny za pomoc, pomysły i propozycje. Pozdrawiam serdecznie !

  6. #786

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Cześć wszystkim,

    najpewniej w nocy z 22.09. na 23.09. wybieram się w Biesy (z Poznania do Wetliny) i mam wolne miejsca w samochodzie.
    Czy znajdą się chętni na wspólną podróż? Może akurat ktoś planuje wyjazd i chciałby, podobnie jak ja, ograniczyć koszty. :)
    Powrót planuję 01.10.

    Pozdrawiam

  7. #787
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2007
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    110

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Witam,
    Potrzebujemy transportu Bereżki - Zatwarnica sobota 08.10. godz. 6:00-7:00. Czy ktoś jedzie i może zabrać 2 osoby?

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczadzki auto-stop
    Przez kerad w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-11-2006, 11:05
  2. Wolne miejsca w Kalnicy
    Przez monali2 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-12-2005, 01:37

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •