Strona 8 z 79 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 18 58 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 787

Wątek: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

  1. #71
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,622

    Domyślnie Odp: Auto STOP

    Dzięki za cynk. Ja już 27 jade.... ale bardzo mocno mi się wydaje, a nawet jestem pewien że niejaki Klopsik się odezwie do Was.
    https://wydawnictwo.lesneoko.com- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  2. #72
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Ziemia Kłodzka lub Wrocław
    Postów
    118

    Domyślnie Odp: Auto STOP

    Dwa tygodnie temu miałem nie małego farta bo o 11.00 w nocy złapałem stopa z U. Donych do Hulskiego nad sam most! Szczęście niebywałe, a kto zna trasę ten zrozumie powagę tego farciocha!
    Kilka dni później dobry Bóg znów nam dopomaga i zatrzymujemy stopa z Rajskiego do Baligrodu przez Wołkowyję.
    Rafał Łoziński

  3. #73
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,622

    Domyślnie Odp: Auto STOP

    A czy jest ktoś chętny zabrać mnie z Bieszczadów w niedzielę 5 listopada? Kierunki Rzeszów, Kraków, Wrocław..... Poznań... śmiało śmiało
    https://wydawnictwo.lesneoko.com- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  4. #74
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Auto STOP

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba Zobacz posta
    A czy jest ktoś chętny zabrać mnie z Bieszczadów w niedzielę 5 listopada? Kierunki Rzeszów, Kraków, Wrocław..... Poznań... śmiało śmiało
    W dn. 03 listopad jadę w Bieszczad (do Cisnej). Wyjazd z Krakowa 12-13-ta! Chętnie zabiore dwie osoby+bagaż rozsądnych rozmiarów!
    Wracam w niedziele 05. 11. godzina do ustalenia. Polecam się Barnabie lub innym chętnym w liczbie dwie lub trzy osoby do Krakowa. Tel. 696 77 88 77.
    Pozdrawiam!

    Pastor
    Ostatnio edytowane przez Pastor ; 03-11-2006 o 11:00
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  5. #75
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,622

    Domyślnie Odp: Auto STOP

    Dzięki, w krzaczorach nie miałem netu, więc musiałem radzić sobie sam! A może i skrzyżowały się nasze drogi, tak całkiem nieświadomie. Podróż powrotna była przygodą sama w sobie i nie omieszkam opisać w relacji
    https://wydawnictwo.lesneoko.com- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  6. #76
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Auto STOP

    .....A może i skrzyżowały się nasze drogi, tak całkiem nieświadomie.......

    Skrzyżowały się, skrzyżowały! U Ryszarda w Cisnej na zaduszkach!
    Niestety, ja tam byłem pod dużym wpływem......... klimatu a na drugi dzień leczyłem i łagodziłem skutki dnia poprzedniego. Załączam foto bo ja nie pamiętam czyśmy się poznali osobiście. Pozdrawiam!
    Pastor
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  7. #77
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,622

    Domyślnie Odp: Auto STOP

    I tak oto ksiundz i Pastor nieświadomie spotkali sie "na końcu świata" hehehe
    https://wydawnictwo.lesneoko.com- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  8. #78
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,622

    Domyślnie Odp: Auto STOP

    Hej! Zmierza ktoś w Biesy? bo mi tu ciężko wytrzymać......kto przygarnie wędrowca
    https://wydawnictwo.lesneoko.com- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  9. #79
    Bieszczadnik Awatar wojtek legionowo
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    legionowo
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Auto STOP

    Mnie też ciągnie w Bieszczady i co mam robić?
    Wojtek legionowo

  10. #80
    Bieszczadnik Awatar wojtek legionowo
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    legionowo
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Auto STOP

    W 80% jadę w piątek w nocy jeżeli mechanik upora się do piątku ze sprzęgłem i co najważniejsze jeśli przekonam żonę, bo po moim ostatnim pobycie w Biesach mam zakaz jazdy gdziekolwiek a w Bieszczady szczególnie,ale pracuję pracuję.
    Mam nadzieję że uda się przekonać przecież jadę tam nie tylko dla przyjemności,ale dla zdrowia również.
    Więc czekam na wieści np:z miasta z targami słynącymi ,oczywiście nie tylko.
    Pozdrawiam
    Wojtek legionowo

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczadzki auto-stop
    Przez kerad w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-11-2006, 11:05
  2. Wolne miejsca w Kalnicy
    Przez monali2 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-12-2005, 01:37

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •