Strona 63 z 79 PierwszyPierwszy ... 13 53 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 73 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 621 do 630 z 787

Wątek: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

  1. #621
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2011
    Rodem z
    Piastowy
    Postów
    571

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez Hero Zobacz posta
    z Sanoka, gdzie zostawię auto do naprawy ?
    o! toć ja dopiero co, w Sanoku dzień straciłem jadąc do, bo mi się tam auto spsuło

  2. #622
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    świętokrzyskie
    Postów
    67

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Witam, wybiera się ktoś może 24 stycznia do Wetliny? - poszukuję miejsca w aucie dla 1 osoby i jednego plecaka. Jeśli ktoś dysponuje takowym, będę wdzięczna - proszę o kontakt na priva.

  3. #623
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,629

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Potrzebne miejsce z Poznania/ Wrocka/ Wawy 6-7 luty, powrót po weekendzie.
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  4. #624
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Kochani (jakbym nie miał interesu to pewnie bym się tak do Was nie zwracał :p )
    Pilnie potrzebny transport w Bieszczady dla 500 książek, które utknęły we Wrocławiu i potrzebują się dostać do jednego z niedawno odbudowanych schronisk w Biesach. Jeśli nie wyczarujemy coś to przepadną... a szkoda by było... Jeśli wybiera się ktoś większym autem, albo wie, kto mógłby pomóc w tej sprawie to proszę o kontakt.. Możliwość przerzucania na raty.. na pewno jest jedna "meta" na przetrzymanie w Gliwicach i w Zagórzu pod Sanokiem, jeśli ktoś nie jedzie dalej...
    Niedawno odpadł mi tzw. "pewniak" ...bo Kardynał Richelieu i prawo karmy i takie tam.... Jeśli znajdzie się ktoś, obiecuję rękę księżniczki i pół kurestwa. Może być samo kurestwo bez księżniczki.

  5. #625
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Gdyby ktoś jechał tylko do Rzeszowa to można zmagazynować książki u mnie. Stąd będą już miały zapewniony transport na miejsce przeznaczenia.
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  6. #626
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Ewentualnie chodzi też o znalezienie dla nich dachu nad głową, do czasu aż nie znajdzie się jakiś transport... to kilka (kilkanaście :) kartonów.. do wyboru do kolory, można poczytać.. a dla konwoju darmowy nocleg w ów schronisku.. i pewnie coś jeszcze, na razie nie mam pomysłu. :)

  7. #627
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez trzykropkiinicwiecej Zobacz posta
    Kochani (jakbym nie miał interesu to pewnie bym się tak do Was nie zwracał :p )
    Pilnie potrzebny transport w Bieszczady dla 500 książek, które utknęły we Wrocławiu i potrzebują się dostać do jednego z niedawno odbudowanych schronisk w Biesach. Jeśli nie wyczarujemy coś to przepadną... a szkoda by było...
    Da się zrobić. Warunkiem koniecznym byłoby zapakowanie książek w kartony (aby nie doznały krzywdy w podróży) i podwiezienie do wskazanego miejsca we Wrocławiu. Ciężar jednego opakowania nie powinien przekraczać możliwości transportowych wątłego tragarza (nie uniosę więcej, niż 15 kg). Jeśli da się to zorganizować, wyśle Ci adres owego miejsca we Wrocławiu.
    Książki mogę złożyć u Bazyla lub w innym, suchym i ciepłym miejscu w Rzeszowie lub Jarosławiu.

  8. #628
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Dzięki Wojtku... logistyka się rozpędza, kombinuję tragarzy...

  9. #629
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez trzykropkiinicwiecej Zobacz posta
    Dzięki Wojtku... logistyka się rozpędza, kombinuję tragarzy...
    Nie ma za co, lubię sobie w schronisku coś ciekawego poczytać:)
    Miejsce tranzytowe we Wrocławiu zostało przed chwilą potwierdzone. Adres i telefon podaję na PM.

  10. #630
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Jakby ktoś miał wątpliwości co do trafności wyboru Forumowicza roku, to polecam powyższe 6 postów!!
    Wojtek jest Forumowiczem, conajmiej, dziesięciolecia...(żeby nine powiedzieć XXI w.)
    Pozdrawiam

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 3 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 3 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczadzki auto-stop
    Przez kerad w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-11-2006, 10:05
  2. Wolne miejsca w Kalnicy
    Przez monali2 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-12-2005, 00:37

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •