Strona 64 z 79 PierwszyPierwszy ... 14 54 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 74 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 640 z 787

Wątek: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

  1. #631
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Mam 2 wolne miejsca w czwartek rano. Trasa jak zwykle.

  2. #632

    Na forum od
    11.2011
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    witam! poszukujemy dwóch miejsc w samochodzie (plus 2 plecaki) na 15 lutego. Najlepiej z Lublina, ewentualnie z Rzeszowa. Dostać się chcemy do Ustrzyk Górnych, Wetliny lub Cisnej.....docelowo do bacówki pod Rawkami:)

  3. #633

    Na forum od
    11.2011
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    role się odwróciły. Nie szukamy już transportu tylko go oferujemy. Mamy na pewno 1 (może okazać się, że 2) miejsce w smaochodzie. Wyjeżdżamy w piątek (15.02) ok. 9-10 z Kraśnika. Jedziemy przez Rzeszów, Sanok do Cisnej. Jeśli ktoś chętny się zabrać proszę dzwonić: 517 095 003

  4. #634
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Wągrowiec
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    jedzie ktoś teraz w czwartek? albo w środę po południu z poznania lub ma poznań na trasie? albo mogłabym dołączyć np we Wrocławiu, Krakowie czy innym Rzeszowie? :)

  5. #635
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez trzykropkiinicwiecej Zobacz posta
    Pilnie potrzebny transport w Bieszczady dla 500 książek, ...
    Doniesiono mi, że książki już dotarły do punktu przerzutowego we Wrocławiu. Dzisiaj wyruszają do Rzeszowa.

    Cytat Zamieszczone przez trzykropkiinicwiecej Zobacz posta
    ... Jeśli znajdzie się ktoś, obiecuję rękę księżniczki i pół kurestwa.
    Przy obcinaniu ręki księżniczce, uważaj! Może jej się to nie spodobać:)

  6. #636
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez trzykropkiinicwiecej Zobacz posta
    Pilnie potrzebny transport w Bieszczady dla 500 książek, które utknęły we Wrocławiu i potrzebują się dostać do jednego z niedawno odbudowanych schronisk w Biesach.
    Książki dotarły do Rzeszowa. Dokąd teraz maja jechać???

  7. #637
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    :)))) Dziękuję pięknie...
    Dopiero wróciłem z Beskidu Sądeckiego a tu takie wiadomości.. Dalej to do Zagórza, wyślę Wam priva z adresem, stamtąd rozjadą się do trzech schronisk jak się okazało. W nagrodę ręka księżniczki i ...coś się wymyśli, negocjuję darmowe noclegi w Smolniku.
    Jeszcze raz pięknie dziękuję

  8. #638
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Jadę w czwartek 7 marca, powrót w niedzielę 10 marca. Na razie miejsca mam 3. Łukasz, masz PW w sprawie książek.

  9. #639
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Czy będzie ktoś przypadkiem przejeżdżał przez okolice Komańczy (dokładniej Smolnik) do Sanoka w niedzielę w godzinach wieczornych i miał miejsce na jednego Jima? Na ok. 20 mam być w Sanoku ale może być i wcześniej jeśli ktoś będzie jechał. Wiem, że krótki odcinek ale czasami fajnie jest mieć komfort psychiczny zamiast wychodzić ileś godzin zawczasu by mieć pewność że się zdąży :)
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  10. #640
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2004
    Postów
    377

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    21 04 (niedziela najbliższa) będzie miejsce w aucie na trasie Kraków -Baligród/Cisna . Powrót też w tym dniu . Jeśli na jednodniową ..... jest ochota ... zapraszam
    PF

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczadzki auto-stop
    Przez kerad w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-11-2006, 10:05
  2. Wolne miejsca w Kalnicy
    Przez monali2 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-12-2005, 00:37

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •