Strona 68 z 78 PierwszyPierwszy ... 18 58 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 671 do 680 z 787

Wątek: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

Mieszany widok

  1. #1
    magdalena86
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Witajcie, wybieram się 23 lipca z Poznania w Bieszczady, do Wetliny. Czy ktoś wybiera się wtedy i mogłabym się z koleżanką zabrać? Byłabym wdzięczna za jakąś odpowiedź. Mail madamczak@onet.pl tel. 698 770 185.

  2. #2
    pocomilogin
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    zmiana planów, gdyby ktoś był zainteresowany ruszam z łodzi w kierunku UG w godzinach wczesno porannych w najbliższy poniedziałek, 22 lipca

  3. #3
    Awatar fifel
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Warszawa / Chmiel
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Hej,
    Jadę z Warszawy w poniedziałek (22.07), albo wtorek (23.07) (na dniach się okaże). Będę miał jedno, bądź dwa miejsca wolne (na dniach się okaże ). Po drodze w planach postój w Sandomierzu na obiad, ewentualnie Mc's w Rzeszowie, może w Sanoku. Jadę pod Otryt, w dolinę sanu, więc przez Ustrzyki D. i Lutowiska. Wszystko do ustalenia i zależy, czy wyjedziemy na noc czy na dzień. Jeżeli są chętni to palec pod budkę!

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2013
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Witam! Będzie ktoś może jechał autem do Rymanowa lub Iwonicza lub Gorlic (przepraszam, że to nie Bieszczady) z Łodzi lub najbliższych okolic, tak pod koniec lipca lub w pierwszych dwóch tygodniach sierpnia i miałby możliwość zabrania jednej osoby tak na ,,stopa''?:) Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

  5. #5
    stomiak
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Witam!
    Wybieram się w Bieszczady za tydzień, czyli 5 sierpnia (taki last minute). Pojadę samochodem (sam) z okolic Bielska-Bialej i mogę zabrać pasażerów. Jeżeli znalazłby się ktoś chętny na wspólną podróż, to mogę dostosować trasę. Na ten moment planuję jazdę przez Nowy Sącz, ale trasa przez Kraków-Tarnów-Krosno też może wchodzić w grę.
    Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

  6. #6
    Łukasz Mikulski
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    witam planuje 7 sierpnia wyjazd z warszawy do Ustrzyk Górnych (3 osoby) będzie ktoś może jechać??

  7. #7
    Bloodbird
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Witam serdecznie!
    Czy 16 sierpnia planuje ktoś wyjazd w Bieszczady (najlepiej Ustrzyki Górne) z Lublina? Poszukuję miejsca dla 2 osób. Jeśli znalazłby się ktoś chętny, bardzo proszę o kontakt mailowy: justa666@vp.pl

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Bloodbird ; 30-07-2013 o 19:20

  8. #8
    deni28s
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    szukam transportu :
    06.08 od 12:00 krakow - ustrzyki gorne / 2 osoby z plecakami

    i spowrotem
    16.08 ustrzyki gorne - krakow + krakow - koszalin ewentualnie cokolwiek w stronie zachodnipomorskiego :)

  9. #9
    Awatar fifel
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Warszawa / Chmiel
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Jedziemy dzisiaj (01.08) z warszawy w okolice Lutowisk. Ruszamy ok 18.00. Trasa Kozienice - Sandomierz - Rzeszów - Sanok. Chętny ktoś?

  10. #10
    pszczola
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez fifel Zobacz posta
    Jedziemy dzisiaj (01.08) z warszawy w okolice Lutowisk. Ruszamy ok 18.00. Trasa Kozienice - Sandomierz - Rzeszów - Sanok. Chętny ktoś?
    Przez Kozienice!? kurcze że też ja tej wiadomości nie zobaczyłam wcześniej!:/ jeśli jeszcze kiedyś będziesz jechał fifel dawaj znać na priv

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczadzki auto-stop
    Przez kerad w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-11-2006, 10:05
  2. Wolne miejsca w Kalnicy
    Przez monali2 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-12-2005, 00:37

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •