Strona 18 z 79 PierwszyPierwszy ... 8 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 28 68 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 787

Wątek: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

  1. #171

    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Auto STOP

    a może ktoś z Lublina wybiera się samochodem?i mógłby jednego człowieka zabrać ze sobą?tak mniej więcej do 20ego lipca?postaram się nie być uciążliwy...

  2. #172
    Bieszczadnik Awatar KKKrzychoo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    265

    Domyślnie Odp: Auto STOP

    No to powiem tak. Musze w góry pojechać. W jakiekolwiek ale musze bo gryze. W poniedziałek jade do Krakowa bo musze potem zobacze. Beskid Żywiecki, Tatry (ee tatry nie), No i oczywiście bezapelacyjnie Biesy. Kogo zebrać z trasy. Miłe towarzystwo pożądane

  3. #173
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,629

    Domyślnie Odp: Auto STOP

    Serio fajno że piszesz... Już straciłem nadzieje że ktoś będzie tu pisał (o propozycjach). Jeśli o mnie chodzi, to z przykrością stwierdzam że lipa :(
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  4. #174
    Bieszczadnik Awatar KKKrzychoo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    265

    Domyślnie Odp: Auto STOP

    nawet dla 3-4 osób warto było zacząć ten wątek. Dzieki

  5. #175
    Bieszczadnik Awatar domina
    Na forum od
    11.2005
    Rodem z
    Opole
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Auto STOP

    A ja nigdzie się chwilowo nie wybieram, bo wczoraj wróciłam z Bieszczadu. A był to powrót przymusowy...:(
    Klikam na tym wątku, żeby podziękować wszystkim którzy zabrali ostatnio na stopa samotną dziewczynę z niebieskim plecakiem :). Najeździłam się tym razem chyba więcej niż nachodziłam:).
    W każdym razie z radością zawiadomić mogę, że AUTOSTOP prosperuje w Bieszczadach o niebo lepiej niż PKS...i nikt ode mnie nie wziął złotówki, choć od uśmiechania się do teraz bolą mnie mięśnie twarzy:))).
    Dzięki, dzięki, dzięki
    "Wariat to członek jednoosobowej mniejszości"

  6. #176
    sturnus
    Guest

    Domyślnie Odp: Auto STOP

    prawdopodobnie w poniedziałek 06-08 (no chyba że jeszcze w niedzielę wieczorem) będe pomykał przez całą Polske w Biesy (okolice UG) tzn z zachodniopomorskiego. i zdaje się że jedno miejsce będę miał wolne więc jeśli ktoś... no i jeśli temu ktosiowi dwie gadające moje panny przeszkadzać nie będą...

    pozdrawiam

  7. #177

    Domyślnie Odp: Auto STOP

    "... zdaje się że jedno miejsce będę miał wolne więc jeśli ktoś... "

    Wielkie dzięki, Sturnus, w imieniu forumspołeczności, że piszesz, że dajesz znaka!:c)))
    Jadę, nie wiem jeszcze czym, ale tydzień później.

    Pozdrawiam!

    " Szukam, szukania mi trzeba..." Wojtek Bellon
    moje zdjęcia:
    tu i tu
    pajac

  8. #178

    Domyślnie Odp: Auto STOP

    Jeśli mogę, to się tu podepnę.
    Czy jedzie ktoś w kierunku Cisnej przez Lublin 18 sierpnia? Poszukujemy z mą lubą dwóch wolnych miejsc hehe wiem, że szanse marne, ale kto wie... a nuż

  9. #179
    sturnus
    Guest

    Domyślnie Odp: Auto STOP

    jako ze ostatni wyjazd mi nie wyszedł wybieram się z piątku na sobotę w Biesy (Dwernik - może UG). Startuję z Inowrocławia a potem (może przez W-wę - jeszcze nie wiem) na południe... i na urlopik!!!!

    pozdrawiam

  10. #180
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: Auto STOP

    Jadę w nocy z piątku na sobotę (31.08/01.09), wracam w poniedziałek i mam 2 miejsca :)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczadzki auto-stop
    Przez kerad w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-11-2006, 10:05
  2. Wolne miejsca w Kalnicy
    Przez monali2 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-12-2005, 00:37

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •