Strona 54 z 79 PierwszyPierwszy ... 4 44 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 64 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 531 do 540 z 787

Wątek: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

  1. #531

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez calanthe Zobacz posta
    A jedzie ktoś w środę 6 czerwca po południu albo 7 z rana i wraca w niedzielę 10 czerwca? z okolic poznania?? :) bo jak tak to ja chętnie się zabiorę :)
    Jedziemy w środę po południu z Wągrowca do Polany:), powrót w niedzielę, nie jestem tylko pewna, czy będziemy mieć wolne miejsca w aucie. podaj jakiś namiar na siebie, to odezwę się za tydzień, jak już będzie wiadomo

  2. #532
    Kasiaa
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    A może ma ktoś wolne miejsce z Warszawy 6 czerwca po południu/wieczorem?

  3. #533

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Witam.
    Szukamy (3 osoby) transportu w Bieski w okolicach drugiego weekendu lipca, czyli 7,8. Najchętniej 7 (sobota) z trasy Warszawa-Radom w Bieszczady. Te osoby to 2 sympatyczne dziewczyny i jeden nie mniej miły facet Wiadomości na prv lub gg 9158029
    Ostatnio edytowane przez obywatelpp ; 01-06-2012 o 13:18 Powód: za mało informacji

  4. #534
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Mam dwa wolne miejsca, wyjazd 07 czerwca o 5.30 z Rzeszowa przez Pogórze Przemyskie, UD, Smolnik do Zatwarnicy. Powrót w niedzielę późnym popołudniem, gdzieś znad Sanu tą samą trasą - też dwa miejsca wolne.
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  5. #535
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Jadę 16 czerwca, jak na razie 2 miejsca. Dzień wyjazdu może ulec zmianie. Trasa Mińsk Maz - Lublin - Rzeszów - Bieszczady

  6. #536
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Zmiana planu, wyjazd 17 czerwca, 3, no w porywach 4 miejsca. Trasa opcjonalnie może być przez Warszawę.

  7. #537
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2005
    Rodem z
    Wyględów
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    hej jutro ok 9;00 wtorek 19.06. startuje z warszawy trasa pewnie przez Radom - Rzeszów Sanok - Dwernik piszcie na m.grotowski@wp.pl i podajcie swój nr: kom to zadzwonie bo już mało czasu zostało;/

  8. #538
    rollingstone
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    cześć:)
    Poszukujemy z kolezanką transportu w Bieszczady z Lublina. Miejscowość docelowa nieistotna, najlepiej Ustrzyki albo Wetlina ale jak już będziemy na miejscu to sobie poradzimy dalej:). Jeśli ktoś jedziedzisiaj, jutro lub pojutrze i zahaczy o Lublin, to bardzo proszę o kontakt - rollingstone88@o2.pl albo gg 9301931 albo 512572020. Pozdrawiam, Karolina

  9. #539
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    w piątek do woli michowej...pasuje? pozdrawiam

  10. #540
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Jutro rano wyruszam z Wołosatego w drogę powrotną, jeśli ktoś chciałby się zabrać to zapraszam.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczadzki auto-stop
    Przez kerad w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-11-2006, 10:05
  2. Wolne miejsca w Kalnicy
    Przez monali2 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-12-2005, 00:37

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •