Strona 38 z 79 PierwszyPierwszy ... 28 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 48 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 787

Wątek: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

  1. #371
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Radomsko
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    A napiszę sobie już wcześniej, to może ktoś się znajdzie.
    W Bieszczady... (a dokładniej do Sękowca) wybieram się 24 lipca.Powrót to 10 sierpień.
    Nie szukam auto - stopu.
    Poszukuję jakiegoś miłego kolegi, jeszcze lepiej koleżanki, albo grupy osób(max 3)
    No dobrze, już piszę o co mi chodzi.
    Chodzi o to że poszukuję kierowcy.A sam bym z chęcią sobie posiedział z boku, jako pasażer.No i oczywiście napajał się tymi pieknie złocistymi napojami.
    Pozdrawiam.

  2. #372
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Wyjeżdzam z Rzeszowa w czwartek ok. 16, mam dwa miejsca wolne. Kierunek na Ustrzyki Górne. Powrót z Ustrzyk w sobotę późnym wieczorem (ok. 23, 24??) do Brzozowa.
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. #373
    fish
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Podróż za jeden uśmiech, no dobrze niech będzie kilka uśmiechów. W poniedziałek 17 maja wcześnie rano z Krakowa do Rzepedzi. Jedno wolne miejsce.

  4. #374
    B the Little
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    A wyjeżdża ktoś w Bieszczady w weekend czerwcowy, kiedy jest Boże Ciało?

  5. #375
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2006
    Rodem z
    Poznań/Szczecin
    Postów
    713

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Hej, 3.06 czyli czwartek, z Poznania do Cisnej, jedno wolne miejsce. Wyjazd 3.06 ok 5.30-6 przyjazd do Cisnej po ok 9h. Zakwaterowanie pod Honem. Noclegi ok 25zł za noc. Równe dwie doby na miejscu, wyjazd ok 15-16 w sobotę, przyjazd do Poznania ok północy. Koszt ok 120-130zł. Uwaga. Będziemy gadać o bieganiu.... (Jedziemy na Bieg Rzeźnika).
    "There is no such thing like too much snow" - Doug Coombs

  6. #376

    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez B the Little Zobacz posta
    A wyjeżdża ktoś w Bieszczady w weekend czerwcowy, kiedy jest Boże Ciało?
    Dołączam się do pytania. Może ktoś przez Lublin podróżuje? obiecuję, że nie będę sprawiał kłopotów :) najchętniej bym się dostał w rejon Worka Bieszczadzkiego, ale aż tak wymagający nie jestem i zadowolę się jakimkolwiek rejonem Bieszczadów. To jak? ktoś zabierze biednego studenta ostatniego roku studiów, który to student chciałby przed obroną trochę odpocząć i nabrać sił? :)

  7. #377
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2006
    Rodem z
    Poznań/Szczecin
    Postów
    713

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    W weekend z Bożym Ciałem jest Bieg Rzeźnika, gdybyś na forum biegajznami.pl w wątku poświęconym tej imprezie napisał może ktoś by się znalazł. Bierze udział ok 150dwuosobowych drużyn plus osoby towarzyszące, a nuż...

    P.
    "There is no such thing like too much snow" - Doug Coombs

  8. #378
    Thingol
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Jadę z kolegą 23.06.2010 z Warszawy do Kalnicy (gm. Cisna), może ktoś ma miejsce? Wyruszyć możemy najwcześniej koło 14:00.

  9. #379
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2009
    Postów
    120

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Mam taką informację, że gdyby ktoś z forumowiczów widział między poniedziałkiem, a środą w Bieszczadach gościa z długimi dreadami i towarzyszącą mu rudawą dziewczynę łapiących stopa, to oni się nie obrażają, kiedy ktoś się zatrzymuje i ich zabiera i w dodatku są bardzo wdzięczni

  10. #380
    Bieszczadnik Awatar pioabram
    Na forum od
    03.2007
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez Thingol Zobacz posta
    Jadę z kolegą 23.06.2010 z Warszawy do Kalnicy (gm. Cisna), może ktoś ma miejsce? Wyruszyć możemy najwcześniej koło 14:00.
    Wyjezdzamy 23.06 wieczorem z w-wy,po 18tej,do Przemysla,i nastepnie w Bieszczady wschodnie,powrót w niedzielę.Sa dwa miejsca wolne w samochodzie.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczadzki auto-stop
    Przez kerad w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-11-2006, 10:05
  2. Wolne miejsca w Kalnicy
    Przez monali2 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-12-2005, 00:37

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •