Strona 35 z 79 PierwszyPierwszy ... 25 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 45 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 787

Wątek: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

  1. #341
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,629

    Domyślnie Odp: Auto STOP

    zmiana trasy: P-ń Lublin Przemyśl... Miejsca wolne jeszcze 2
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  2. #342
    Bieszczadnik Awatar deszcz1
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    86

    Domyślnie Odp: Auto STOP

    Mamy dwa wolne miejsca w samochodzie. Wyjazd z Łodzi 31 grudnia ok. południa. Istnieje możliwość dogadania powrotu. Docelowo zmierzamy do Cisnej.
    Tel. 693534092
    Pozdrawiam
    Слава Польщi та Українi!

  3. #343
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2010
    Rodem z
    Bies
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Auto STOP

    wybiera się ktoś w Biesy 3lutego??
    chętnie dolączyłabym się do czyjegoś środka transportu
    wyruszę z warszawy, ale zawsze mogę gdzieś dojechać
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 19-01-2010 o 20:15

  4. #344
    Bieszczadnik Awatar dziabka1
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    warszawa
    Postów
    879

    Domyślnie Odp: Obowiązek zgłaszania wyjazdu w Bieszczady

    Moi drodzy.
    Jadę w okolice Bieszczadów w niedzielę 21 lutego. Wyjazd z Kielc porankiem, cel - prawdopodobnie Ustrzyki Dolne (ale jeszcze nie wiem). Mogę zabrać jedną, maks dwie osoby.
    Gdyby kto miał życzenie, mogę pojechać przez Kraków.

    madzia

  5. #345
    Bieszczadnik Awatar Bison
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Okolice krainy paprykarza..:)
    Postów
    234

    Domyślnie Odp: Jadę w Bieszczady, mam wolne miejsca / szukam transportu

    Myly Państfo!
    Plan mam takowy by z poczatkiem marca wybrać sie tam gdzie człek wybierać sie powinien. Startuje ze Szczecina z wyciągnietym kciukiem i podręcznikiem Autostopem przez Polske.Międzylądownie w Poznaniu jeszcze chwilowe.

    I pytanie zatem wystosowuje czy ktoś w podobnym terminie nie wybiera sie w Bieszczady i czy przypadkiem nie ma jakiego wolnego miejsca ?

    Pozdrawiam Bison
    Ostatnio edytowane przez Bison ; 21-02-2010 o 19:14 Powód: literówka
    http://www.flickr.com/photos/bison86/
    http://picasaweb.google.com/Bison86
    Po drogach wedrować, zrobić co tylko sie da aż sie dopełni czas...

  6. #346
    Bieszczadnik Awatar Bison
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Okolice krainy paprykarza..:)
    Postów
    234

    Domyślnie Odp: Jadę w Bieszczady, mam wolne miejsca / szukam transportu

    Się przypominam...Tak tylko

    Pozdrawiam Bison
    http://www.flickr.com/photos/bison86/
    http://picasaweb.google.com/Bison86
    Po drogach wedrować, zrobić co tylko sie da aż sie dopełni czas...

  7. #347
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,629

    Domyślnie Odp: Jadę w Bieszczady, mam wolne miejsca / szukam transportu

    i krew mnie zalała!!!
    Zacząłem wątek pod tytułem "auto stop". Jest on jeden ze starszych wątków i bardziej poczytnych na tym forum. Ludziska się przyzwyczaili, a i ja sam (jak juz zejdzie z pierwszysch stron) to szukam jego jako "auto stop". Szukałem szukałem i co? i lipa. Zajrzałem na statystyki własnego konta, watki zaczęte, i co?
    "Jadę w Bieszczady, mam wolne miejsca / szukam transportu"
    Pytam się moderatorów: Gdzie i kiedy, wyraziłem zgodę na edycję własnych wypowiedzi, które nijak nie odbiegają od regulaminu forum, dobrych obyczajów, nie naruszają nic, i nikogo chyba nie godzą w jakiekolwiek uczucia?

    Na forum zaglądam już głównie tylko po to aby napisać że jadę, i że chętnie odwdzięczę się losowi za pomoc którą kiedyś otrzymałem, kiedy sam jej potrzebowałem. I znów się zeźliłem, bo któryś mod sam nie wiem po kiego licha edytuje moją wypowiedź.

    Proszę o wyjaśnienie conajmniej niesmacznej dla mnie sytuacji, zadość uczynienie, oraz poszanowanie tego co inni, w tym przypadku konkretnie ja, piszę- i nie usuwanie tego ani edytowanie bez wyraźnego naruszenia regulaminu forum.

    Pozostałych czytelników informuję, że zielona dyskoteka pomknie we wtorek przez Kalisz, Piotrków Kielce Rzeszów.... wolnych miejsc 2 szt. trasa "nazad" pewnie w weekend
    Ostatnio edytowane przez Barnaba ; 01-03-2010 o 22:59
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  8. #348
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Jadę w Bieszczady, mam wolne miejsca / szukam transportu

    Drogi Barnabo, jam ci to uczynił, a dokładnie - zmieniłem tytuł Twego wątku. Uczyniłem to z jednego prostego powodu: nie wszyscy użytkownicy kojarzyli jednoznacznie tytuł z treścią, o czym świadczy zakładanie przez nich bliźniaczych wątków pod innymi tytułami (choć "Auto-stop" był pod nosem). Może i "ludziska się przyzwyczaili" do tytułu, ale - jak widać - nie tylko nowi użytkownicy czasem nie mają pojęcia, co się pod nim kryje.

    Druga rzecz - wątek pod poprzednim tytułem trudno było odnaleźć za pośrednictwem forumowej wyszukiwarki, a uwzględnienia tej funkcji domaga się pkt. 4. ppkt. 3 regulaminu forum. W Offtopiku taka dezynwoltura by jeszcze uszła, ale w wątku tematycznym, który ma charakter przede wszystkim użyteczny, już niekoniecznie.

    Poza tym nikt "nie edytował Twoich wypowiedzi", więc nie rozumiem, skąd ten "niesmak" i zarzut "braku poszanowania". No i jakiego rodzaju "zadość uczynienie" masz na myśli?

    Zrobiłem to, do czego jestem powołany, czyli usprawniłem działanie forum, nie sądzę więc, by było to coś nagannego. Oczywiście masz prawo do własnego zdania i do odwołania się do wyższej instacji. Ale możesz także np. zaproponować inny tytuł, dzięki któremu i mod będzie syty, i user cały :)

    Pozdrawiam

  9. #349
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: Jadę w Bieszczady, mam wolne miejsca / szukam transportu

    Czy zatem temat nie mógłby się nazywać: "AUTO STOP, jadę w Bieszczady, szukam transportu/mam wolne miejsca" ?

  10. #350
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie Odp: Jadę w Bieszczady, mam wolne miejsca / szukam transportu

    Pozwoliłem sobie przekleić temat, teraz nie będzie zjeżdzał, co do nazwy to Wam się nie mieszam.
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 3 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 3 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczadzki auto-stop
    Przez kerad w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-11-2006, 10:05
  2. Wolne miejsca w Kalnicy
    Przez monali2 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-12-2005, 00:37

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •