Strona 36 z 79 PierwszyPierwszy ... 26 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 46 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 787

Wątek: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

  1. #351
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2007
    Rodem z
    Puławy (te lubelskie)
    Postów
    265

    Domyślnie Odp: Jadę w Bieszczady, mam wolne miejsca / szukam transportu

    Stara nazwa podobała mi się.I ten temat od razu kojarzyłem
    Przyjmuję też tłumaczenie Marcowego, więc może to co zaproponował Hero będzie najlepszym wyjściem.
    Niech się Barnaba wypowie.

  2. #352
    poniedzialkowski
    Guest

    Domyślnie Odp: Jadę w Bieszczady, mam wolne miejsca / szukam transportu

    Witam serdecznie.
    Wybieram się w tym miesiącu (marcu) na Otryt. Najchętniej między 07 a 16 marca. Ewentualnie po 22. Na dwa lub trzy dni. Szukam kogoś kto wybierałby się w tamtą stronę samochodem i miałby wolne miejsce. Będę startował z Dąbrowy Górniczej. Mogę się ewentualnie zabrać z Krakowa.
    Pozdrawiam
    Łukasz

  3. #353
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,629

    Domyślnie Odp: Jadę w Bieszczady, mam wolne miejsca / szukam transportu

    jak ktoś nie ma kasy (na pkp pks własne auto itd) to już dobrze wie co to auto stop, ci co jadą autem i zabierają- też wiedzą (pewnie dlatego że kiedyś też śmigali stopem). Tak więc, ten co nie wie co to auto stop i tak nie będzie korzystał z wątku.

    Nazwałem temat najlepiej jak potrafiłem, czyli krótko, treściwie a nikt mnie nawet nie poinformował że dłubie w moich wypowiedziach (no bo tytuł, temat, teza czy nagłówek, to także chyba treści wypowiedzi). W tym temacie własnie próbowałem dodać nowy wątek o nazwie "auto stop" i forum nie pokojarzyło że wątek jest już taki. Wyszukiwarka (jak zaznaczyłem to w poprzednim poście) też dała ciała. Za to google po wpisaniu "bieszczady auto stop" jako drugi link podaje do takze poprzedniego postu.

    Ma być prosto: auto stop. Wyszukiwarki www rozróżniają tytuł strony, adres strony, i słowa kluczowe. Propozycja Hero byłaby świetna na podanie słów kluczowych. Skoro już na tym forum temat wątku jest także tematem dyskusji i negocjacji (co jest absolutnyą chyba nowością forumową- dyskutować nie o treści tylko brzmieniu tematu dyskusji), niechaj będzie jak proponuje Hero....

    PS właśnie wróciłem, i było.... oj było...
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  4. #354
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - zabiorę się / mogę zabrać w Bieszczady

    Nie widzę sensu rozpętywać kolejnej jałowej dyskusji, więc zgódźmy się na kompromisową propozycję Hero. Za parę dni skasuję tę dyskusję, żeby nie zaśmiecać wątku.

  5. #355
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,629

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    po co kasować? niech czytelnicy wiedzą co się dzieje?
    Marcowy, opanuj swoje zapędy edytorskie proszę. Bylo pomyśleć zanim edytowałeś tytuł wątku czy będzie jakaś jałowa niby dyskusja na ten temat. Edytowałeś tytuł, ja to zauważyłem i wytknałem miej więc jaja i nie kombinuj już więcej :)

    Marcowy, weźże w ogóle proszę ja Ciebie coś zrób (ze sobą najlepiej). bo już nie tyko moje posty tniesz i edytujesz (załącznik)
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez Barnaba ; 09-03-2010 o 09:11
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  6. #356
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Tnę siebie, żeby nie wyjść z wprawy. Za rzadko tu pisujesz, chopie ;P

  7. #357
    Bieszczadnik Awatar wojtek legionowo
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    legionowo
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    wybieram sie tradycjnie na święta Wielkanocne wBieszczady jadę peugotem 207 będą 2lub3miejsca zależy od bagaży telofon mój to503-802-812 pozdrawiam a swoją drogą wspaniały pomysł z tym auto stopem kiedyś sam korzystałem z tego sposobu nia odkąd jestem posiadaczem auta zabieram wszystkich nawet podjeżdżam po bieszczadników
    Wojtek legionowo

  8. #358
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Hej, nie offtopujta! To jest wątek służący podwózkom, obecność w Bieszczadach anonsujemy tutaj. Czepiam się oczywiście z zazdrości

  9. #359
    Bieszczadnik Awatar sq5jrv-mario
    Na forum od
    09.2006
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Widzę, że są co czytają ze zrozumieniem ;p
    Przepraszam czytających za pomyłkę - chodziło mi o KWIECIEŃ.
    Termin 14 ÷ 18 kwietnia.
    (tak to jest jak sie dostaje w pracy chwile wolna bez urlopu :) )
    Pozdrawiam Bieszczadników.
    Ostatnio edytowane przez sq5jrv-mario ; 05-04-2010 o 15:32
    zdjęcia: http://picasaweb.google.pl/sq5jrv
    GG - 7193459
    :idea:

  10. #360
    Bieszczadnik Awatar Wojtek1121
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Wyruszam 9 kwietnia rano z Warszawy do Bystrego k. Baligrodu (ośrodek Wisan) powrót 14 kwietnia tylne siedzenie w samochodzie wolne.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczadzki auto-stop
    Przez kerad w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-11-2006, 10:05
  2. Wolne miejsca w Kalnicy
    Przez monali2 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-12-2005, 00:37

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •