Strona 67 z 79 PierwszyPierwszy ... 17 57 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 77 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 661 do 670 z 787

Wątek: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

  1. #661
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Jeżeli wybiera się ktoś jutro rano (ok. 7-8 ) z okolic Przemyśla to są miejsca wolne
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  2. #662
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez Mamcia DwaChmiele Zobacz posta
    Na Facebooku została utworzona grupa zamknięta, mająca na celu kojarzenie osób dysponujących wolnymi miejscami w aucie oraz tych, którzy poszukują transportu w Bieszczady.
    Dobrą opcją wydaje się też carpooling. Najstarsza Marcówna zjechała w ten sposób kawał Europy, oczywiście przy zachowaniu elementarnych zasad bezpieczeństwa :)

  3. #663

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez Fiaa Zobacz posta
    Ja, ja, ja... się wyrywam. I to właśnie z Poznania. Tylko, ze pociągiem.
    Witaj. Ja z mężem też się wybieramy pociągiem. Wyjeżdżamy 10 lipca

  4. #664
    Bieszczadnik Awatar olatro
    Na forum od
    10.2010
    Rodem z
    Ostrów Wielkopolski
    Postów
    217

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Witam, szukam kogoś, kto 4 lipca po godz. 14 pojedzie z Rzeszowa w kierunku Wołosatego (docelowo Wołosate, ale mile widziany transport do Sanoka, Ustrzyk Dolnych czy Górnych). Jest nas dwoje plus 2 małe plecaki i ew. 2 małe torby. Pozdrawiam, Ola

  5. #665
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2010
    Rodem z
    Bies
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    poszukuję transportu w kierunkach okolice lutowisk-przemyśl/jarosław lub z powrotem, każdego tygodnia, w dowolnych dniach do końca sierpnia. Będę wdzięczna za pomoc. Muszę dojeżdżać na staż a autobusami jest kilka przesiadek, co utrudnia sprawę

  6. #666
    Bieszczadnik Awatar Pyra.57
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    stolica Pyrlandii
    Postów
    1,596

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    9 lipca będę jechał w Bieszczady. Na pewno jadę przez Przemyśl i Lutowiska. Jak jesteś zainteresowana to proszę o kontakt na prv.
    pozdrawiam
    Marek

  7. #667
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2006
    Rodem z
    Poznań/Szczecin
    Postów
    713

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Mam dwa wolne miejsca Poznań - Bukowiec koło Terki w nocy 5/6 lipca. Przejazd raczej bez autostrad, ale mogę dostosować marszrut w rozsądnych granicach.

    Piotrek
    "There is no such thing like too much snow" - Doug Coombs

  8. #668

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    hej. może ktoś z Kielc lub przez Kielce będzie jechał na przełomie lipca/sierpnia?

  9. #669
    Bieszczadnik Awatar olatro
    Na forum od
    10.2010
    Rodem z
    Ostrów Wielkopolski
    Postów
    217

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Witam, nadal szukam kogoś, kto 4 lipca po godz. 14 pojedzie z Rzeszowa w kierunku Wołosatego (docelowo Wołosate, ale mile widziany transport do Sanoka, Ustrzyk Dolnych czy Górnych). Jest nas dwoje plus 2 małe plecaki i 1 mała torba. Pozdrawiam, Ola

  10. #670
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2006
    Rodem z
    Poznań/Szczecin
    Postów
    713

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Olu, nie chcesz pojechać jedną dobę później - jedziemy z 4 na 5 nocą z Poznania.
    "There is no such thing like too much snow" - Doug Coombs

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczadzki auto-stop
    Przez kerad w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-11-2006, 10:05
  2. Wolne miejsca w Kalnicy
    Przez monali2 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-12-2005, 00:37

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •