Strona 42 z 79 PierwszyPierwszy ... 32 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 52 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 787

Wątek: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

  1. #411
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2010
    Rodem z
    Bies
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    cześć, wybiera się ktoś autkiem z warszwy w bieszczady 1,2 lub 3 grudnia?? chętnie bym się przyłączyła
    pozdrawiam

  2. #412
    Bieszczadnik Awatar malo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    okolice 3-city:506908042
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    z chęcią podczepię się jeśli ktoś z 3city będzie zdążał w Biesy,
    bylebym mógł być w Bieszczadach w dzień powszedni (a nie tylko weekend) gdy pracują urzędy,
    termin w zasadzie dowolny
    z góry będę wdzięczny na sygnał pod mieszko1313@op.pl
    Ostatnio edytowane przez malo ; 09-12-2010 o 14:13 Powód: .
    pozdrawiam
    malo :wink:

  3. #413
    Aelion
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Witajcie!

    Szukam konkretnych osób które planują wyjazd w bieszczady w dniu 26/27 GRUDNIA 2010r.!

    Planuję jechać samochodem i chciałbym zaoferować Wam transport z podziałem kosztów benzyny (ropy)

    WYJAZD

    Wyjazd byłby w dniu 26 grudnia późnym wieczorem albo 27 grudnia rano z Warszawy

    POWRÓT

    powrót w dniu 1 STYCZNIA 2011 wieczorem (dojazd do wawy w nocy) ! :)

    KTÓRĘDY JEDZIEMY

    Jedziemy przez Sanok i Ustrzyki Dolne na pewno a ostatecznym celem są USTRZYKI GÓRNE :)
    Zainteresowani?

    KONTAKT

    GG: 77400
    KOM: 696 460 723
    mail: mariuszpl@gmail.com

    $$$$ KOSZT $$$$$

    około 75zł na osobę w obie strony! :)

    Chętnie zabierzemy dwie osoby tylko takie które chcą na 100% jechać bo nie chcę potem zostać na lodzie...

    Co Wy na to? :) Zapraszam!
    Ostatnio edytowane przez admin ; 12-12-2010 o 17:35 Powód: Kretynska wielkosc fontu

  4. #414

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Witam!
    Organizuję wyjazd sylwestrowy dla znajomych z Wielkopolski i Dolnego Śląska. Jako, że PKP odcięła Bieszczady od połączeń kolejowych to jesteśmy zdani na komunikację prywatną. Wyjeżdżamy 27.12.2010 o godzinie 22.42 z Poznania TLK przez Wrocław, Opole,Katowice,Kraków, by wg planu przybyć do Rzeszowa na 9.45. W stolicy Podkarpacia czeka na nas już zamówiony bus, którym przez Sanok,Lesko,Baligród,Jabłonki,Cisną docieramy do Kalnicy. Pozostały nam 4 miejsca do wykorzystania w busie! Może ktoś z Was chce będzie chciał się podłączyć i dotrzeć w Bieszczady szybko, bez obawy o PKS w miłym towarzystwie Dzielimy koszty busa solidarnie na pasażerów i wychodzi 20zł/osobę.
    Powrót 2.01.2011
    tak by zdążyć na pociąg o 10.52 z Rzeszowa do Poznania
    Więcej informacji na moim blogu:
    http://rubenzahl.wordpress.com/sylwe...ieszczady-2011
    Pozdrawiam
    Szymon, przewodnik górski

  5. #415
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Może ktoś jedzie w okolicach 30/31.12.2010r.do Ustrzyk Górnych lub Mucznego i ma wolne miejsce?
    mAAtylda

  6. #416
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,629

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    O ile nie bedę dachował, nie spalę alternatora, i nie będzie działo się nic co na ogół mi się dzieje mam zamiar dojechać w środę w biesy. Trasa ogólnie przez Warszawę, liczba miejsc 1 lub 2. Choć to może się zmienić (ostatnio na widok dymu i ognia spod maski dwie dziewczyny zrezygnowały i zwolniło się parę miejsc hehe)
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  7. #417
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2010
    Rodem z
    Bies
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    kotś wybiera się w kierunku ustrzyki dolne-lutowiska 10/11 lutego? bardzo chętnie się przyłączę
    pozdrawiam, kasia!

  8. #418
    Wojciech Szczurek Awatar pasikonik
    Na forum od
    02.2011
    Rodem z
    Mielec, Cisna
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez kasia laszlowa Zobacz posta
    kotś wybiera się w kierunku ustrzyki dolne-lutowiska 10/11 lutego? bardzo chętnie się przyłączę
    pozdrawiam, kasia!
    Będę ok. piętnastego lutego. Zaczynam w Cisnej jedenastego, jeśli będą turyści mam koncert w Łemkowynie. Mogę zmienić plany i z Cisnej dwunastego podjechać do Lutowisk, nocleg Chata, potem spacer do Koliby z przystankiem na Beleczce w Dwerniku. Autostop cały czas
    Ostatnio edytowane przez pasikonik ; 10-02-2011 o 01:43

  9. #419
    Samarytanka
    Guest

    Domyślnie Odp: szukam transportu

    Szukam transportu 11-13 marzec 2011 r. na przegląd piosenki turystycznej YAPA do Łodzi dla 3 osób

  10. #420
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,629

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    hehe, czyli kierunek wręcz odwrotny. Jakaś akcja szykowała się zebym w tym terminie był w biesach... ale to jeszcze moc czasu... może się pozmieniać i w ogóle... ale może dałoby radę zawinąć Ciebie po drodze do domu... kto wie.
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczadzki auto-stop
    Przez kerad w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-11-2006, 10:05
  2. Wolne miejsca w Kalnicy
    Przez monali2 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-12-2005, 00:37

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •