Strona 66 z 79 PierwszyPierwszy ... 16 56 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 76 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 651 do 660 z 787

Wątek: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

  1. #651
    Bieszczadnik Awatar bieszczadzka_tęsknota
    Na forum od
    07.2012
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Ewentualnie w czwartek po południu z Rzeszowa (to musiałybyśmy wiedzieć najpóźniej jutro) lub z Sanoka )
    magda :)

  2. #652

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    29 lub 30 maja ruszamy z Puław do Ustrzyk Górnych mamy jedno miejsce wolne.

  3. #653

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Ponawiam swoje ogłoszenie :)
    Dwie osoby z okolic Katowic szukają miejsca w samochodzie jadącym w Biesy na długi weekend czerwcowy- wyjazd 29 lub 30 maja. Pozdrawiam :)

  4. #654
    Sławka
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Witam, szukam jednego wolnego miejsca z Krakowa od 25 maja ( może to być 26, 27...)
    z góry dziekuje

  5. #655

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Hej,
    szukam dwóch miejsc z Krakowa w Bieszczady 28/29/30 maja :)

  6. #656
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Meldunek w sprawie zakończenia tematu:
    Cytat Zamieszczone przez trzykropkiinicwiecej Zobacz posta
    Pilnie potrzebny transport w Bieszczady dla 500 książek, które utknęły we Wrocławiu i potrzebują się dostać do jednego z niedawno odbudowanych schronisk w Biesach. Jeśli nie wyczarujemy coś to przepadną... Jeśli znajdzie się ktoś, obiecuję rękę księżniczki i pół kurestwa. Może być samo kurestwo bez księżniczki.
    Książki kiedyś tam trafiły z Wrocławia do Rzeszowa a w ostatnią sobotę niejaki Enrico (don) dowiózł je w Bieszczady. Z kurestwa raczej rezygnujemy

  7. #657
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    A dziękować dziękować!!! Wielkie i po stokroć... Dotarło, własnoręcznie odebrałem książki... jakem spał jeszcze świtem, bom zmożony czytaniem, a tu coś woła z dołu WSTAWAJ, JAKIŚ WĄSACZ DO CIEBIE.... No i pojawił się Don Enrico de la kuriero z kartonami. Jedną książkę przyznaję, zachamęcił siostrzeniec do poczytania, coś o Indianach.. a reszta niebawem ruszy na schronisko, jak pisał mi Radek ze Smolnika, kilka trafi też do Łupkowa pewnie, do biblioteczki. Wielkie dzięki wszystkim zaangażowanym w Akcję. Kurestwa nie chcecie, ale jak to tak, samą księżniczką, ona ledwo zipie, i blada, i taka z niej raczej żaba z aspiracjami na damę niż Lalal Cud Malina. :P Coś tam wymyślimy w podziękowaniu, coś tam coś tam... :)

  8. #658
    skiwafel
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Witajcie:) To mój pierwszy post, choć forum przegladam od jakiegoś czasu, lecz nie rejestowałem się:) Od kilku lat jeżdżę w Bieszczady i teraz chciiałbym zarazić tą pasją moją dziewczynę:) Szukam miejscówki dla dwóch osób z Tarnowa, trasa Krk-Rzeszów:) Termin najlepiej na 30maj:) Może znajdzie się chetna duszczyczka do pomocy?:) W każdym razie liczę, że widzimy się na szlaku:)

  9. #659
    Bieszczadnik Awatar Mamcia DwaChmiele
    Na forum od
    04.2011
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    423

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Jadę w czwartek (30.05) z Rzeszowa w Bieszczady, oraz w drugą stronę w sobotę (01.06) lub w niedzielę (02.06). Miejsce i czas zgarnięcia / odstawienia dowolne. Bilet w jedną stronę: 30 zł. Jeśli ktoś jest chętny, proszę o prywatną wiadomość.

  10. #660
    Bieszczadnik Awatar Mamcia DwaChmiele
    Na forum od
    04.2011
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    423

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Na Facebooku została utworzona grupa zamknięta, mająca na celu kojarzenie osób dysponujących wolnymi miejscami w aucie oraz tych, którzy poszukują transportu w Bieszczady. Gdyby ktoś tu nie znalazł odpowiedniej dla siebie oferty, można spróbować tam :)
    https://www.facebook.com/groups/transportbieszczady/

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 3 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 3 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczadzki auto-stop
    Przez kerad w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-11-2006, 10:05
  2. Wolne miejsca w Kalnicy
    Przez monali2 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-12-2005, 00:37

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •