Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Kąpiel w Solinie, miły piasek;)

  1. #1
    Owain
    Guest

    Domyślnie Kąpiel w Solinie, miły piasek;)

    Witam jako nowy na forum, od razu zaznaczam iż przeszukałem uzywajac wszystkich słow kluczowych i nie znalazłem nic na ten temat, takze po przegladnieciu 16 stron tematów, jesli przeoczyłem to przepraszam.

    Chodzi mi o to czy możecie polecić jakieś miłe miejsca do kąpieli w zalewie solińskim, tak co by zejscie było przujemne a najlepiej z piaseczkiem a nie mułem. Jesli dobrze pamiętam to ta plażyczka na końcu cypla polańczykowego jest zwana 'patelnią' ale tam zawsze tłum straszny. Dwa lata temu odkryliśmy z dziewczyną takie miejsce po północno-wschodniej stronie wyspy zajęczej, kilka metrow ale piaseczek pod stopami zawalisty, zastanawiam sie czy sa tez takie miejsca gdzies indziej bo nie mamy sprzętu pływającego takiego by się przeprawic na cały dzien (nie bede płacil majatku za rowerek czy kajak a jachtostopem to chyba nie bardzo Tak ze będę wdzięczny za wszystkie sugestie gdzie można miło pochlupać się w wodzie bez tłuszczy ciał skłębionych

    Wszelkich bieszczadników i bieszczadłazów pozdrawiam i ucinam szyderstwa bo tez bym wolał pochodzic po szlakach ale jestem po 4 operacjach kregoslupa od roku i tylko moczenie dupska mi zostało poki co:(

    pozdrawiam

  2. #2
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie

    Piaseczku to raczej za wiele nie znajdziesz - wiadomo.
    Natomiast w miarę fajnie jest na Olchowcu (nie ma wielu ludzi, spokój), Chrewt (tu trzeba zwracać uwagę na poziom wody by gdy jest mniejszy to mamy tam tylko rzeczkę zamiast zatoki), Zawóz (też spokój i mniej ludzi).
    Ja preferuję te miejsca.
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  3. #3
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie

    mnie sie bardzo fajnie kapalo niedaleko pustelnika z horodka, zatoczke obok- bylismy tylko my- zupelnie nie jak nad solina :D u brosa w telesnicy sannej tez jest fajnie, ale o piaseczek moze byc ciezko...chyba trzeba sie troche zaprzyjaznic z blotko-glinka
    a kregoslupem sie nie przejmuj- kumpel mial zlamany kregoslup w 2 miejscach (3 lata temu) i wlasnie pare dni temu pojechal z plecakiem na kaukaz! :D bedzie w porzadku:) a dupsko-moczenie tez ma swoj uro o ile w klimatycznym miejscu:)
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Anyczka20
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Sanok / Dublin
    Postów
    751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez buba
    mnie sie bardzo fajnie kapalo niedaleko pustelnika z horodka, zatoczke obok
    Faktycznie bardzo fajne miejsce, przyjemna i cicha zatoczka...również polecam...jedyne co bardzo mi przeszkadzało to ogromny syf (patrz: sterta puszek i butelek)
    "Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech i pamiętaj,
    Jaki spokój można znaleźć w ciszy.
    Unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha ..."

    www.anyczka20.fotosik.pl
    www.youtube.com/Anyczka24

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczady wytną w pień
    Przez czternastak w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post / autor: 12-09-2022, 20:12
  2. Gdzie na ryby na Solinie
    Przez Cimek w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 06-12-2012, 13:21
  3. Zapora w Solinie
    Przez mirek.k w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 01-04-2010, 20:04
  4. nocleg w Solinie
    Przez malmiza w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-08-2006, 14:53
  5. Noclegi w Solinie?
    Przez angelus w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-07-2004, 11:10

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •