Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Jestem załamany pierniczone pkp

  1. #11
    Bieszczadnik
    Na forum od
    06.2006
    Rodem z
    szczecin
    Postów
    21

    Domyślnie

    mam szacunek do ludzi duży w towjej wypowiedzi też są błędy pozatym jest dużo ludzi co mają różnie wady i zalety jeden jest dyslektykiem drugi sie jaką i takie tam wiem że robvie błędy prubował z tym walczyć ale sie nie da co do tego przejazdu to 320 to i tak sporo nie uważasz wiem że to musi kosztować ale wiadomo człowiek chce jak najtaniej a takie żeczy to tylko w erże myśle że nie przeszkadzają moje błędy aż tak bardzo a jeżeli przeszkadzają to przeciez nikt nie zmusza kogoś żeby to czytał pozdrawiam i szacuneczek

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malo
    Nie, poprawne i harmonijne zorganizowanie wszystkiego to tylko kwestia chęci tych co zarządzają.
    Mam teraz na myśli przykład z sytuacją w sprzedaży samochodów.
    Ale weź pod uwagę, że dealer był dalej instytucją prywatną, akoleje czy tego chcemy czy nie są nadal kolejami państwowymi. Dopóki nie uwolni się rynku kolei w Polsce, nie będzie szło to w dobrym kierunku.
    Cytat Zamieszczone przez malo
    Nam się tylko zazwyczaj wmawia że czegoś nie można, że coś nie da rady. No bez jaj... w którym wieku my żyjemy.
    Wydaje mi się, że żyjesz w oderwaniu od polskiej rzeczywistości. Pod wzgledem praw jakimi rzadzą się rynki kapitalistyczne to my jeszcze jesteśmy jedną nogą w XIX w.
    Cytat Zamieszczone przez dyfre
    w towjej wypowiedzi też są błędy
    Ja nigdzie nie pisałem że jestem nieomylny. Jeśli jednak nie dostrzegasz dysproporcji to masz jeszcze problemy ze wzrokiem.
    Cytat Zamieszczone przez dyfre
    pozatym jest dużo ludzi co mają różnie wady i zalety jeden jest dyslektykiem drugi sie jaką i takie tam
    Możesz rozwinąc wypowiedź ? Nie wiem jak inni, ale ja nic z tego nie rozumiem.
    Cytat Zamieszczone przez dyfre
    wiem że robvie błędy prubował z tym walczyć ale sie nie da
    No stary - tutaj to już trochę przesadziłeś.. W dobie komputerów, Wordów i Open Office'ów wystarczy tylko chcieć. Dla leniów nie mam zrozumienia, a 95% "dyslektyków" których znam lub widuję w sieci to zwykłe lenie, którym się nie chce nic z tym robić, bo tak jest wygodniej Mam 2 znajomych dyslektyków, którzy dopiero jak pokazali mi papiery, uwierzyłem że mają dysleksję. W życiu bym Ich o to nie podejrzewał, ale im się chce tekst wrzucić do Worda przed opublikowaniem.
    Cytat Zamieszczone przez dyfre
    co do tego przejazdu to 320 to i tak sporo nie uważasz
    Uważam, ale myślisz, że narzekaniem że PKP jest "pierniczone" coś wskórasz ? Nie obniżą Ci ceny biletów. Ja rozumiem że jesteś zbulwersowany takim stanem rzeczy ale forum o Bieszczadach nie jest najlepszym miejscem na tego typu żale.
    Cytat Zamieszczone przez dyfre
    myśle że nie przeszkadzają moje błędy aż tak bardzo
    mnie przeszkadzają.
    Cytat Zamieszczone przez dyfre
    a jeżeli przeszkadzają to przeciez nikt nie zmusza kogoś żeby to czytał
    Tylko po co zatem zadawać pytania których nikt nie czyta ? Jaki mają sens ?
    Ale może masz rację - zamiast się zrzymać, będę po prostu ignorował Twoje posty - wyjdzie mi to na zdrowie.
    Z mojej strony jest EOT, bo i tak schodzimy z tematu wątku.
    http://www.doczu.pl

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar malo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    okolice 3-city:506908042
    Postów
    509

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Doczu
    Wydaje mi się, że żyjesz w oderwaniu od polskiej rzeczywistośc
    Od tej krwiożerczej i często durnowatej rzeczywistości - owszem, tak, nie umiem się do niej dopasować. I wiem, że cienko na tym nieraz wychodzę.
    Cytat Zamieszczone przez Doczu
    Pod wzgledem praw jakimi rzadzą się rynki kapitalistyczne to my jeszcze jesteśmy jedną nogą w XIX w.
    Wolałbym tu użyć epitetu - "bantustan" (choć pewnie obrażę mieszkańców bantustanów), a nie - "XIX w." Bo odnoszę wrażenie że w XIX wieku było znacznie więcej przyzwoitości w handlu i usługach. Zresztą podobno samo kolejnictwo akurat ma czego się doszukiwać pod względem jakości w dawniejszych czasach. Jaki wtedy prestiż miały koleje - to chyba większość wie.
    (No ale dość. Już sobie chyba wystarczająco "naskrobałem" u Lupina. Teraz będę miał u niego przechlapane.)
    pozdrawiam
    malo :wink:

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malo
    Wolałbym tu użyć epitetu - "bantustan" (choć pewnie obrażę mieszkańców bantustanów), a nie - "XIX w."
    O tak. Ja po prostu nie chciałem nikogo obrazić
    Cytat Zamieszczone przez malo
    Zresztą podobno samo kolejnictwo akurat ma czego się doszukiwać pod względem jakości w dawniejszych czasach. Jaki wtedy prestiż miały koleje - to chyba większość wie.
    Oj. Nawet mi nie mów. U mnie w mieście znajdują się dwa piękne dworce Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej. Obiekty tyleż piękne, co dające świadectwo prestiżu kolei w tamtym okresie. Niestety dworzec w Maczkach niszczeje, i obecnie przedstawia opłakany stan. Obiekt, który miał olbrzymią poczekalnię, hotel, salę balową, oraz komorę celną - obecnie wygląda , że serce się kraje
    http://www.doczu.pl

  5. #15
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2005
    Rodem z
    Miasto gdzie jedna droga prowadzi w pole buraków a druga ziemiaków.
    Postów
    87

    Domyślnie

    Pytanie !! Gdzie w Lesku znajduje się Dworzec Kolejowy ?

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ~~misiek
    Pytanie !! Gdzie w Lesku znajduje się Dworzec Kolejowy ?
    W Lesku ???
    http://www.doczu.pl

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar malo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    okolice 3-city:506908042
    Postów
    509

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ~~misiek
    Gdzie w Lesku znajduje się Dworzec Kolejowy ?
    W Łukawicy. PKP Lesko-Łukawica. Na mapach masz zaznaczone. Ale to faktycznie jest jakieś 4km od centrum. (Już chyba bliżej stacja w Jankowcach.)
    pozdrawiam
    malo :wink:

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Niespodzianki PKP
    Przez Gar w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 338
    Ostatni post / autor: 13-05-2024, 21:29
  2. Ceny biletów PKP i PKS w Bieszczady
    Przez Trismela w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-09-2008, 16:56
  3. Ze Śląska(GOP) w Bieszczady - PKP, PKS
    Przez Bober w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 18-08-2008, 18:29
  4. PKP nie ułatwia dojazdów w Bieszczady :-(
    Przez Doczu w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 07-05-2007, 19:11
  5. PKP PKS- jak to jest
    Przez Barnaba w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 24-04-2005, 08:38

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •