Cytat Zamieszczone przez Doczu
Poza tym wiesz - gdyby nastąpił zdecydowany podział na PKP i np TLE musiały by być odrębne rozkłady jazdy, odrębne kasy , odrębne nawet perony. Jak sobie to wyobrażasz ? Ja widze Haos jeszcze większy niż jest.
Nie, poprawne i harmonijne zorganizowanie wszystkiego to tylko kwestia chęci tych co zarządzają.
Mam teraz na myśli przykład z sytuacją w sprzedaży samochodów.
Dawniej dealer samochodów mógł sprzedawać tylko jedną markę. Bo taka była polityka marketingowa koncernów.
Dzisiaj może sprzedawać kilka. Wystarczyło tylko żeby Komisja Europejska (chyba to jej zasługa) przykróciła takie praktyki.
Nam się tylko zazwyczaj wmawia że czegoś nie można, że coś nie da rady. No bez jaj... w którym wieku my żyjemy. Wysyłamy człowieka w kosmos, a sondy poza układ słoneczny a nie umielibyśmy rozwiązać kwesti sprzedaży. Probelm oczywiście jest poważny - ale w mentalnościach ludzi, którzy skupiają się na skrobaniu tylko swojej rzepki.