Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Bieszczadzkie Anioły

  1. #11
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    pogórze
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Bieszczadzkie Anioły

    Może faktycznie warto choć raz spróbować. Do tej pory zawsze unikałam tego typu imprez. Wolę ciszę i spokój.... Dawno nie byłam w Biesach... już 4 lata.... tęsknię za tymi górami. Hej buba Robert Frost jest spoko. Ja też go lubię.
    pozdrawiam
    Małgośka

  2. #12

    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    von Pabianitz
    Postów
    19

    Talking Odp: Bieszczadzkie Anioły

    Ja nie byłem 5, ale jadę w sierpniu. No już sie doczekać nie mogę. A moja CÓRCIA BEDZIE PIERWSZY RAZ

  3. #13
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Bieszczadzkie Anioły

    Czekajcie. Nie wiem co dzieje się w Bieszczadach. Słyszałam, że Bieszczadzkie Anioły są w Dołżycy w Cieniu PRL. Mówiąc wprost zadzwoniłam do Mirka i się zapytałam. słowa krytyki wobec parku są chyba nie na miejscu.

  4. #14
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: Bieszczadzkie Anioły

    Cytat Zamieszczone przez lucyna
    Czekajcie. Nie wiem co dzieje się w Bieszczadach. Słyszałam, że Bieszczadzkie Anioły są w Dołżycy w Cieniu PRL. Mówiąc wprost zadzwoniłam do Mirka i się zapytałam. słowa krytyki wobec parku są chyba nie na miejscu.
    Nie rozumiem?Jeżeli BA przeniesione zostały z powodu przyrody to chyba dobrze.
    Pozdrav

  5. #15
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Bieszczadzkie Anioły

    Bieszczadzkie Anioły są w Dołżycy w Cieniu PRL. Oficjalny ponoć powód to ten, że Camping Górna Wetlinka nie posiada badań wytrzymałości dachu, pod którym odbywały się poprzednie imprezy. Byłem 1,5 dnia w Bieszczadzie i tak się dowiedziałem.
    Pozdrawiam
    bertrand236

  6. #16
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2005
    Rodem z
    Rzeszów-Ostrowiec Św
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Bieszczadzkie Anioły

    Tak tak dokładnie. BA zostały "przeniesione" z Grn Wetlinki do Cieniu PRL.
    Pani inspektor miała zrobić ekspertyzę dachu i .. nie zrobiła.
    Tak to z tymi inspektorami

    Pozdrawiam
    andzia
    ... w górach jest wszystko co kocham...

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: Bieszczadzkie Anioły

    Cytat Zamieszczone przez __andzia
    Pani inspektor miała zrobić ekspertyzę dachu i .. nie zrobiła.
    Wychodzi na to że zostały przeniesionie bo własnie zrobiła:

    Za stroną BdPN:

    Oświadczenie dyrekcji BdPN

    W roku 2006 Bieszczadzki park Narodowy nie jest współorganizatorem imprezy „Bieszczadzkie Anioły – Festiwal Sztuk Różnych”.

    Według ekspertyzy budowlanej obiekt kempingu Górna Wetlinka, w którym impreza odbywała się w latach poprzednich, nie spełnia pełnych wymogów bezpieczeństwa umożliwiających organizowanie imprez masowych.

    Konstrukcja zadaszenia nad sceną może nie wytrzymać naporu silnego wiatru. Mimo tego dyrekcja BdPN wyraziła zgodę na organizację w 2006 roku imprezy na terenie kempingu BdPN, zobowiązując organizatorów do nawiązania kontaktu z GOPR w celu monitorowania warunków atmosferycznych, aby w razie zagrożenia huraganowym wiatrem przerwać koncert i wyprowadzić ludzi poza zadaszenie amfiteatru.
    Zaproponowano również możliwość organizacji sceny poza wiatą w obrębie kempingu.

    Bieszczadzki Park Narodowy chciał utrzymać imprezę w Górnej Wetlince, zapewniając równocześnie bezpieczeństwo uczestników. Organizatorzy początkowo byli zainteresowani takim rozwiązaniem, ostatecznie jednak podjęli decyzję o przeniesieniu imprezy w inne miejsce.

    P.O. Dyrektor
    Dr Tomasz Winnicki
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  8. #18
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2005
    Rodem z
    Warszawa, Ustrzyki Górne, Wetlina
    Postów
    142

    Domyślnie Odp: Bieszczadzkie Anioły

    Lubię "Cień PRL-u, lubię Mirka ..... ALE ....
    Zobaczycie jaki będzie bajzel w Dołżycy podczas koncertu, poniewaz:
    - jest tam zdecydowanie za mało miejsca, żeby pomieścić ok. 6.000 widzów ( tyle na pewno było w zeszłym roku), jak będzie 4.000 (w tymr roku o wiele słabszy ruch turystyczn) to też tego nie da się "umiejscowić";
    - a gdzie baza logistyczna ??? parkingi, na pewno brak miejsc siedzących, sraczyki, towarzyszące zawsze galerie itp.;
    - i jeszcze prawie pewne (jak co roku ) burze w okolicy połowy sierpnia, czyli podmokły grunt;

    Obym się mylił !!!
    Pozdrawiam fanów BA ( do których należę również,chociaż raczej w pierwszej, nie tak 'rozbuchanej" formule jak ostatnio)
    Ostatnio edytowane przez jeden z Pulpitów ; 27-07-2006 o 01:00

  9. #19
    Bieszczadnik Awatar Viki
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Opoczno
    Postów
    138

    Domyślnie Odp: Bieszczadzkie Anioły

    Cytat Zamieszczone przez buba
    a ja mam dziwny sentyment do "Bazy.." wiem ze tam glosno, halasliwie i wogole , ale zawsze spotkam tam jakis dawno nie widzianych znajomych :D wiec i wetlina ma swoje plusy :)
    Masz świętą rację. A tak wogóle to Bieski były są i bedą. Czy komuś to sie podoba czy nie. A jakie bedą zależy tylko od nas samych.
    Biesołazy wszystkich krajów! Łączcie się!
    Pozdrawiam. Viki
    http://www.odkryjbieszczady.pl/

  10. #20
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Wrocław
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Bieszczadzkie Anioły

    No, a ja szukam noclegow od poczatku czerwca i nic niestety nie mam. nie mam tez zadnych informacji o tym, zeby cos sie zwolnilo. kiedy festiwal mial byc kolo Wetliny, to wlasnie tam czegos szukalem. teraz tez by sie przydal nocleg w Wetlinie, bo na koncerty dojechac mozna, a dobra baza wypadowa w gory. do tego wieczory w Bazie. :) no, ale niestety. dwu-osobowego pokoju za nic nie moge znalezc (znalazlem, ale tylko jeden - 130zl os./doba - troszeczke za duzo jak na mnie), wiec pozostanie namiot w taka pogode. :/
    stefankmiot

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. SDM - Bieszczadzkie Anioły
    Przez cornholio666 w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-03-2008, 20:14
  2. Bieszczadzkie anioły
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 21-06-2005, 14:47
  3. Anioły bieszczadzkie
    Przez Aniqua w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-08-2004, 21:40
  4. Bieszczadzkie Anioły?
    Przez Danka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 26-07-2004, 21:49
  5. Bieszczadzkie Anioły
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 23-08-2002, 18:19

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •