Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Teresa Paraniak, Ustrzyki Górne - opinie o noclegu

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar komisaRz von Ryba
    Na forum od
    05.2008
    Rodem z
    dziki wschód
    Postów
    1,164

    Domyślnie Odp: Teresa Paraniak, Ustrzyki Górne - opinie o noclegu

    Tak sie zastanawaim czy opinia kogoś kto napisał 2 posty i się 2 razy zalogował może być wiarygodna?
    P. Tereskę znam od lat, nie raz korzystałem z gościny i to że gotuje rewelacyjnie to prawda, że jest złotą kobietą również, reszta to stek bzdur !
    P.Teresa jest bardzo dobrą gospodynią i jesli ktoś pisze smród i brud to najnormalni stara się Ją obrazić, taka sytuacja jest u Niej w domu niemożliwa.

  2. #12
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Odp: Teresa Paraniak, Ustrzyki Górne - opinie o noclegu

    Oczywiscie że nie. Mam nadzieję graniczącą z pewnością że nikt normalny nie bierze takich opinii poważnie pod uwagę.
    Goście którzy wpadają tutaj na chwilę by napluć na kogoś są dość częstym zjawiskiem.

    Ja np. gdybym miał zastrzeżenia do jakości usług to podałbym swoje imię i nazwisko i numer telefonu. Jeśli nie publicznie to przynajmiej do nas (administracji).
    W 10 letniej historii forum jeszcze się to nie zdarzyło. Taki obrażony zwykle znika z forum gdy się go poprosi o dane. Ot takie zjawisko socjologiczne. :)
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  3. #13
    gmn
    Guest

    Domyślnie Odp: Teresa Paraniak, Ustrzyki Górne - opinie o noclegu

    Panowie,

    Po pierwsze, to, że nie jestem obecny na forum to nie znaczy, że łże. Po drugie zachęcam do ponownego przeczytania mojej opini. Niczego o brudzie nie piszę, bo tak owego niema. Piszę za to o starej na piętrze części w której śmierdzi stęchlizną. Smród stęchlizny a smród z brudu to dwie różne rzeczy. Po trzecie jeżeli interesują pana z jakiegoś powodu moje personalia to proszę o kontakt gmn@wp.pl. Wszystko co wcześniej napisałem jest prawdą i podtrzymuję opinie.
    Pozdrawiam

  4. #14
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Odp: Teresa Paraniak, Ustrzyki Górne - opinie o noclegu

    Mnie Twoje personalia w zupełności nie interesują. Natomiast trzeba mieć odwagę cywilną do tego by się przedstawić i ewentualnie przyjąć obronę drugiej strony.
    Mówię o przedstawieniu się dlatego że były przypadki że osoba recenzująca obiekt NIGDY w nim nie była. Resztę chyba już rozumiesz....
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  5. #15
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Teresa Paraniak, Ustrzyki Górne - opinie o noclegu

    gmn
    Po pierwsze, to, że nie jestem obecny na forum to nie znaczy, że łże.
    Kolego ! Nikt nie twierdzi że łżesz, ale każdy widzi że cała Twoja twórczość forumowa odnosi się do stwierdzeń że pewne lokum ma
    części w której śmierdzi stęchlizną.
    Czy to jest wszystko czym chcesz się podzielić z forumowiczami ?
    czy po to zalogowałeś się na forum ?

  6. #16
    gmn
    Guest

    Domyślnie Odp: Teresa Paraniak, Ustrzyki Górne - opinie o noclegu

    Panowie,

    Nie mieszkam w Bieszczadach. Nie jestem przywiązany do jednego miejsca. Jeżeli postanowię spędzić urlop w Bieszczadach na pewno się znów usłyszymy na forum. Ja należę do tych co widzą i myślą to piszą. Mam nadzieję, że z czasem ktoś poprze moją opinie lub nie. Pozdrawiam

  7. #17
    Hipolita
    Guest

    Domyślnie Odp: Teresa Paraniak, Ustrzyki Górne - opinie o noclegu

    Opinia o noclegu u Tereski Paraniak jest krzywdząca. Bywam co roku, nocleg jest na poziomie, łóżka wygodne, powietrze świeże i nawet kac na drugi dzień jest łagodniejszy niż na nizinach. Jeśli ktoś w Ustrzykach szuka luksusu, to go nie znajdzie. Najlepiej zrezygnować i odwiedzić Kraków Bieszczady i Ustrzyki to zaprzeczenie luksusu, bo liczą się tylko góry. U Tereski można wspaniale zjeść, przenocować w dobrych warunkach, posiedzieć przy ognisku i telewizor zupełnie nie jest potrzebny. Wszyscy bieszczadnicy wiedzą o co chodzi i nie wymagają wspaniałych warunków.
    Koce są normalne, pościel też, łazienka czysta i wyposażona we wszystko co potrzebne do mycia i nie tylko.
    Polecam wszystkim, którzy pragną poznać ciekawych i życzliwych ludzi. To miejsce ma klimat niespotykany gdzie indziej.

  8. #18
    nowy
    Guest

    Domyślnie Odp: Teresa Paraniak, Ustrzyki Górne - opinie o noclegu

    Do wtorku musze wybrac sobie jakas konkretna kwatere w UG.
    Rozwazam rowniez ww miejscowke.
    Jakie sa tam ceny obecnie? Jakis tel ktos moze mi podac do tej milej Pani? :)

  9. #19
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Teresa Paraniak, Ustrzyki Górne - opinie o noclegu

    Wujek Google się na Ciebie obraził? ;P

    Jak nie tam, to sprawdź domki po sąsiedzku, np. u Wrzyszcza, zobacz też ten post. Powodzenia :)

  10. #20
    Bieszczadnik Awatar Sylwek74
    Na forum od
    04.2010
    Rodem z
    Nowa Huta k/ Krakowa
    Postów
    311

    Domyślnie Odp: Teresa Paraniak, Ustrzyki Górne - opinie o noclegu

    A i u GOPR-owców też niczego sobie. Czysto nie drogo tylko nie lubią zbyt późnych powrotów... http://gopr.bieszczady.pl/index.php?p=noclegi/
    Easy rider tylko na piechotę...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Ustrzyki Górne-Carynska-Brzegi Górne
    Przez wardziel w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-05-2013, 22:56
  2. Kursowanie busów - Ustrzyki Górne, Wetlina, Brzegi Górne, Smerek
    Przez looky w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-09-2011, 19:38
  3. Ustrzyki Górne - Ustrzyki Dolne 05.09.09.
    Przez kowal6515 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-08-2009, 16:27
  4. Proszę o opinie na temat tego noclegu
    Przez Piotr_G w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-07-2006, 16:53

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •