Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Nocleg dla jednej osoby

  1. #1

    Na forum od
    06.2006
    Rodem z
    Warka
    Postów
    13

    Domyślnie Nocleg dla jednej osoby

    Na wstępie chciałem poinformować, że przed napisaniem tego wątku bardzo dużo przeglądałem w oferty w sieci i nawet znalazłem. Postanowiłem jednak spytać tutaj - może ktoś coś ciekawego podpowie.
    Jade pierwszy raz w Bieszczady. Szukam ciszy i spokoju, więc jade całkowicie sam i tu moje główne wymaganie dotyczące noclegu. Ogranicza to trochę możliwość wyboru, ale potrzebuje jakiegoś pokoju jednoosobowego. Prysznice mogą być na zewnątrz nie przeszkadza mi to bardzo, ale sam pokój jednoosobowy. Już z dwójką nie ma problemu, ale jednoosobowych mało. Zależy mi też, żeby można było od razu wyżywienie zakupić. Planuje wyjazd na tydzień tzn. (7 dni w samych Bieszczadach - nie licze dojazdu). Cena nie jest tutaj kluczowa, ale oczywiście powinna być rozsądna. Kilka złotych w jedną czy drugą strone na pewno nie będzie mi przeszkadzać. Może ma ktoś jakieś sprawdzone miejsce?

  2. #2
    Buena
    Guest

    Domyślnie Odp: Nocleg dla jednej osoby

    Witaj Mariusz,
    w zeszłym roku byłam właśnie pierwszy raz w Bieszczadach-sama.Podobnie szukałam 1-osobowego.Nie znalazłam, ale ulokowałam si w Terce-cisza, spokój,szumi tylko rzeka.Nie wiem czym jedziesz, ja byłam samochodem, więc nie przeszkadzało mi, że do Biesów wysokich kawałek.Mieszkałam u Panstwa Pasławskich- zaraz na początku wsi-przed mostem.Miwszkałam w pokoju 2 os, ale sama i policzono mi tylko za mnie czyli 25zl/doba.Gospodarze przemili, nie wtrącają się, domnowiutki czyściutki,pachnie drewnwm, altana na powietrzu-można spożyć posiłek.Polecam. W tym roku też wybieram Biesy, też sama, ale szukam nowości, więc nie wracam w te same miejsca-tyle jeszcze do zdeptania!!!

  3. #3

    Na forum od
    06.2006
    Rodem z
    Warka
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Nocleg dla jednej osoby

    Cytat Zamieszczone przez Buena
    Witaj Mariusz,
    w zeszłym roku byłam właśnie pierwszy raz w Bieszczadach-sama.Podobnie szukałam 1-osobowego.Nie znalazłam, ale ulokowałam si w Terce-cisza, spokój,szumi tylko rzeka.Nie wiem czym jedziesz, ja byłam samochodem, więc nie przeszkadzało mi, że do Biesów wysokich kawałek.Mieszkałam u Panstwa Pasławskich- zaraz na początku wsi-przed mostem.Miwszkałam w pokoju 2 os, ale sama i policzono mi tylko za mnie czyli 25zl/doba.Gospodarze przemili, nie wtrącają się, domnowiutki czyściutki,pachnie drewnwm, altana na powietrzu-można spożyć posiłek.Polecam. W tym roku też wybieram Biesy, też sama, ale szukam nowości, więc nie wracam w te same miejsca-tyle jeszcze do zdeptania!!!
    Nie jest aż tak tragicznie, żeby nie było nic. Coś znalazłem, ale albo hotele gdzie wszystko opisali w necie i cena astronomiczna albo nie wiadomo co, bo prawie nic w necie nie było i nie chciało mi się jeszcze dzwonić. W hotelu mają basen, saune, siłownie i inne całkowicie zbędne moim zdaniem w takim miejscu bajery. Nie chodzi mi o kase, tylko o fakt, że płace za coś właśnie zbędnego. Ja będe jechał pociągiem do Zagórza co wiąże sie jeszcze ze sprawą dojazdu do miejsca docelowego. Właśnie dzisiaj mam w szkole ostatni egzamin, który przeszkadzał mi się skupić na tym, ale od jutra zaczynał spisywać numery z netu i dzwonić. Mam czas od 29 lipca do 6 sierpnia, więc mysle, że zdąże wszystko załatwić.

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Yoolia
    Na forum od
    06.2006
    Rodem z
    Lublin :)
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Nocleg dla jednej osoby

    Spokojnie powinieneś zdążyć. Ja wyjeżdżałam w sobote 10 czerwca a nocleg załatwiałam 2 dni wcześniej :) na szybko z internetu :D

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie Odp: Nocleg dla jednej osoby

    ale troche inaczej sie szuka w sezonie, a troche inaczej (czytaj: dużo łatwiej) przed Ale masz dużo jeszcze czasu i mysle ze uda Ci sie cos znalezc

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Yoolia
    Na forum od
    06.2006
    Rodem z
    Lublin :)
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Nocleg dla jednej osoby

    Pewnie bedzie troche ciężej ale jest naprawde duzo kwater, trzeba tylko troche podzwonić. Napewno coś znajdziesz :) masz duzo więcej czasu ode mnie :)

  7. #7

    Na forum od
    06.2006
    Rodem z
    Warka
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Nocleg dla jednej osoby

    Teraz też mysle, że sobie poradze. Dzwoniłem do Hoteliku nad roztokami w Tarnawie. I tam bez problemu mają wolne miejsca. Pokój jednoosobowy z toaletą i łazienką kosztuje u nich 30 zł za dobe, a jak zamiast łazienki wystarczy mi umywalka w pokuju to 22 zł. W dodatku przy samej granicy z Ukrainą co pozwoli mi na wyjazd tam, który planowałem. Korzystając z wyjazdu w Bieszczady planuje wyskoczyć do Lwowa na jeden dzień albo ogólnie na Ukraine.
    Wykonałem 2 telefony, bo akurat miałem chwilę. Jak od jutra zajme się tym solidniej to myśle, że będzie jeszcze lepiej. Dzwoniłem to ośrodka o nazwie Cień PRLu, ale tam jednoosobowy zaklepany. Trudno na pewno w Bieszczadach jest wiele ciekawych miejsc i problem będzie raczej co najpierw zobaczyć, bo tydzień to za mało czasu.

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar Yoolia
    Na forum od
    06.2006
    Rodem z
    Lublin :)
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Nocleg dla jednej osoby

    My byliśmy ciut ponad tydzien - to zdecydowanie za mało. Obeszliśmy tylko bardziej znane miejsca a ile nam jeszcze zostało??? Bieszczady są przepiękne i napewno wkrótce tam wrócimy :)

  9. #9
    Buena
    Guest

    Domyślnie Odp: Nocleg dla jednej osoby

    Dzięki Mariusz za podpowiedż co do hotelu nad roztokami w Tarnawie, myśle, że i ja w tym roku rusze w tamtym kierunku, Tarnica, Halicz, no i ten Lwów kusi.
    Gdybyś był i wrócił przed połową sierpnia - daj znać tu na forum jak było.Pozdrawiam.B

  10. #10

    Na forum od
    06.2006
    Rodem z
    Warka
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Nocleg dla jednej osoby

    Cytat Zamieszczone przez Buena
    Dzięki Mariusz za podpowiedż co do hotelu nad roztokami w Tarnawie, myśle, że i ja w tym roku rusze w tamtym kierunku, Tarnica, Halicz, no i ten Lwów kusi.
    Gdybyś był i wrócił przed połową sierpnia - daj znać tu na forum jak było.Pozdrawiam.B
    Oczywiście jak mój wyjazd dojdzie do skutku to napisze. Ja miałem wogóle w tym roku tylko do Lwowa jechać, ale że mam małe doświadczenie w podróżach (byłem kiedyś na kolonii tylko 2 razy), to postanowiłem na razie nie wypuszczać się za granice na dłużej. Musze jeszcze z dojazdem wszystko wyjasnić. Ja mam do Zagórza 10:30 jazdy pospiesznym, a jak będe jechał z Warszawy to jeszcze dłużej. Później rezerwacja noclegów i już będe mógł wyruszyć. Dzisiaj oblałem ostatni egzamin, więc mogę się już wszystkim zająć. Poprawki dopiero we wrześniu, więc mogę ten tydzień odpocząć.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Nocleg dla ok 150os.
    Przez a.lach.res w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-11-2012, 19:26
  2. Nocleg z psem
    Przez big w dziale Noclegu szukam
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-09-2012, 23:14
  3. Nocleg dla 6 osób
    Przez bazyl w dziale Noclegu szukam
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-09-2011, 06:38
  4. [Cisna, wetlina] Nocleg dla 1 osoby (na tydzień)?
    Przez piotrek122 w dziale Noclegu szukam
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-09-2011, 18:46
  5. 70 świątyń na jednej działce
    Przez Lupino w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-10-2007, 11:26

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •