Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Domek drewniany w Bieszczadach

  1. #1

    Na forum od
    06.2006
    Rodem z
    Gdynia
    Postów
    6

    Domyślnie Domek drewniany w Bieszczadach

    Witam.

    Minęło już ponad 10 lat od mojego ostatniego pobytu w Bieszczadach. Pora powrócić do tych pięknych krajobrazów- tym razem z moją narzeczoną.
    Od małolata zatrzymywałem się z rodzicami w ośrodku wczasowym zaraz obok Cisnej nad taką rzeczką. Było tam takie pogłębione kąpielisko, miłe drewnianie domki. Ciekawe, czy jeszcze funkcjonuje, czy został rozprzedany.
    Szukałem trochę na necie, na tym forum, ale za bardzo nie znalazłem tego, co mnie interesuje.
    A mianowicie szukam domku, najchętniej drewnianego, niedużego- dla dwojga osób. Koniecznie z łazienką i tv( to na wypadek kiepskiej pogody, choć wierzę, że będzie ślicznie). W pierwszej połowie lipca na kilkanaście dni. Czy możecie coś polecić. Jeśli chodzi o obszar, to przyjedziemy autem, więc ogólnie całe Bieszczady.
    Może to być w jakimś ośrodku, a może też być zupełnie osobno na odludziu. I tak zamierzamy głównie wędrować.
    Dziękuję za wszelkie rady i propozycje.

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2006
    Rodem z
    Łorsoł
    Postów
    32

    Domyślnie

    Cześć
    Polecam Piotrową Polanę w Wetlinie. Atmosfera b. sympatyczna i domki z węzłem sanitarnym też są. Gorzej z TV bo chyba nie ma ale nawet jak pada jest co robić - uwierz. Wyszukaj w necie informacji min. tu: http://www.twojebieszczady.pl. Ceny od 18 do 22 PLN. Tel. (0-13) 468-46-17

    Poniżej rzut oka na domki ale bez łazienek.

    Pozdrawiam
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  3. #3

    Na forum od
    06.2006
    Rodem z
    Gdynia
    Postów
    6

    Domyślnie

    Ale śliczne, urokliwe miejsce... Gdzie to się znajduje? Mogę prosić o więcej szczegółów..?
    Dziś sporo surfowałem i znalazłem kilka ciekawych ofert, jednak same od 6 do 12 osób... No a nas jedzie dwoje...
    Czy w ogóle coś takiego więc mozna w Bieszczadach znaleźć..
    Jak nie, to trzeba się będzie rozejrzeć za klimatyczną kwaterą pywatną.
    Ciekaw też jestem, czy w ogóle na ten gorący termin nie jest już wszystko zarezerwowane. Co roku bowiem zazwyczaj urlop brałem we wrześniu i wtenczas, czy to w Polskę czy za granicę wyruszałem, a teraz zmieniam pracę i muszę po prostu ten swój długi urlop wykorzystać :D
    Pozdrawiam wszystkich miłośników gór.

  4. #4

    Na forum od
    06.2006
    Rodem z
    Gdynia
    Postów
    6

    Domyślnie

    Nie zauważyłem tego postu. Nie wiem, jak ale tylko zdjęcie na początku widziałem. Jutro tam przekręcę i zorientuję się bliżej w sytuacji. Trochę tych miejsc noclegowych tam jest. Czy aby nie będzie za głośno..? Pamiętam jednak, że turyści w Biezszcadach są nieco spokojniejsi od tych choćby tatrzańskich. Dziękuję.
    Jakieś inne propozycje mile widziane.

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie

    Witam,
    sądzę, że tu znajdziesz coś dla siebie i ceny różne i lokalizacja również, jak sądzę, że i standard oferowanych obiektów.

    http://www.bieszczady.net.pl/oferty_domki.html

    pozdrav
    kobita
    Prawdziwa przyjaźń przychodzi wówczas, gdy cisza między dwojgiem ludzi nie jest męcząca....

  6. #6

    Na forum od
    06.2006
    Rodem z
    Gdynia
    Postów
    6

    Domyślnie

    http://karpaty.com.pl/ujadzi_uwlodka/

    zdecydowałem się jednak na domek dla dwóch osób u Jadzi i Włodka w Wetlinie, koszt 70 zł za domek
    mam nadzieję, że żałować nie będę, ale cenię sobie bardzo spokój na wczasach, dlatego koneicznie chciałem wynająć osobny domek
    co prawda inne podobały mi się bardziej, ale wszystkie prawie domki są dla większej ilości osób i sta wyższe ceny, więc naprawdę ciężko dla 2 coś znaleźć
    najpierw jednak pojadę z narzeczoną na spływ na Mazury, stamtąd na 3 dni nad Zalew Soliński na jakiś camping- który najbardziej polecacie?
    a dopiero potem do tego domku na 10 dni
    to będą wymarzone, długie wakacje
    pierwszy raz w Wetlinie, ale znowu w gminie Cisna- coś mnie ciągnie w tamte rejony...

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar Anyczka20
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Sanok / Dublin
    Postów
    751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fiera
    mam nadzieję, że żałować nie będę, ale cenię sobie bardzo spokój na wczasach
    Te domki stoją przy samej drodze. Nie chce nikomu robić antyreklamy ale cholerka te domki położone są w okropnym miejscu Życze spokoju
    "Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech i pamiętaj,
    Jaki spokój można znaleźć w ciszy.
    Unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha ..."

    www.anyczka20.fotosik.pl
    www.youtube.com/Anyczka24

  8. #8

    Na forum od
    06.2006
    Rodem z
    Gdynia
    Postów
    6

    Domyślnie

    Trochę mnie zmartwiłaś, ale... tylko trochę.
    Zazwyczaj bowiem nie spędzamy czasu przed domkiem. Mając na myśli ciszę i spokój, chodziło o to, aby nikt się mi właśnie po domku nie krzątał. A ruchu samochodów chyba aż tak tam słychać nie będzie, co..? To w końcu nie autostrada...
    Poza tym mamy zamiar dużo spacerować po Bieszczadach. Tam będziemy tylko spędzać noce. No chyba, że będzie padać... Ale na ten wypadek biorę sporo książek i krzyżówki. Dzięki za radę. Jak macie więcej informacji, to z góry dziękuję.

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar KKKrzychoo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    265

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fiera
    Mając na myśli ciszę i spokój, chodziło o to, aby nikt się mi właśnie po domku nie krzątał. A ruchu samochodów chyba aż tak tam słychać nie będzie, co..? To w końcu nie autostrada...
    Jak Anyczka20 mówi że przy drodze to znaczy przy samej drodze kilkanaście metrów. W takiej ciszy jaka panuje w nocy usłyszysz (i poczujesz) każdy samochód. No i są inne nocne atrakcje jak np wracający do hotelu po "nocnych wyprawach" "turyści" staiający głośny opór "halnemu" wyginającemu ich na wszelkie strony

  10. #10
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Wyżyna....Lubelska
    Postów
    207

    Domyślnie

    Szukasz ciszy i spokoju: http://www.bieszczady.podkarpackie.p...slup/index.php dzwoń i pytaj o domek (u tesciowej wlasiciela jest do wynajęcia). na prawdę cisza i spokój! A ceny bardzo ludzkie!!!!!!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Domek z kominkiem szukam
    Przez larsi w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 20-01-2011, 12:26
  2. ja chcę mieć domek
    Przez qbba77 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 19-10-2007, 22:22
  3. Domek + psy
    Przez wacho w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-07-2006, 14:21
  4. [Rajskie] Domek w Biesach
    Przez damian w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-03-2004, 12:32

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •