Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Połączenie Rzeszów-Zagórz

  1. #1

    Domyślnie Połączenie Rzeszów-Zagórz

    Witam
    Mam pytanie odnośnie połącznie kolejowego między Rzeszowem a Zagórzem.Mianowicie bardzo mnie interesuje czy pociąg Z Rzeszowa do Zagórza(wyjazd o 4.49)jest skomunikowany z pociagiem przyjeżdzającym z Wrocławia o 4.46.Czy ktoś z użytkowników forum orientuje się czy ten autobus szynowy czeka na ludzi z tego pociągu??(bo zastanawiam się czy ryzykować...znamy punktualność PKP
    PS Moja podróż z WIelkopolski w ukochane Bieszczady z kilkoma ("supeer-zgranymi") przesiadkami to efekt likwidacji bezpośredniego pociagu z Wrocławia do Zagórza wrrrr

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar malo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    okolice 3-city:506908042
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Połączenie Rzeszów-Zagórz

    Ja skorzystałem z tej przesiadki z Wrocławia skutecznie.
    Te 3 minuty wystarcza (trzeba było co prawda przejść na inny peron, ale jest Ok).

    Pociąg na trasie Wrocław - Rzeszów nie powinien mieć spóźnienia.
    W razie spodziewanego spóźnienia wal do kierownika pociągu i on przekaże przez radio żeby tamten drugi poczekał.
    (Zawsze spisz sobie planowany czas przejazdu na przedostatniej stacji przed planowana przesiadką - możesz wtedy kontrolować czy się spóźni)

    A ten o 4.49 z Rzeszowa to całkiem przyjemny autobusik szynowy bezpośrednio aż do Sanoka i Zagórza. Mam nadzieję że nie zmienili.
    Ostatnio edytowane przez malo ; 08-07-2006 o 22:32
    pozdrawiam
    malo :wink:

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie Odp: Połączenie Rzeszów-Zagórz

    Zazwyczaj jest tak, że pociąg "podrzedny" w tym wypadku wspomniany autobus szybowy, czeka na pociąg "nadrzędny" pospiech z Wrocka. Nie ma więc obawy. Nawet jak pociąg bedzie opóxniony, to autobus zaczeka.
    http://www.doczu.pl

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar dziabka1
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    warszawa
    Postów
    879

    Domyślnie Odp: Połączenie Rzeszów-Zagórz

    Ten autobusik jeździ wciąż. Całkiem jest przyjemny (ostatnio jechałam nim w czerwcu). Czeka na dwa pociągi - na warszawski przez Lublin i na twój. Jedzie dość sprawnie, acz zatrzymuje się na każdym przystanku. Co wpływa na czas jazdy.

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Lech Rybienik
    Na forum od
    06.2004
    Rodem z
    Przemyśl/Warszawa
    Postów
    225

    Domyślnie Odp: Połączenie Rzeszów-Zagórz

    Magda, ten według Ciebie przyjemny autobusik to wolno jadąca, trzęsąca się buda na kółkach. I śpi się w nim naprawdę kiepsko. Fakt, że kierownik pociągu przez radio prosi o zwłokę w celu umożlwienia przesiadki to chyba jedyny plus.
    Ja jednak polecam PKS o 5 rano z Rzeszowa do Górnych - jedzie znaaaacznie szybciej. http://www.pks.rzeszow.pl/rozklad/dw_gl.htm

  6. #6

    Domyślnie Odp: Połączenie Rzeszów-Zagórz

    A czy ktoś orientuje się ile kosztuje bilet autobusowy na połączenie z Rzeszowa do Cisnej(ewentualnie innej bieszczadzkiej miejscowości)i czy są jakies ulgi dla studentów i uczniów

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar dziabka1
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    warszawa
    Postów
    879

    Domyślnie Odp: Połączenie Rzeszów-Zagórz

    Eee - no co ty Lechu. Bardzo przyjemnie się nią jedzie. Pod warunkiem, że jedzie się na podłodze - na worze, albo na karimacie. No fakt - siedzenia lekuchno mało wygodne. Ale w porównanu z niektóymi pociągamipodmiejskim to raj na ziemi. Mnie tam się podobało. I kibelek na poziomie jest.

    Pozdrawki

    madziab

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,624

    Domyślnie Odp: Połączenie Rzeszów-Zagórz

    Cytat Zamieszczone przez Sz_mon
    A czy ktoś orientuje się ile kosztuje bilet autobusowy na połączenie z Rzeszowa do Cisnej(ewentualnie innej bieszczadzkiej miejscowości)i czy są jakies ulgi dla studentów i uczniów
    Nigdy nie pamiętam, ale musisz liczyć na wydatek po 20 zł z tymi zniżkami nigdy nie wiem co i jak. Dobrze wziąść ze sobą piękną koleżankę która by złapała stopa :) Wtedy najtaniej
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie Odp: Połączenie Rzeszów-Zagórz

    Bilet z Rzeszowa do Ustrzyk Dolnych kosztuje 16 PLN (dane z końca czerwca tego roku) wiec do Cisnej myślę trzeba by doliczyć te 4 PLN lekko.
    http://www.doczu.pl

  10. #10

    Domyślnie Odp: Połączenie Rzeszów-Zagórz

    Witam!
    Dzięki wszystkim za rady w sprawie połączenia kolejowego Rzeszów-Zagórz
    Sprawdziłem na własnej skórze i opcja z 3 minutową przesiadką jest godna polecenia(czyt.nie ma żadnych problemów bo autobus szynowy czeka na pociąg relacji Wrocław-Przemyśl/ZamośćJest to jedna z "szybszych" opcji dotarcia w Bieszczady z Wielkopolski
    POZDRAWIAM

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Busy prywatne Przemyśl/Rzeszów - Lesko/Zagórz/Mała Obwodnica
    Przez Petefijalkowski w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 01-07-2013, 16:53
  2. połączenie Turka- Wołowiec
    Przez buba w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 15-11-2008, 08:17
  3. Czy jest połączenie z Medzilaborec do Zagórza?
    Przez spin w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-08-2008, 01:36
  4. Połączenie Zagórz-Polańczyk
    Przez chudy17 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-02-2008, 14:54
  5. Szybkie połączenie Krosno-Częstochowa
    Przez hasal w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-08-2004, 10:12

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •