Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Protest!!!!!!!

  1. #1
    blahit77
    Guest

    Domyślnie Protest!!!!!!!

    Czy admin mógłby stworzyc coś na wzór petycji do ministerstwa finansów przeciw ustawie o Parkach Narodowych , gdzie mowa o redukcji etatów i płac pracowników.Myslę, że taka petycja podpisana przez dużą ilość użytkowników forum i ludzi dobrej woli mogłaby odnieć jakiś skutek.
    Pozdrawiam
    blahit77

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar malo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    okolice 3-city:506908042
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Protest!!!!!!!

    A czemu zwalasz pomysł na Admina?
    Wiesz... jeśli pomysł będzie zasadny, to może uzyskasz wsparcie.
    Ale tak po prostu od samego startu oczekiwać wyręczenia za kogoś w jakimś pomyśle?
    Życzę wytrwałości w kontynuacji tematu.
    Ostatnio edytowane przez malo ; 13-07-2006 o 14:31
    pozdrawiam
    malo :wink:

  3. #3
    blahit77
    Guest

    Domyślnie Odp: Protest!!!!!!!

    Nie zwalam tylko właśnie przeczytałem o tym pomyśle ministerstwa - a sam jestem w pracy i nie mam zbytnio czasu żeby zająć się tą petycją.Nie musi robić tego admin ,może ktokolwiek - myślę że jednak odzew powinien byc mocny i jak najszybszy - a ja jak już wyżej pisałem nie ma w tej chwili czasu aby siedzieć za kompem.Po drugie myślałem o takiej wirualnej petycj a nie wiem jak się ją robi.

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar malo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    okolice 3-city:506908042
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Protest!!!!!!!

    Wiesz... teraz wyborcy zrozumieją co się kryje pod hasłem: "tanie państwo". Że to po prostu wywalanie szarych ludzi na bruk. Nie od dzisiaj wiadomo że ograniczanie wydatków w administracji publicznej polega właśnie na cięciu pensji np. o 10%. Pan minister jak sobie obetnie z 8000pln do 7200pln to tego zbytnio nie odczuje. Ale w ramach takiej kampani mają obcinane wszyscy jak leci i szergowy pracownik jak będzie miał obcięte z 1000pln do 900pln to już odczuje.
    To gwoli przypomnienia tym, którzy jeszcze nie rozumieją na czym polegają oszczędności budżetowe.
    Ale obecna ekipa nawet nie jest w stanie realizować "taniego państwa" bo po: tworzeniu nowych instytucji (np. tzw antykorupcyjnych), konieczności dawania sowitych odpraw kolejnym wymienianym ministrom, kosztach tworzeniu nowych ministerstw dla zaspokojnia koalicjantów - ledwo musi jak wyjść na "zero".
    Więc łącząc się w smutku z tymi którzy idą na bruk, jakoś jednak wątpię czy odgórne dyrektywy ulegną zmainie. Nie ma innego rozwiązania jak nowe wybory. A na to obawiam się że Samoobrona i LPR nie są aż takie głupie. Niestety sfera budżetowa -jak się zwykło uważać bezpieczne posady- nie jest tak bezpieczna jak się niektórym wydaje.
    pozdrawiam
    malo :wink:

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    43

    Talking Odp: Protest!!!!!!!

    Dziwne. A kogo wybierać będziemy ?
    Takich protestów winno być multum -
    począwszy od emerytów i rencistów.
    hehehe

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Protest!!!!!!!

    Zapomniałem o bezrobotnych, szczególnie młodych i wykształconych, którzy " wspierają " Unię pracując, gdzie tambylcy nie chcą, bo za grosze garów myć nie będą, gdyż maja wyższe zasiłki, a poza tym wykonują jedynie zawód wyuczony.
    Pozdrawiam zdegustowany rzeczywistością.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •