Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 46

Wątek: [Ustrzyki Górne] Hotel Górski PTTK

  1. #11

    Domyślnie Odp: Hotel Górski Pttk - Ustrzyki Górne - Bieszczady

    Spałem w hotelu górskim - z tymże mam na myśli taki domek, wiem tylko, że formalności załatwia się w górskim..ale czy do górskiego to należy?
    W każdym razie cena 32 zł, ciepła woda była, ale zimnica straszna. Śpiwór przydatny.

  2. #12

    Na forum od
    06.2006
    Rodem z
    Warka
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Hotel Górski Pttk - Ustrzyki Górne - Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez takitam Zobacz posta
    Można odpocząć, już na początku ścieżki pod wiatką w towarzystwie opróżnionych butelek, puszek po piwie i innych śmieci.
    Szczerze mówiąc spodziewałem się po Bieszczadach totalnego zacofania. Myślałem, że to taka dziura zapomniana przez cywilizację. A tu miła niespodzianka. Bardzo podobały mi się ich przystanki. Śmieci nie było wcale dużo. Nie mogłem uwierzyć, że je sortują. Mieszkam blisko Warszawy i tam pod tym względem jest dużo gorzej. Mieszkańcy Bieszczadów nie mają się czego wstydzić. Nie zepsuli tak natury jak ludzie mieszkający w innych rejonach Polski. Prawie wszędzie miałem maksymalną liczbę kresek w telefonie. Na Połoninie Caryńskiej wysyłałem e-mail' a i czytałem forum.
    Cytat Zamieszczone przez azymut38 Zobacz posta
    Spałem w hotelu górskim - z tymże mam na myśli taki domek, wiem tylko, że formalności załatwia się w górskim..ale czy do górskiego to należy?
    W każdym razie cena 32 zł, ciepła woda była, ale zimnica straszna. Śpiwór przydatny.
    Pani w recepcji odbierając telefon mówiła Hotel Górski i Camping, więc przypuszczam, że to do górskiego należy.

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar sarmata
    Na forum od
    03.2008
    Postów
    117

    Domyślnie Odp: Hotel Górski Pttk - Ustrzyki Górne - Bieszczady

    A ja w niedzielę poszedłem za hotel górski w kierunku rzeczki i co widzę? jakieś rury (dwie w odległości 15 metrów od siebie) wychodzące z pod ziemi od strony "górskiego" wypluwające wodę do Wołosatego, boję się że to ścieki z hotelu zanieczyszczające tą rzeczkę...
    "I znów na Grenlandię wzięliśmy kurs a za nami kochany dom..."

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar domina
    Na forum od
    11.2005
    Rodem z
    Opole
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Hotel Górski Pttk - Ustrzyki Górne - Bieszczady

    Byłam w Hotelu Górskim w UG kilka dni temu, żeby pomóc wykwaterować się przedwcześnie znajomemu cudzoziemcowi - powodów wiele i wcale nie o cenę idzie:), choć jak dla mnie progi o wiele za wysoki. "Znajomość" angielskiego obsługi przysporzyła nam pewnych nieprzyjemności - 15 a 50...
    Nie polecam, choć wnętrze przyzwoite.
    "Wariat to członek jednoosobowej mniejszości"

  5. #15
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Hotel Górski Pttk - Ustrzyki Górne - Bieszczady

    Ostatnio ciągle słyszy się same negatywne opinie o tym obiekcie. Chyba z dwa tygodnie temu pojawiła się krytyczna ocena na forum PTTK. Admin (obiekt należy do tej organiacji) prosił o wyjaśnienia szfa spółki z Sanoka ale ten milczy.

  6. #16

    Domyślnie Odp: Hotel Górski Pttk - Ustrzyki Górne - Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Ostatnio ciągle słyszy się same negatywne opinie o tym obiekcie.
    Lucyna, zwykle tak już jest, że ludzie częściej wolą ganić niż chwalić.

    Nasza ekipa w czasie pobytu w UG zwykle tam się zatrzymuje. Po naszych doświadczeniach szukamy teraz czegoś bardziej niezawodnego, jeżeli chodzi o temperaturę powietrza w pokojach i wody w kranach. Dobrze też jest jak się tam nie trafi na konferencję połączoną z całonocnym balem.

    Podoba się tam nam śniadanie w formie bufetu, chociaż przydałoby się, aby można było je zjeść wcześniej niż o godz. 8.00.

    W maju będziemy na KIMBie, a więc znowu sprawa noclegu w UG stanie na porządku dziennym.

  7. #17
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Hotel Górski Pttk - Ustrzyki Górne - Bieszczady

    Już raz broniłem tego hotelu. Spałem tam 4 razy i nigdy nie miałem uwag. Chociaż, jednego roku, gdy trafiłem na jakiś kilkudniowy okres deszczu to brakowało mi w nim suszarni. Fanaberie?... może
    Ps. A na KIMB to na pewno tam zarezerwuję pokój :)
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  8. #18
    Bieszczadnik Awatar chris
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Kristiansand i ... ;)
    Postów
    870

    Domyślnie Odp: Hotel Górski Pttk - Ustrzyki Górne - Bieszczady

    "Same negatywne opinie" potwierdza ilość i ... jakość aut na parkingu tegoż hotelu, "around year" ...

  9. #19
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Hotel Górski Pttk - Ustrzyki Górne - Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez chris Zobacz posta
    "Same negatywne opinie" potwierdza ilość i ... jakość aut na parkingu tegoż hotelu, "around year" ...
    Bez wątpienia ilość aut na parkingu jest imponująca. Zastanawiam się tylko czym to jest spowodowane. Jakością świadczonych usług czy tym, że to jedyny hotel w tej miejscowości. Inne są obiekty są dla zupełnie innego segmentu turystycznego. I oczywiście są w Ustrzykach Górnych jeszcze gorsze nory. Najlepszym przykładem jest niegdysiejszy Pulpit czyli Kremenaros. O dziwo także to cudo należy do tej samej spółki PTTK-owskiej.

  10. #20
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Hotel Górski Pttk - Ustrzyki Górne - Bieszczady

    Ostro... zapewne jest to spowodowane doświadczeniem osobistym a nie zasłyszanymi opiniami. Więc jeśli tam Lucyno spałaś to masz bardziej konkretne uwagi. Chętnie wysłucham... może przebywając tam nie zauważyłem ich? O Kremenarosie się nie wypowiadam bo dawno tam nie byłem, zresztą w innym wątku gdziś o tym wspominałem.
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. [Ustrzyki Górne] Hotel Górski
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-11-2014, 23:49
  2. Ustrzyki Górne-Carynska-Brzegi Górne
    Przez wardziel w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-05-2013, 22:56
  3. Hotel Górski Wetlina
    Przez poetyckipoeta w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 27-02-2013, 12:41
  4. Kursowanie busów - Ustrzyki Górne, Wetlina, Brzegi Górne, Smerek
    Przez looky w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-09-2011, 19:38
  5. Wirtualne Bieszczady i Hotel Górski - odsłona 2
    Przez admin w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 03-07-2001, 18:14

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •