Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46

Wątek: [Ustrzyki Górne] Hotel Górski PTTK

  1. #21
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Hotel Górski Pttk - Ustrzyki Górne - Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez Recon1 Zobacz posta
    Ostro... zapewne jest to spowodowane doświadczeniem osobistym a nie zasłyszanymi opiniami. Więc jeśli tam Lucyno spałaś to masz bardziej konkretne uwagi. Chętnie wysłucham... może przebywając tam nie zauważyłem ich? O Kremenarosie się nie wypowiadam bo dawno tam nie byłem, zresztą w innym wątku gdziś o tym wspominałem.
    Mój kolega spał na campingu (również PTTK i chyba ta sama spółka) w Ustrzykach Górnych, a konkretnie w domkach przynależnych do tego campingu i wystawił im dosłownie laurkę.
    Było czysto, ciepło, przytulnie.
    Pod względem wygody najlepszy obiekt ze schronisk PTTK w których nocował na trasie, którą wtedy przechodził.
    Był tam z grupą Holendrów (w innym miejscu o tym pisałam) i oni również byli bardzo zadowoleni.

    Tak mi się wydaje że hotel PTTK w Ustrzykach i ten camping ma ten sam zarząd.
    Więc trochę nie rozumiem dlaczego jeden obiekt jest tak chwalony (do kolegi mam pełne zaufanie, jest wymagający ale nie wygodnicki) a drugi tak ganiony.
    Może zbyt duże wymagania ?

    B.

  2. #22
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Hotel Górski Pttk - Ustrzyki Górne - Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez Recon1 Zobacz posta
    Ostro... zapewne jest to spowodowane doświadczeniem osobistym a nie zasłyszanymi opiniami. Więc jeśli tam Lucyno spałaś to masz bardziej konkretne uwagi. Chętnie wysłucham... może przebywając tam nie zauważyłem ich? O Kremenarosie się nie wypowiadam bo dawno tam nie byłem, zresztą w innym wątku gdziś o tym wspominałem.
    Kiedyś bardzo krótko z nimi współpracowałam. Kilka razy pracowałam tam z Kumplem. Raz wyprowadziłam stamtąd grupę tzn grupa była tak niezadowolona, że przenieśli się do innego obiektu. Obsługuję ich byłych klientów. Moja Koleżanka była ich pracownikiem. Jadłam tam obiad itd. Nie nocowałam, bo i po co. O ile nie spotkałam się z krytycznymi opiniami o kempingu to o obiekcie wystarczająco dużo słyszałam aby wyrobić sobie krytyczną opinię. Poza tym kwestia zamykania ust osobom krytykującym ten obiekt. Chyba 7 lat temu Admin tego forum zawarł ugodę sądowa. Śmiał skrytykować obiekt. Ugoda była chyba tego typu. Krytyczny zapis zniknie ale włodarze hotelu podniosą standard świadczonych usług. Jak widać nie podnieśli.

  3. #23
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Hotel Górski Pttk - Ustrzyki Górne - Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Mój kolega spał na campingu (również PTTK i chyba ta sama spółka) w Ustrzykach Górnych, a konkretnie w domkach przynależnych do tego campingu i wystawił im dosłownie laurkę.
    Było czysto, ciepło, przytulnie.
    Pod względem wygody najlepszy obiekt ze schronisk PTTK w których nocował na trasie, którą wtedy przechodził.
    Był tam z grupą Holendrów (w innym miejscu o tym pisałam) i oni również byli bardzo zadowoleni.

    Tak mi się wydaje że hotel PTTK w Ustrzykach i ten camping ma ten sam zarząd.
    Więc trochę nie rozumiem dlaczego jeden obiekt jest tak chwalony (do kolegi mam pełne zaufanie, jest wymagający ale nie wygodnicki) a drugi tak ganiony.
    Może zbyt duże wymagania ?

    B.
    Nie spotkałam się z zarzutami jeżeli chodzi o jakość świadczonych usług na terenie empingu. To po pierwsze. Po drugie po raz enty powołujesz się na swojego kolegę, który był z grupą w Bieszczadach. Wierz mi takich grup są tysiące rocznie. Po trzecie stosunek jakości do ceny. Moim zdaniem jest on niekorzystny dla klienta.

  4. #24
    Bieszczadnik Awatar iza
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    okolice Gdańska
    Postów
    710

    Domyślnie Odp: Hotel Górski Pttk - Ustrzyki Górne - Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Może zbyt duże wymagania ?

    B.
    Basiu czy zbyt duże? za około 90zł od osoby ciepła woda w normalnej ilości i przy normalnym ciśnieniu to chyba nie jest przejaw wygórowanych żądań .
    W zasadzie moja opinia jest taka sama jak Andrzeja .
    Ilość i jakość aut na parkingu nic tu nie ma do rzeczy , sama chętnie „zaparkuje „ pod innym obiektem – puki co w UG alternatywy nie ma .

    Na campingu w zeszłym roku było moje dziecko i również wróciło bardzo zadowolone – ceny jednak są tu bardziej adekwatne do jakości usług

  5. #25
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Hotel Górski Pttk - Ustrzyki Górne - Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Nie spotkałam się z zarzutami jeżeli chodzi o jakość świadczonych usług na terenie empingu. To po pierwsze. Po drugie po raz enty powołujesz się na swojego kolegę, który był z grupą w Bieszczadach. Wierz mi takich grup są tysiące rocznie.
    Wiem, ale to nie są moi znajomi.
    Ja się powołuję na opinie osób do których mam zaufanie, no i rzecz jasna potrafię ocenić te obiekty w których nocuję sama.

    Powyżej napisałaś :

    Ostatnio ciągle słyszy się same negatywne opinie o tym obiekcie.
    No wiec podaję kontrprzykład, że o obiekcie podlegającym pod ten sam zarząd słyszałam od osoby godnej zaufania opinię bardzo pozytywną.

    Poza tym tych "samych negatywnych" opinii przeczytałam raptem dwie.
    Jedną tutaj, a drugą na forum PTTK.
    Może są jakieś inne - nie wiem, nie czytam całego Internetu.
    Podaj linki.

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Po trzecie stosunek jakości do ceny. Moim zdaniem jest on niekorzystny dla klienta.
    Gdzie ?
    Na tym campingu ?

    Pozdrowienia

    Basia
    Ostatnio edytowane przez Piotr ; 14-01-2009 o 11:21 Powód: Cytowanie

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Hotel Górski Pttk - Ustrzyki Górne - Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez iza Zobacz posta
    Basiu czy zbyt duże? za około 90zł od osoby ciepła woda w normalnej ilości i przy normalnym ciśnieniu to chyba nie jest przejaw wygórowanych żądań .
    Nie, nie jest.



    B.

  7. #27
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Hotel Górski Pttk - Ustrzyki Górne - Bieszczady

    @ Baśka
    Przestań mącić.Spółka zarządza kilkoma obiektami m.in. Hotelem Górskim w Ustrzykach Górnych, Schroniskiem pod Małą Rawką, Chatką Puchatka. My rozmawiamy o Hotelu Górskim, a nie o innych obiektach.
    Twój Kolega obsługiwał jedną grupę mieszkającą na kempingu. Tylko tyle.
    Wiem, że Twoja wiedza odnośnie Bieszczadów nie jest impiryczna. Pochodzi z internetu. Moja na odwrót. Ostatnio np. o tym obiekcie rozmawiałam z biurem podróży z Warszawy. Lokacja kilku grup integracyjnych w Bieszczadach. Oczywiście odradziłam. Klient wybrał dwa obiekty: nową Salamandrę z pakietem ful wypas w Hoczwi i Zamek w Lesku.
    Proszę zastanów się nad tym co piszesz. Możesz będziesz powoływać się na swoją wiedzę o Bieszczadach, a nie szukać linków w internecie.
    Zastanów się jeszcze raz nad tematem dyskusji. Rozmawiamy o Hotelu Górskim w Ustrzykach Górnych.

  8. #28
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Hotel Górski Pttk - Ustrzyki Górne - Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Możesz będziesz powoływać się na swoją wiedzę o Bieszczadach, a nie szukać linków w internecie.
    Zastanów się jeszcze raz nad tematem dyskusji. Rozmawiamy o Hotelu Górskim w Ustrzykach Górnych.

    Ale ja nie szukam linków w Internecie, tylko Ciebie proszę o linki na temat właśnie Hotelu Górskiego.
    Linki zawierające skargi na ten konkretny obiekt.

    Wyżej pisałaś że takich skarg jest dużo, więc proszę o potwierdzenie.

    I tyle.

    Jeżeli nic nie masz na potwierdzenie swoich słów - to ja kończę dyskusję.

    B.

  9. #29
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Hotel Górski Pttk - Ustrzyki Górne - Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Ale ja nie szukam linków w Internecie, tylko Ciebie proszę o linki na temat właśnie Hotelu Górskiego.
    Linki zawierające skargi na ten konkretny obiekt.

    Wyżej pisałaś że takich skarg jest dużo, więc proszę o potwierdzenie.

    I tyle.

    Jeżeli nic nie masz na potwierdzenie swoich słów - to ja kończę dyskusję.

    B.
    Nie zamierzam z tobą dyskutować. Wybacz ale nie jesteś partnerem. Nie znasz obiektu, nigdy w nim nie byłaś. Jedyne informacje któremozesz przedstawić to te zaczerpnięte z internetu.
    Ciągle słyszy się nie odnosi się tylko do tego co istnieje w świecie wirtualnym. Mnie interesują opinie ludzi z którymi wspólpracują z Hotelem Górskim lub nie wspólpracują.
    Hotel Górski jest obiektem ciemnym, zimnym. Są zastrzeżenia co do zachowania personelu, do jakości wyżywienia.

  10. #30
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Hotel Górski Pttk - Ustrzyki Górne - Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Kiedyś bardzo krótko z nimi współpracowałam. Kilka razy pracowałam tam z Kumplem. Raz wyprowadziłam stamtąd grupę tzn grupa była tak niezadowolona, że przenieśli się do innego obiektu. Obsługuję ich byłych klientów. Moja Koleżanka była ich pracownikiem. Jadłam tam obiad itd. Nie nocowałam, bo i po co. O ile nie spotkałam się z krytycznymi opiniami o kempingu to o obiekcie wystarczająco dużo słyszałam aby wyrobić sobie krytyczną opinię. Poza tym kwestia zamykania ust osobom krytykującym ten obiekt. Chyba 7 lat temu Admin tego forum zawarł ugodę sądowa. Śmiał skrytykować obiekt. Ugoda była chyba tego typu. Krytyczny zapis zniknie ale włodarze hotelu podniosą standard świadczonych usług. Jak widać nie podnieśli.

    Lucyno, prosiłem o osobiste konkrety. Podpierasz się jakąś(!!!) grupą i Adminem w dodatku sprawami które były 7 lat temu. Może więc określ z czego byli niezadowoleni, jaka grupa, kiedy?
    Wydaje mi się to nieeleganckie kiedy szafujesz opiniami ludzi, którzy o tym nie wiedzą. Jeśli już tutaj na Forum ruszyliśmy sprawę tego hotelu to Ci co tam mieszkali (!!!) i mają konkretne uwagi niech je opiszą. Zbliża się KIMB, który, być może, odbędzie się w Ustrzykach Górnych i wtedy kilku/kilkunastu uczestników zweryfikuje te zarzuty. Jestem gotowy, a myślę o pobycie tam, opisać dokładnie wszystkie sfery zarzutów ale z mojego punktu widzenia i ewentualnie swoje dodam.
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. [Ustrzyki Górne] Hotel Górski
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-11-2014, 23:49
  2. Ustrzyki Górne-Carynska-Brzegi Górne
    Przez wardziel w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-05-2013, 22:56
  3. Hotel Górski Wetlina
    Przez poetyckipoeta w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 27-02-2013, 12:41
  4. Kursowanie busów - Ustrzyki Górne, Wetlina, Brzegi Górne, Smerek
    Przez looky w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-09-2011, 19:38
  5. Wirtualne Bieszczady i Hotel Górski - odsłona 2
    Przez admin w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 03-07-2001, 18:14

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •