Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 48

Wątek: Remont drogi Brzego Górne - Dwernik

  1. #11
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Remont drogi Brzego Górne - Dwernik

    Droga w całości wyremontowana. W chwili obecnej porządkują pobocza. Wyremotowana jest także Terka-dołżyca, obwodnica Ustrzyk Dolnych, droga do Zawozu. Pozostała jeszcze Stężnica-Wołkowyja.

  2. #12
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2005
    Postów
    575

    Domyślnie Odp: Remont drogi Brzego Górne - Dwernik

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Droga w całości wyremontowana. W chwili obecnej porządkują pobocza. Wyremotowana jest także Terka-dołżyca, obwodnica Ustrzyk Dolnych, droga do Zawozu. Pozostała jeszcze Stężnica-Wołkowyja.
    Dzięki. To jest dopiero wiadomość!!!

  3. #13
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Remont drogi Brzego Górne - Dwernik

    ciekawe czy beda tez asfaltowac wszystkie stokowki... bo widac sie rozpedzili...
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  4. #14
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2005
    Postów
    575

    Domyślnie Odp: Remont drogi Brzego Górne - Dwernik

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    ciekawe czy beda tez asfaltowac wszystkie stokowki... bo widac sie rozpedzili...
    Zanim zaczną asfaltować stokówki pozostało wiele kilometrów innych dróg, na których ustawione są znaki "Droga nie remontowana na długości...." A to chyba dość istotne dla ludzi przy tych drogach mieszkających, nieprawdaż?

  5. #15

    Domyślnie Odp: Remont drogi Brzego Górne - Dwernik

    Zgadzam się z Wojtkiem. Jest np. droga Polana - Lutowiska, skraca to dojazd do Lutowisk ok 10km. A i widok ładny, droga biegnie równolegle do Otrytu, juz nie mówiąc o tym jak cieszyliby się w Skorodnem.
    Piękne jest to, co podoba się całkiem bezinteresownie.

  6. #16
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2006
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Remont drogi Brzego Górne - Dwernik

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Wyremotowana jest także obwodnica Ustrzyk Dolnych.
    A o którą dokładnie drogę chodzi ponieważ z tego co wiem to obwodnica Ustrzyk Dolnych jest dopiero w planach i ma ona odciążyć stale wzrastający ruch w mieście przez które idzie trasa w kierunku przejścia granicznego w Krościenku.

    Czy chodzi ci może o tą droge przez Równię ?

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar MF
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Tychy
    Postów
    174

    Domyślnie Odp: Remont drogi Brzego Górne - Dwernik

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Droga w całości wyremontowana. W chwili obecnej porządkują pobocza. Wyremotowana jest także Terka-dołżyca, obwodnica Ustrzyk Dolnych, droga do Zawozu. Pozostała jeszcze Stężnica-Wołkowyja.
    No i super Gratulacje dla drogowców.
    Ech... jakby tak jeszcze nowy dywanik na drodze UG - Wołosate... Jak już się tak rozpędzili ;-) No może nie teraz, już zimno, ale tak na wiosnę...

  8. #18
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Remont drogi Brzego Górne - Dwernik

    a moze tez asfalt na tarnice?? pewnie czesc ludzi tez by sie ucieszyla ze mozna poogladac widoki nie wychodzac z klimatyzowanej bryki?? i predkosci mozna by nie redukowac i szybciej by bylo niz lezc pod gore...wiecej szczytow by zaliczyl jednego dnia. A zeby miejscowi zarobili to na szczycie platny parking i budke z hotdogo-pamiatkami.

    moze to bardzo dalekosiezna wizja ale krok o kroku...
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  9. #19
    Bieszczadnik Awatar MF
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Tychy
    Postów
    174

    Domyślnie Odp: Remont drogi Brzego Górne - Dwernik

    Po co ta ironia? Jeśli droga jest dopuszczona do ruchu, to co w tym złego, że będzie w dobrym stanie? Lepiej, jak ludzie będą sobie zawieszenia rozwalać na dziurach?
    Nikt nie mówi, żeby budować nowe drogi, chodniki na Tarnicę i budki z frytkami na szczytach, Ale, u licha, jak już jest droga to niech będzie przejezdna a nie przypomina krajobrazu po bombardowaniu.

  10. #20
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2006
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Remont drogi Brzego Górne - Dwernik

    No w sumie to mnie jest troche żal tych dziurawych dróg, kiedy byłem na trasie Terka - Dołżyca to brakowało drogowcom do ukończenia tak gdzieś ponad 100 metrów ale już wtedy ta droga wyglądała inaczej niz kiedyś (czyt. niedawno), strasznie dużo samochodów się tędy poruszało i spacer napewno wtym czasie czy przejażdzka rowerem niebyłaby tak fajna jak kiedyś.
    Pierwszych demonów prędkości także zauważyłem, chcieli pewnie sprawdzić jak to się jedzie po nowym asfalcie z dużą prędkością bo w końcu w bieszczadach jest go tak mało.

    Poprostu każde miejsce gdzie były zniszczone drogi straci swój urok, wędrówka piesza niebędzie już tak przyjemna, a na trasie U. Górne - Wołosate czy jeszcze w innych miejscach np. Polana - Lutowiska wolałbym aby była droga szutrowa która wygląda bardziej "naturalnie" w przyrodzie.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Nasze pismo ws. naprawy drogi Dwernik - Zatwarnica
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 19-12-2017, 21:03
  2. Stan techniczny drogi Dwernik - Zatwarnica
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 73
    Ostatni post / autor: 14-04-2016, 09:13
  3. Remont mostu na Solince
    Przez machoney w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 12-06-2014, 14:37
  4. Koliba - remont
    Przez Frugo w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 202
    Ostatni post / autor: 14-09-2011, 21:26
  5. Remont chatki k/Baligrodu
    Przez bertrand236 w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 16-02-2011, 23:03

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •