Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 196

Wątek: I znowu ja

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: I znowu ja

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba
    a oto dwa zdjęcia.... z pierwszego dnia
    Pierwsze zdjęcie to nie Bieszczady ,ale po drodze i blisko , plusy dla Was za to że odwiedzacie takie miejsca jadąc w Bieszczady.
    Zdjęcie przedstawia(chyba dobrze widzę ??) wnętrze modrzewiowego kościoła z końca XIV wieku , zabytek klasy "0" wpisany na listę UNESCO,
    a drugie zdjęcie - to już "kultowa" chatka w najjjj.. piękniejszym rejonie Bieszczadów.
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,628

    Domyślnie Odp: I znowu ja

    czy ja wiem czy "najjj" ? Miejsce zacne- to prawda, ale kwestia miejsc "naj" to już chyba zalezy od osobistego podejścia.....

    Drugi dzień

    Ranek po wieczorze wybitnie alkoholowym był niespodziewanie pogodny. Pogoda nieco się pogorszyła. Gorąco jak poprzedniego dnia, ale jednak jakoś tak lepiej- zbierały się chmury. Wyszedłem z Nataszą na bobry…. Zaczęło padać. Dobrze że stała wiata! W wiecie może i niezbyt ciepło, ale sucho w miarę, a i na pogawędce czas leciał szybciej. Dalej poszliśmy szukać gieo kesza. Bezskutecznie bo bez namiarów GPS, bez niczego. Tak ot sobie połaziliśmy. Znalazłem jednak coś, co od razu się przydało! Kawał drewna (gałąź jakaś) która niemal po 100m posłużyła jako statyw (załączone foto). Gałąź nietypowa, bo przypomina kształtem stopę/ pęcinę końską. Niebawem stanie u mnie w pokoju gdzieś, gdzieś między innymi ciekawymi takimi…. Po powrocie do samego wieczora siedzieliśmy już gawędząc przy moim już chyba ulubionym Leżajsku…. Moje gadulstwo zakończyło się czytaniem opowiadań przyniesionych przez Rafała kiedyś tam… Opowiadania te są niesamowite, rewelacyjnie się je czyta, i podobno super się słucha jak je czytam (ach ta skromność)- ponoć to prawda. Dla nie wtajemniczonych… opowiadania są autorów:
    Władysław Krygowski „Wspinaczka po tęczy”, „O kiju który był odmieńcem”, Sandor Marai „Księga ziół”- O wszelkich lasach, O zwierzętach, Mirosław Nevrly „Gra w wędrowca o lekkim sercu”- to ostatnie moje ulubione…..
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,628

    Domyślnie Odp: I znowu ja

    _._
    Ostatnio edytowane przez Barnaba ; 19-08-2006 o 17:52
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,628

    Domyślnie Odp: I znowu ja

    _._
    Ostatnio edytowane przez Barnaba ; 19-08-2006 o 17:52
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  5. #15
    Bieszczadnik Awatar Anyczka20
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Sanok / Dublin
    Postów
    751

    Domyślnie Odp: I znowu ja

    Potwierdzam, czytanie opowiadań przez Barnabe..to najlepsze usypianie...prawie jak u mamy A jeśli chodzi o "ucieczke" z kirkutu...to hmmm... swoje odrobiłam, a wolne mi sie należało....no i w ogóle fajnie się wędruje z Barnabą :)
    "Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech i pamiętaj,
    Jaki spokój można znaleźć w ciszy.
    Unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha ..."

    www.anyczka20.fotosik.pl
    www.youtube.com/Anyczka24

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar wojtek legionowo
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    legionowo
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: I znowu ja

    Nie tylko wędruje,ale i przebywa w jego towarzystwie.
    Pisz pisz póki co jeszcze jestem w Bieszczadzie.
    Imimo pewnych zdarzen dość nieprzyjemnych mnie sie i tu itam podoba.
    Pozdrawiam
    Wojtek legionowo

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar malo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    okolice 3-city:506908042
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: I znowu ja

    No ja żadnych ucieczek nie odnotowałem z ArbeitLagerBaligród. Wszyscy pracowali należycie, a opuszczali w momencie gdy już ich inne okoliczności wzywały.

    Barni, ja jestem zadowolony z Twego wkładu pracy. A jeśli uważasz że coś można było lepiej rozplanować, to zawsze jestem otwarty na sugestie w trakcie prac. Sam nie mam doświadczenia w takich akcjach, czasem pozostaje mi uczyć się na błędach i być wyrozumiałym na wykonawstwo przez innych zarządzonych prac (oj, czasem sam oczekiwałbym że hoho - ale starałem się być wyrozumiały). Oczywiście jako animator akcji czasem zdarza się zarządzić decyzje które nie wszystkich muszą zadowolić, ale kogoś muszę wyznaczyć do każdej koniecznej pracy.
    Ciebie wtedy wysłałem bo po prostu poprzedniego dnia zobaczyłem że sprawnie idzie Ci poruszanie się szybciej niż PKS. A dodatkowo w tamtej wyprawie miałeś przydzielony zakres zadań, którego -z szacunkim dla płci pięknej- ale dziewczynie bym nie przydzielił: przytachanie kanistra z 20 ltr benzyny.

    (PS: dzięki za częściowe wyręczenie mnie w relacji. Ja nie mam do tego talentu.)
    pozdrawiam
    malo :wink:

  8. #18
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,628

    Domyślnie Odp: I znowu ja

    _._
    Ostatnio edytowane przez Barnaba ; 19-08-2006 o 17:53
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  9. #19
    Bieszczadnik Awatar natasha
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Bronowice (wieś w centrum Krakowa :P)
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: I znowu ja

    Nie chwalcie tak tego Barnaby,bo wpadnie w samouwielbienie.O ile już tego nie zrobił:) W sporej większości relacja się zgadza,oprócz może tylko koncepcji wygody w namiocie, w którym zamiast jednej spały trzy osoby (Barnabie musiało być wygodnie,skoro rozłożył się w środku jak basza :) ), oprócz tych ilości wypitych procentoof ( poważnie było tego tak dużo? :) ) i oprócz definicji organizacji pracy na kirkucie: takowa w ogóle na kirkucie nie istniała :D a mimo to nie było tak źle :))
    Tymczasem,borem,lasem ... :)
    Pozdrawiam-Gosia.

  10. #20
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,628

    Domyślnie Odp: I znowu ja

    wcale nie jak basza! Leżałem sobie i spokojnie pławiłem się w rozkoszy kimania pomiędzy dwoma wspaniałymi dziewczynami- nic to że kazdy w osobnych śpiworach! Mi tam sie podobało! hihi, a co do procentoof, to jedynie z Harnasiem jakoś tak czułem pełen dosyt, w innym towarzystwie brakowało mi jeszcze ciut- choć może to i lepiej że troche brakuje, niż by miało być trochę za dużo.... Ale o tym później..... Swoją drogą, zostało mi jeszcze litr miętowego uniesienia. O ile uda mi się tego nie wypić do września zapraszam na kolejny wyjazd, kolejne granie, nocowanie, kolejne współ-bycie

    UWAGA relacja to relacja. Wpomniałem o kirkucie i napisałem co nieco o tym bo tam byłem, ale proszę aby dyskusje o samym remoncie były prowadzone na właściwym dla tego tematu wątku......

    Głupi ja!!! Zapomniałem dodać najważniejszego! Wtedy na Kirkucie piłem najlepszą herbatę na świecie!!! Zwykła ekspresowa, z miętą, cytryną i sokiem malinowym, parzona na ognisku!!! Nie wiem już czy to był pomysł Anyczki czy Natashy, ale za to wykonanie należałaby się jakaś kulinarna nagroda Nobla, albo coś......
    Ostatnio edytowane przez Barnaba ; 17-08-2006 o 16:58
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Znowu pojechałem
    Przez bertrand236 w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 19-06-2008, 17:47
  2. Znowu
    Przez Barnaba w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 19-05-2006, 00:14
  3. Znowu byłem w Bieszczadzie
    Przez bertrand236 w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 114
    Ostatni post / autor: 17-07-2005, 23:41
  4. Znowu wróciłem z Bieszczadu - relacja
    Przez bertrand236 w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-01-2005, 22:31
  5. [Wilki] Znowu atakuja...
    Przez Ćhy w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-05-2004, 21:20

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •