Strona 6 z 20 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 16 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 196

Wątek: I znowu ja

  1. #51
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,628

    Domyślnie Odp: I znowu ja

    Rankiem obudził nas Wojtek. Przyniósł chleb. Super, będzie śniadanko pomyślałem. Po chwili znalazłem się na Przysłupiu. Tak, Wojtek mnie podwiózł. Na miejscu dowiedziałem się, że dzisiaj „lajcikowy dzień”. Najpierw moczenie tyłka w chlorze Zelmeru (bo chyba chloru już tam więcej niż wody), potem małe co nieco, i na koniec brykanie po bobrowisku powyżej. Razem z Bertrandem, wujem i kuzynem obeszliśmy jeziorko dookoła.

    foto 57 foto 58 foto 59 foto 60 foto 61
    foto 62 foto 63 foto 64 foto 65 foto 66

    Śmiesznie było i wesoło, ładnie, zielono, i w ogóle frajda nie z tej ziemi. Wieczorem wyskoczyłem jeszcze na Przysłup- po filmy foto. Okazało się że wuj mój zapomniał kapelusza więc podwiózł mnie pod chatę….. Wieczorem odwiedził nas Wojtek, przyniósł piwo- wielce miły gest godny nasladowania. Wojtku- serdecznie dziękuję w imieniu swoim, i całej reszty! Później doszedł Harnaś.
    foto 67 foto 68 foto 69

    To ja już wiem, że o 4 na PKS nie wstanę! Tak też się stało…. Grunt że było wesoło i melodyjnie!

    Z relacji Bertranda wiem, że Wojtek rano określił sytuację tak „śpiwory ich przygniotły”. O 10 rano wiedziałem że na 6 na PKS nie zdążę- to też mozoliłem się ile się da, aby opóźnić wyjście. Tuż przed 11 rozpocząłem podróż powrotną. „Stopem” do Baligrodu, potem dalej do Zagórza. Pożegnałem się z Wojtkiem i Harnasiem i dalej kiwałem (kartką z napisem "Kraków" uzyskaną w sklepie) na Kraków. W Krakowie byłem nieco ponad godzinę później niż bym wyruszał z Zagórza PKP. Poszwędałem się po Krakowie to tu to tam, chwilkę widziałem się z Natashą, na koniec wylądowałem w kafejce internetowej. I nikt mi nie powie ze jestem nałogowcem….. tylko hobbystą hahaha Przeszło 2 tygodnie praktycznie bez komputera!!! Sam sobie winszuję nawet, o! Podróż pociągiem… lipa. Taką rozpiskę dostałem od Bertranda, że … powiem wprost. Jechałem przez Łódź i Konin! (Kraków Poznań). Na miejscu nie miałem zbytnio wyboru, ale w praktyce to za taki bilet do Poznania mógłbym kupić powrotny, ale nie do Krakowa tylko Zagórza (przepłaciłem jakieś 30%). Jeszcze żeby jakieś miłe... hmm towarzystwo w przedziale, rozmowne dziewczyny coś.... Ale nie! Musiało być sennie nudno, duszno i w ogóle "pod górkę"! Ot przygoda się zakończyła, a w moich myslach już się czai cosik nowego.
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  2. #52
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: I znowu ja

    A nie przyszło Ci do głowy sprawdzić połączenia samemu przed wyjazdem w Bieszczad albo przynajmniej w Krakowie zapytać w informacji PKP?
    Dziwne....
    bertrand236

  3. #53
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,628

    Domyślnie Odp: I znowu ja

    Skoro ktoś robi coś raz (w domyśle dobrze) to po co robić to ponownie? Z resztą nie moją kasą przeprłacałem więc mi to .... piszę jednak ku przestrodze innych.

    Wrócę jednak do burzliwej reakcji dot Moczarnego. Bmiller w czasie korespondencji na PW wskazał mi cytat.... oto jego źródło:
    Prosze o szczególną uwagę na post Marcina Kawki z 9 maja zeszłego roku.
    pl.rec.gory
    Wątek ten wcale mnie nie tłumaczy, ale znacznie pogrąża działanie BdPN, i stawia pod znakiem zapytania celowość rezerwatu Moczarnego.
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  4. #54
    Bieszczadnik Awatar MF
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Tychy
    Postów
    174

    Domyślnie Odp: I znowu ja

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba
    Wątek ten wcale mnie nie tłumaczy, ale znacznie pogrąża działanie BdPN, i stawia pod znakiem zapytania celowość rezerwatu Moczarnego.
    Jak wielu innym, mnie też zakaz wstępu na Moczarne się nie podoba. Co nie znaczy, że wolno mi go naruszać (choć pokusa olbrzymia). Obawiam się, że tych, którzy mimo to mają ochotę się tam udać, relacja jedynie do tego zachęci . I nie zadziała na pewno na zasadzie "obejrzałem sobie zdjęcia, to nie muszę iść". Wręcz przeciwnie, raczej będzie "ale super, olać zakaz, idziemy, w razie czego zapłacimy mandat, trudno".
    Wielkiej szkody co prawda dla Moczarnego z tego nie będzie, ale i chwalić się nie ma czym.

  5. #55
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: I znowu ja

    "Skoro ktoś robi coś raz (w domyśle dobrze) to po co robić to ponownie?"

    Z notatek, jakie dostałeś jasno wynikało, które połączenia są z przesiadkami, a które nie. Jeżeli wybrałeś te z przesiadkami to trzeba było sprawdzić gdzie one są. Zresztą cena biletu już coś na ten temat mówiła. Czyżby świeże bieszczadzkie powietrze umysł Ci przytępiło? a może cóś innego... albo Któś?
    bertrand236

  6. #56
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: I znowu ja

    Witaj
    Cytat Zamieszczone przez Barnaba
    Skoro ktoś robi coś raz (w domyśle dobrze) to po co robić to ponownie? Z resztą nie moją kasą przeprłacałem więc mi to .... piszę jednak ku przestrodze innych.

    Wrócę jednak do burzliwej reakcji dot Moczarnego. Bmiller w czasie korespondencji na PW wskazał mi cytat.... oto jego źródło:
    Prosze o szczególną uwagę na post Marcina Kawki z 9 maja zeszłego roku.
    pl.rec.gory
    Wątek ten wcale mnie nie tłumaczy, ale znacznie pogrąża działanie BdPN, i stawia pod znakiem zapytania celowość rezerwatu Moczarnego.
    Barnaba - lepiej zamilcz - nie dość, że pogrążasz siebie coraz bardziej, to wciągasz jeszcze w to innych. Jesteś w tym momencie beznadziejny.
    A już szczytem jest zwalanie winy za Twoją głupotę na BdPN. Idąc Twoim tokiem rozumowania? po co pozostałe rezerwaty?!!! W chu... z nimi!!!
    Ja, Barnaba muszę być tam, gdzie innych nie było!

    Pozdrawiam

  7. #57
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: I znowu ja

    Witajcie

    Zamiast walnąć się we własną pierś, coniektórzy wolą walić w cudzą. Otrzymałem taką wiadomość, którą pozostawie bez komentarza (i nie zamierzam brac udziału w ewentualnej wymianie opinii):


    1. Wpieprzasz się mi w wątek ubliżając mi.
    2. Oskarżasz mnie że pogrążam innych, kiedy to o Tobie nie wspomniałem nawet słowem, a inni nie zgłosili mi jakiś pretensji...
    3. Po raz kolejny mi ubliżasz, posądzając mnie o głupotę.
    4. Sugerujesz wulgarne słownictwo.
    5. Swoje bezzasadne wypowiedzi opierasz o losowo wyciągnięte moje wypowiedzi.

    Ponieważ nie jest to już pierwszy raz, proszę Cię, o nie wypowiadanie się w moich wątkach. Jeśli już coś tak bardzo Cię drażni, powstrzymaj się proszę od czytania rażących wątków. Apeluję o kulturę i opanowanie. Po raz kolejny pokazałeś że jesteś klasą sam dla siebie
    .

    Pozdrawiam

  8. #58
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2006
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: I znowu ja

    halo ! czegos nie rozumiem ?! przeciez wlasnie do tego sluzy forum.... min.do wyrazania i wymiany wlasnych opinii,pogladow na pewne tematy jak rowniez i do krytyki.I nikt nie ma prawa zabronic wypowiadania sie na nim z wyjatkiem administratora/moderatora.
    Ostatnio edytowane przez muflonpl ; 22-08-2006 o 10:30

  9. #59
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,628

    Domyślnie Odp: I znowu ja

    Nie zakładam już kolejnych wątków, bo i po co? Wojtek jest mi świadkiem (a ja Jemu) że jeszcze nie wyszliśmy na drogę (z lasu) a już kombinowaliśmy jak tu znów wrócić.....
    Tak czy owak, zrażony opiniami o łażeniu w sierpniu postanowiłem już tu nie pisać relacji. Nie chcę jednak pozbawiać wielbicieli mojego pióra (hahaha) przyjemności z czytania, tak więc podaję do informacji, że na http://www.barnaba.com.pl jest już relacja z pirszego dnia wrześniowego szlajania się... zapraszam.....
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  10. #60
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: I znowu ja

    barnaba! dlaczego masz przestac pisac bo takiemu jednemu sie cos nie podoba?? tak samo ty masz prawo pisac jak jemu "sie nie podobac". Ja na moczarne probowalam juz isc i napewno jeszcze sprobuje. A relecja ani mnie do tego zacheca ani odstrasza. Milo poogladac sliczne zdjecia ale i tak wiedzialam ze tam jest ladnie :)
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Znowu pojechałem
    Przez bertrand236 w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 19-06-2008, 17:47
  2. Znowu
    Przez Barnaba w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 19-05-2006, 00:14
  3. Znowu byłem w Bieszczadzie
    Przez bertrand236 w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 114
    Ostatni post / autor: 17-07-2005, 23:41
  4. Znowu wróciłem z Bieszczadu - relacja
    Przez bertrand236 w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-01-2005, 22:31
  5. [Wilki] Znowu atakuja...
    Przez Ćhy w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-05-2004, 21:20

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •