Strona 7 z 20 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 17 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 196

Wątek: I znowu ja

  1. #61
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,628

    Domyślnie Odp: I znowu ja

    dzień drugi szlajania się- opisany mimo wszystko zapraszam do siebie. Tekst jest łatwo (mam nadzieje) dostępny, a polemikę można ciągnąć dalej na forum.

    Co do uwag w zawiązku z moim łażeniem po Bieszczadach, to o ile mnie pamięć nie myli jeszcze nigdy nie skrytykowałem kogoś za to że polazł tam czy owam, zrobił to czy owo. Jestem zdania że tzw "róbta co chceta" na całym obszarze Bieszczadów zrobi mniej szkód niż chodzenie po wyznaczonych szlakach- choćby ze względu na koncentrację i intensyfikację ruchu turystów (patrz Jez Duszatyńskie). W gruncie rzeczy w dolinie Solinki "pierwszak" nie znajdzie nic ciekawego (i nie pójdzie tam bo wybierze np Rawki) , wybiorą się tam ludzie którzy serio pokochali te góry. Jednakowoż użeranie się nie jest moim celem i dlatego jest jak jest...
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  2. #62
    Bieszczadnik Awatar malo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    okolice 3-city:506908042
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: I znowu ja

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba
    Jestem zdania że tzw "róbta co chceta" na całym obszarze Bieszczadów zrobi mniej szkód niż chodzenie po wyznaczonych szlakach- choćby ze względu na koncentrację i intensyfikację ruchu turystów
    Ale chyba zgadzasz się z praktyką ograniczenia pisania o lokalizacji chatek? Chyba jednak nie do końca hołdujesz zasadzie "róbta co chceta" ?
    Oczywiście dyskusyjną kwestią jest już gdzie i jak odstępować od tej zasady dobrowolnie (umowne obyczaje) lub pod przymusem (przepisy prawa).
    pozdrawiam
    malo :wink:

  3. #63
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,628

    Domyślnie Odp: I znowu ja

    Bo widzisz Malo, jeśli na chatki trafiali by ludzie którzy wyszli nieopodal z krzaków, patrzą "o chatka, ale fajnie", to byłoby ok. Natomiast już w sierpniu byłem (Ty też wtedy tam byłeś) w chacie "z cieknącym dachem" gdzie część mieszkańców wyprawę po drewno traktowała jak nie lada wyzwanie i nie ma co, nie garnęli się do roboty.
    Jeśli ludzie by nie propagowali takich miejsc, las sam by je ochronił no ale w necie siła tego jest, jakiś informacji o miejscach itd.

    Byle prostak, który umie pisać i czytać tam trafi, "nasra gówno nogą rozgarnie" śmieci zostawi, no i potem jak tu się dziwić że chata ma być rozebrana? Ja się nie dziwię
    Ostatnio edytowane przez Barnaba ; 07-10-2006 o 15:05
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  4. #64
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,628

    Domyślnie Odp: I znowu ja

    relacja z kolejnego, 3 dnia już jest, i 4 dzień...... czyli łażenie po Wetlińskiej. Fajne zdjęcia.... heh
    Ostatnio edytowane przez Barnaba ; 07-10-2006 o 20:55
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  5. #65
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,628

    Domyślnie Odp: I znowu ja

    Koniec relacji. Całość u mnie na www. Kto był i czytał początkowe dni, wie jak trafić, dla reszty podaję bezpośredni link:
    RELACJA
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  6. #66
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: I znowu ja

    wiec moze zamiast "moczarne" pisac "rezerwat pod rawkami" ? kurcze bo czytajac takie watki zaczynam sie zastanawiac o czym mozna pisac a o czym nie... kwestie chat rozumiem. Ale nie wiedzialam ze jak bylam w rezerwacie to mam napisac ze nie bylam i czemu to sluzy. Zastanawiam sie jakie sa jeszcze wewnetrzne cenzury uzytkownikow...z ciekawosci pytam
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  7. #67
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,628

    Domyślnie Odp: I znowu ja

    Trzeba będzie się spotkać przy winku i wspólnymi siłami dojść do tego co można a co nie można na forum...
    Swoją drogą na googlach znalazłem ostatnio coś katastroficznego, w związku z tym do serca sobie biorę los chatek, a reszty niech strzegą leśne Biesy i Czady- wszystko oczywiście w ramach propagowania, omawiania, nazywania, i tego wszystkiego co jest na forum krytykowane
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  8. #68
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: I znowu ja

    A co katastroficznego znalazłeś??
    Pozdrav

  9. #69
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: I znowu ja

    no wlasnie co??

    a wracajac do "cenzury" najlepiej jakby wspolnymi silami wyszedl jakis regulamin co na forum jest milo widziane a co nie. Bo ciezko pisac jak nie wiadomo jaka informacja kogo urazi. A ktos nowy np. moze nie wiedziec ze o chatkach sie nie pisze i np. walnie opisy dojscia bo jest dumny ze udalo mu sie trafic i chce sie podzielic
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  10. #70
    Bieszczadnik Awatar malo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    okolice 3-city:506908042
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: I znowu ja

    Cytat Zamieszczone przez buba
    a wracajac do "cenzury" najlepiej jakby wspolnymi silami wyszedl jakis regulamin co na forum jest milo widziane a co nie. Bo ciezko pisac jak nie wiadomo jaka informacja kogo urazi. A ktos nowy np. moze nie wiedziec ze o chatkach sie nie pisze i np. walnie opisy dojscia bo jest dumny ze udalo mu sie trafic i chce sie podzielic
    No dobrze by było.... Zwłaszcza że widzę na podobną kwestię natrafiła biedronka_buba na jednym jeszcze innym forum.
    pozdrawiam
    malo :wink:

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Znowu pojechałem
    Przez bertrand236 w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 19-06-2008, 17:47
  2. Znowu
    Przez Barnaba w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 19-05-2006, 00:14
  3. Znowu byłem w Bieszczadzie
    Przez bertrand236 w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 114
    Ostatni post / autor: 17-07-2005, 23:41
  4. Znowu wróciłem z Bieszczadu - relacja
    Przez bertrand236 w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-01-2005, 22:31
  5. [Wilki] Znowu atakuja...
    Przez Ćhy w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-05-2004, 21:20

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •