Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Wypozyczalnia skuterow ?

  1. #1
    prybka
    Guest

    Domyślnie Wypozyczalnia skuterow ?

    Witam

    Bedac 2 tyg temu w Polanczyku natknalem sie na jedno z ogloszen na ktorym wlasnie taka tresc byla ze wypozyczaja skutery na ktorych mozna sobie pojezdzic po bieszczadach, nie chodzi o sniezne ale zwykle na kolkach :) Wtedy nie wzialem zadnych namiarow na ta firme bo nie wiedzialem ze z tego skorzystam, a mama w planach wyjzad na kilka dni w Bieszczady jade samochodem, wiec taki skuter bylby dobry pojezdzic i cos zobaczyc :) Jesli ktokolwiek ma jakies namiary na taka wypozyczalnie skuterow to prosze pisac, oczywiscie jesli rowniez ktos juz wyprubowal ta wypozyczalnie to prosze pisac nawet jesli nie sa zadowoleni kazda odpowiedz bedzie mnie satysfakconowala :)

  2. #2

    Domyślnie Odp: Wypozyczalnia skuterow ?

    Witam
    Skuterki wynajmują na Solinie od strony Jaworu. Ostatni parking przed zakazem. Ceny zależne od godzin ale cały dzień około 160 zeta. Jeśli zależy ci na konkretnym cenniku to mogę gdzieś poszukać w papierach.
    Pozdrawiam

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2006
    Rodem z
    Poznań/Szczecin
    Postów
    713

    Domyślnie Odp: Wypozyczalnia skuterow ?

    Rozumiem że do tego jeszcze paliwko, czyli zapewne zatankowanie do pełna? A na paliwo to trzeba uważać, wszak jak się człowiek zapuści gdzieś głębiej w Biesy, to ze stacjami kiepsko:(

    Pete
    "There is no such thing like too much snow" - Doug Coombs

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Poznan
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Wypozyczalnia skuterow ?

    dla mnie skutery w Bieszczadach to kiepski pomysł, w dużych miastach mają sens( omijanie korków, łatwość parkowania), ale w górach? Po co?, żeby objechać sobie obwodnice i kilka dziurawych niby asfaltowych dróg robiąc przy okazji masę hałasu. Nie dla mnie.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Wypozyczalnia rowerów.
    Przez TomaszK w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 24-10-2009, 21:31

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •