Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Praca dla stomatologa w Lutowiskach

  1. #1
    Administrator Awatar leszczu
    Na forum od
    10.2004
    Rodem z
    Lesko, Poland
    Postów
    282

    Domyślnie Praca dla stomatologa w Lutowiskach

    Praca dla stomatologa
    Gmina Lutowiska poszukuje stomatologa. Praca w ramach umowy z NFOZ. Możliwość praktyki prywatnej. Do dyspozycji 2 gabinety stomatologiczne: w szkole i w ośrodku zdrowia. Zapewniamy mieszkanie komunalne M3.
    Kontakt w sprawie pracy z Kierownikiem NZOZ „Bieszczady” w Lutowiskach, tel. 013 4610022.
    Przyjedź, zobacz i pozostań.

    Znalazłem w Bip-ie Gminy Lutowiska


    Może znacie kogś kto będzie zainteresowany ta ofertą.
    W biesach to nawet dentysty nie ma
    Made in BIESZCZADY obecnie Lesko sercem Lutowiska

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2005
    Rodem z
    Pogórze Karpackie
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: Praca dla stomatologa w Lutowiskach

    dlaczego nie poszłam na medycyne

  3. #3
    Administrator Awatar leszczu
    Na forum od
    10.2004
    Rodem z
    Lesko, Poland
    Postów
    282

    Domyślnie Odp: Praca dla stomatologa w Lutowiskach

    Żeby wyleczyć zęby, wnuki Krystyny Mizgały z Pszczelin muszą jechać 40 km do Ustrzyk Dolnych. W gminie Lutowiska od ponad roku nie ma dentysty, mimo że czeka na niego wyposażony gabinet i mieszkanie.
    Podróż do Ustrzyk to całodzienna wyprawa. Nie każdy ma samochód, a autobusów jak na lekarstwo. - I nigdy nie ma się pewności, czy stomatolog pacjenta przyjmie, bo chętnych zawsze jest pełno - mówi pani Krystyna. Najgorzej jest zimą
    Najdalej do dentysty mają mieszkańcy Wołosatego - aż 50 km w jedną stronę. Podobną odległość pokonują ci z Tarnawy Niżnej, Mucznego i Zatwarnicy.
    - Latem pół biedy, ale zimą drogi zawiane, dzień krótki, ślisko - skarżą się.
    Do maja zeszłego roku w Lutowiskach gabinet stomatologiczny był czynny codziennie. Potem dentystka zrezygnowała, bo z kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia wystarczało jej ledwo na utrzymanie. Od tej pory gabinet stoi pusty. Na drzwiach informacja, że jest nieczynny do odwołania.
    Gmina zapewnia mieszkanie
    - Próbowałam wszelkimi sposobami ściągnąć do nas stomatologa, ale się nie udało - mówi Teresa Mikołajczak, szefowa Niepublicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej "Bieszczady” w Lutowiskach. - Co prawda gmina zapewnia dwupokojowe mieszkanie z łazienką obok ośrodka zdrowia, ale to żaden luksus. Odstrasza też mała liczba pacjentów, a więc niemal zerowe szanse na prowadzenie prywatnej praktyki. A skoro tak, to w jaki sposób zarobić?
    W najgorszej sytuacji są dzieci szkolne. Zostały bez opieki dentystycznej, a tylko nielicznych rodziców stać na leczenie zębów swoich pociech w prywatnych gabinetach w Ustrzykach Dolnych.
    Dentysta z ogloszenia.
    Co robi samorząd, by pomóc mieszkańcom?
    - Daliśmy ogłoszenie na naszej stronie internetowej, że pilnie potrzebujemy stomatologa - mówi Zofia Bacior-Michalska, sekretarz Urzędu Gminy w Lutowiskach. - Na razie bez odzewu, ale nie tracimy nadziei.
    Mieszkańcy pytają: - Jaki lekarz zechce przyjechać w głębokie Bieszczady nie mając pewności, że jego żona lub mąż także znajdzie zatrudnienie?
    - Tego, niestety zagwarantować nie możemy, u nas rynek pracy jest skąpy - potwierdza ich obawy Zofia Bacior-Michalska.

    źródło: G.C. Nowiny


    Może niech gmina zamieści infoi na forum dla stomatologów a nie na swojej stronei to może się ktos znajdzie.
    Ciekawe ile stomatologów odwiedza strone Gminy Lutowiska he he
    Pozdrawiam
    Made in BIESZCZADY obecnie Lesko sercem Lutowiska

  4. #4
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Odp: Praca dla stomatologa w Lutowiskach

    Cytat Zamieszczone przez leszczu
    Żeby wyleczyć zęby, (...) W gminie Lutowiska
    Wystarczy dać potencjalnemu dentyście odpowiednie pieniądze, które zatrzymają go w Bieszczadach. Przecież Flajszman nie uciekł z Lutowisk bo mu się nie podobało - kasa, kasa, kasa. Za 900 zł pensji to nikt pracy się nie podejmie.
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Praca dla stomatologa w Lutowiskach

    Turyści, wczasowicze też leczą zęby, nawet prywatnie, zwłaszcza jeśli ceny usług stomatologicznych nie są wygórowane.
    Kiedyś w Ustce czekałem w poczekalni gabinetu dentystycznego. 3/4 pacjentów to nie byli miejscowi.
    Wystarczyłaby dobra i widoczna reklama - z informacją, że dobre materiały, niedrogo, bezboleśnie, itd.
    Przecież taki dentysta byłby w tym rejonie Bieszczad monopolistą !
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  6. #6
    eudaimonia
    Guest

    Domyślnie Odp: Praca dla stomatologa w Lutowiskach

    szkoda, że czytam dopiero teraz, bo w sumie wyprowadzka z miasta by mi się przydała...

  7. #7
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Odp: Praca dla stomatologa w Lutowiskach

    Czarna szuka stomatologa :) Miejsc gdzie Cię przyjmą z orkiestrą jest napewno w Bieszczadach wiele.
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  8. #8
    eudaimonia
    Guest

    Domyślnie Odp: Praca dla stomatologa w Lutowiskach

    w sumie nie mnie a mojego meza. ostatnio często rozmawiamy o jakiejś małej, przyjemnej miejscowości.. pokazałam mu to ogłoszenie i jego odpowiedz brzmiała, że jeśli tylko i ja znajdę tam pracę, to czemu nie... no cóż... jakoś nie wierzę, by bieszczadzkie tereny czekały z otwartymi ramionami na socjologów... ech!

  9. #9
    Docdeath
    Guest

    Smile Odp: Praca dla stomatologa w Lutowiskach

    Witam. I jak macie już tego dentystę. Ja akurat szukam takiej oferty. Pozdrawiam.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Praca dla nauczyciela!
    Przez jolkipolki101 w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-06-2008, 13:06
  2. Praca w polu dla uczniow gimnazjum
    Przez Melepeta w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-11-2005, 17:33
  3. Praca za granicą dla młodych ludzi
    Przez laporteki w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 30-08-2004, 09:49
  4. Nocleg w Lutowiskach
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-04-2001, 19:24

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •