Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Rozkochać Mężczyznę...

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar sofron
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Wwa Północ
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Rozkochać Mężczyznę...

    [QUOTE=PrawdziwA]Jak rozkochać w Bieszczadach Mężczyznę? :) Mężczyzna ów ma 8 lat, rodziców "delikatnie :)" po 30-stce
    Jakbym widzial siebie ... Ja zacząłem w wieku czterech lat (wszedł wóczas na Tarnicę z Wołosatego) i dziś mój ośmiolatek protestuje, że w tym roku jedziemy bez niego... Bywa różnie... Ale fakt, że najlepsza zabawa to potoki, zwłaszcza możliwość chodzenia po nich, napicia sięwody (wysokoi ponad osadami) oraz nocleg w namiocie nad takowym... Kocha w tym się bez pamięci (małżonka mniej trochę...)
    Pozdrawiam sofron

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,629

    Domyślnie Odp: Rozkochać Mężczyznę...

    a ja Was całkiem zaskoczę! Nie mam dzieciaka (prosimy o uśmiech Bertranda ROTFL) i wasze sugestie mnie nieco przeraziły w tej kwestii. Sam po sobie wiem inną prawdę..... Nie powinno się zachęcać do gór, tylko zniechęcać do morza i jezior! Parę wakacji raz za razem (parę lat) z czego 2/3 czasu to przewalanie piachu na plaży, albo moknięcie w deszczu.... czyli maksymalne znudzenie dzieciaka.... i sprawa załatwiona. Inne podejście moim zdaniem sprawi że w wieku 17 lat dzieciak będzie specem np w wędkarstwie i będzie siedział całymi dniami mocząc kija w wodzie....
    Inna sprawa to zainteresowanie dzieciaka zimą w górach (przyzwyczajenie do gór), a dopiero po czasie zaczęcie wędrówek w lecie.
    Ostatnio edytowane przez Barnaba ; 17-08-2006 o 21:20
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  3. #13
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Rozkochać Mężczyznę...

    hmmm.. jakby mnie kto w dziecinstwie meczyl zimowymi gorami to pewnie bym teraz plywala na wind-surfingu zamiast w gory lezc

    pozdrowienia od tych co nadal w zimie najbardziej cenia kominek
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  4. #14
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    pogórze
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Rozkochać Mężczyznę...

    no nie wiem, nie wiem. Lubię i góry, i morze. Moje dzieciaki także.... A zimą w górach, kiedy można szaleć na deskach jest naprawdę fajnie.
    pozdrawiam
    Małgośka

  5. #15

    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    von Pabianitz
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Rozkochać Mężczyznę...

    Ja jestem z młodą prawie tydzień z czego trzy dni ostrego traperstwa. Młoda ma niecałe pięć lat. Pierwsza trasa: Caryńska z Ustrzyk, przerwa, potem Wetlińska z Brzegów do Przełęczy Orłwicza z Jedzeniem naleśników gigantów w Chacie Wędrowca. Wczoraj weszliśmy na Tarnicę czerwonym z Ustrzyk i zeszliśmy do Wołosatego. Wszystkiego niosłem ja na barana w chwili kryzysu ze 100 metrów pod Szeroki Wierch. Poza tym cały czas w marszu. I mówi żeładnie. dzisiaj budujemy zaporę na Sanie w Ustrzykach :)

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie Odp: Rozkochać Mężczyznę...

    Cytat Zamieszczone przez sauronet
    dzisiaj budujemy zaporę na Sanie w Ustrzykach :)
    Wszystko fajnie, tylko skąd weźmiesz San w Ustrzykach :)
    Kilka lat temu byłem w Bieszczadzie m.in. z kuzynka wówczas w wieku +/-7 lat. Wszyscy myśleliśmy, że nie da rady i trzeba będzie ja nieść (Cisna - Jasło), a tymczasem gnala do przodu pierwsza i jeszcze sie pytala co tak wolno :)
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •