Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Ustrzyki Górne - nocleg w stodole

  1. #11

    Domyślnie Odp: Ustrzyki Górne 9- stodoła

    Kochani w Ustrzykach Górnych za kościołem mieści się 5 domów mieszkalnych w każdym z nich jest stodoła do wynajęcia.
    Możesz wynająć coś taniej z wychodkiem i ciągłym proszeniem o kubek wrzątku lub iść do Pani Ani.
    Ja osobiście polecam stodołę w przedostatnim domu nr 9/1.
    Na strychu jest 12 miejsc na materacach, na dole aneks kuchenny, kuchenka gazowa, stoliki i ławeczki na zewnątrz 2 łazienki z zimną wodą oraz wc, dodatkowo można za opłatą (6zł. od osoby) skorzystać u gospodyni z prysznica. Za stodołe lub namiot rozbity na podwórku bierze Pani Ania 7zł. Bez problemu można zrobić sobie grila lub ognisko, samochód można zaparkować na podwórku. Gospodarze są przemiłymi ludźmi zawsze do nich chętnie wracam.

  2. #12
    Dozore
    Guest

    Domyślnie Odp: Ustrzyki Górne 9- stodoła

    W tym roku trafiliśmy do Pani Ani i faktycznie było jak opisano wyżej:)
    Co do tych 5 domów ze stodołą to cenowo rozkłada się od 5-8 zł obojętnie czy weźmie się stodołę czy własny namiot, w gospodarstwie 1 i 2 z tego co się pytałam nie ma dostępu do kuchni, w reszcie już w cenie jest. To gdzie się wybierze nocleg zależy już chyba tylko od oględzin na miejscu i podejścia do gospodarzy bo standardem stodoły się nie różnią za bardzo:p
    W każdym razie miejsce bardzo polecamy bo jest bliziutko do centrum Ustrzyk skąd można startować we wszystkie strony a zarazem nie łażą tabuny turystów za namiotem.

  3. #13
    Kuba2154
    Guest

    Domyślnie Nocleg Ustrzyki Górne

    Witam

    Chciałbym się dowiedzieć czy nadal funkcjonuje nocleg w ,,stodole" w Ustrzykach Górnych. Wiem, że kiedyś był ale jak wygląda to teraz? Chciałbym wiedzieć gdzie dokładnie oferują taki nocleg i ile kosztuje.
    Jestem też zainteresowany noclegiem w bacówce pod rawkami ale nie wiem czy na wakacjach będzie tam w ogóle wolne miejsce :D

  4. #14
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: Nocleg Ustrzyki Górne

    Cytat Zamieszczone przez Kuba2154 Zobacz posta
    Chciałbym się dowiedzieć czy nadal funkcjonuje nocleg w ,,stodole" w Ustrzykach Górnych. Wiem, że kiedyś był ale jak wygląda to teraz? Chciałbym wiedzieć gdzie dokładnie oferują taki nocleg i ile kosztuje.
    Temat "wisi" o jedno machnięcie myszką w dół, czyli: http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php/2916

    Cytat Zamieszczone przez Kuba2154 Zobacz posta
    Jestem też zainteresowany noclegiem w bacówce pod rawkami ale nie wiem czy na wakacjach będzie tam w ogóle wolne miejsce :D
    My też nie wiemy. Może coś wiedzieć gospodarz schroniska: http://google.pl/#q=rawki

  5. #15

    Domyślnie Odp: Nocleg Ustrzyki Górne

    Będzie miejsce na Rawkach, Bieszczady to nie Zakopane gdzie trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem. W ekstremalnych momentach (typu długi weekend czerwcowy, slajdowiska, rozsypaniec itp) przyjmą cię na glebę jeśli odpowiednio wcześniej nie zarezerwujesz (na glebie jest wesoło). Rawki to fakt, najbardziej oblegane schronisko w Bieszczadach ale bez paniki. Jesli przyjdziesz sporo przed wieczorem to są spore szanse że coś sie znajdzie. Jak zadzwonisz tydzień wcześniej to nie powinno być problemu, tym bardziej jeżeli wystarczy ci zwykła kopulatka (pokój wieloosobowy). Jesli sie bardzo stresujesz to zadzwon jeszcze wcześniej orientacyjnie żeby obadać jak sytuacja będzie wyglądać na dany czas (np. czy nie będzie jakiejś większej zorganizowanej grupy). Ale skoro nie jesteś wymagający skoro interesujesz sie spaniem w Ustrzykach na sianie - to wal śmiało na Rawki, w najgorszym (dla mnie =najlepszym:) wypadku zostanie Ci gleba czy popielicówka. Polecam Ci odwiedzić też schronisko na Jaworcu, nie pożałujesz.
    Ostatnio edytowane przez Corka_Browara ; 02-06-2012 o 21:46
    Jimi

  6. #16

    Domyślnie Odp: Ustrzyki Górne 9- stodoła

    Mam takie pytanie, skoro jest tam zazwyczaj trochę ludzi, to jak to wygląda z zostawieniem swoich rzeczy....wiadomo nie będę wędrować z całym balastem tylko chcemy zostawić częśc ubrań i jedzenie w stodole. nie ma z tmy problemu? ;p

  7. #17
    lozpiatko
    Guest

    Domyślnie Odp: Ustrzyki Górne 9 - nocleg w stodole

    Ja również mam pytanie: czy w tym roku również były udzielane noclegi w owych stodółkach?:) Bardzo by mi taki nocleg odpowiadał, więc jeśli ktoś ma informacje na ten temat, to będę wdzięczna za słówko.

  8. #18
    aniołek24
    Guest

    Domyślnie Odp: Ustrzyki Górne 9 - nocleg w stodole

    były wynajmowane stodoły za kościołem w każdym domu znajduje sie stodoła do wynajęcia w przed ostatnim domu u p. Spólnik Anny jest 13 materacy na srychu, 2 umywalki, wc, aneks kuchenny. Jest także palenisko na ognisko możliwość pożyczenia grilla. NR KONTAKTOWY TO:692 367 860

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. [Ustrzyki Górne] Pocz. Lipca nocleg
    Przez elshawky w dziale Noclegu szukam
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-04-2012, 18:16
  2. Ustrzyki Górne - nocleg weekend majowy 2009
    Przez piski77 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-01-2009, 18:50
  3. [Ustrzyki Górne] Nocleg
    Przez krz w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-06-2003, 09:28

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •