Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Ustrzyki Górne - nocleg w stodole

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar Malenki_Aniolek
    Na forum od
    03.2005
    Rodem z
    Pabianice
    Postów
    91

    Thumbs up Ustrzyki Górne - nocleg w stodole

    Bardzo polecam :) Warunki jak na stodołę świetne. Miejsca do spania na 2 poziomach z czego na górze więcej miejsca. Stolik i ławeczki wewnątrz. Ławeczka przed stodołą i to tam zazwyczaj jadłam śniadania :) Umywalka z zimna wodą i lusterko a obok WC.
    Bardzo mili gospodarze. W każdej chwili można poprosić o wrzątek oraz o podładowanie telefonu, gdyż (co jej jednym z niewielu minusów tego miejsca) w stodole nie ma kontaktu ale światło jest. Blisko do strumyka gdzie można się umyć.
    Cena za dobę to 5 zł.
    Gratis otrzymujemy piękny widok na Rawki oraz Połoninę Caryńską oraz zabawe z psem właścicieli, który jak zauważyłam kocha wszystkich i uwielbia kiedy rzuca mu się piłkę, którą sam przynosi.

    Jesli ktoś za niską cenę oczekuje spania pod dachem to polecham właśnie to miejsce :)

    PS. Gospodarze udostępniają swoje podwórko do rozbicia namiotów jednak nie wiem jaka jest tego cena.

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar yasiolek
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    116

    Domyślnie Odp: Ustrzyki Górne 9- stodoła

    a adres to ustrzyki górne 9 ?
    "... Dlaczego sa takie piękne, dlaczego tak złe dla ludzi, dlaczego moje Bieszczady , tak KOCHAM i nienawidze..." KSU

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Malenki_Aniolek
    Na forum od
    03.2005
    Rodem z
    Pabianice
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: Ustrzyki Górne 9- stodoła

    a i owszem :)

  4. #4
    Dozore
    Guest

    Domyślnie Odp: Ustrzyki Górne 9- stodoła

    Wiem, że temat stary, ale może ma ktoś aktualne info o tym noclegu?
    Czy jeszcze istnieje, czy nadal są takie cenny i warunki?
    Może ktoś ma jakiś kontakt tam?:)

  5. #5
    Czasami w Bieszczadach
    Guest

    Domyślnie Odp: Ustrzyki Górne 9- stodoła

    Cytat Zamieszczone przez Dozore Zobacz posta
    Wiem, że temat stary, ale może ma ktoś aktualne info o tym noclegu?
    Czy jeszcze istnieje, czy nadal są takie cenny i warunki?
    Może ktoś ma jakiś kontakt tam?:)
    W tamtym roku tam nocowałem. Cena jeżeli dobrze pamiętam 7 zł/noc. Jak tam trafić: od zatoki przystankowej w Ustrzykach, drogą do góry i jest to chyba ostatnie gospodarstwo.

  6. #6
    Dozore
    Guest

    Domyślnie Odp: Ustrzyki Górne 9- stodoła

    Dziękuje za odpowiedź:)
    A czy trzeba wcześniej dać znać, że się przyjeżdża czy nie ma problemu po prostu przyjścia?

  7. #7
    Czasami w Bieszczadach
    Guest

    Domyślnie Odp: Ustrzyki Górne 9- stodoła

    W ubiegłym roku bez rezerwacji przyjechaliśmy w 8 osób w weekend majowy i nie było żadnego problemu z miejscem, w związku z tym wydaje mi się, że nie ma chyba konieczności rezerwowania. Zresztą, jeżeli wypalą mi plany weekendowe to mam tam zamiar zanocować w najbliższą sobotę, więc w przyszłym tygodniu będę mógł powiedzieć więcej.

  8. #8
    Dozore
    Guest

    Domyślnie Odp: Ustrzyki Górne 9- stodoła

    jeżeli wyjazd wypali i dało by się załatwić jakiś namiar tam to będę niesamowicie wdzięczna:)

  9. #9
    Czasami w Bieszczadach
    Guest

    Domyślnie

    Wyjazd wypalił i mam namiary: Ustrzyki Górne 8 tel. 13-4610648. Cena w tym roku wynosi 8 zł. Do dyspozycji: miejsce w stodole (sa tam materace ale trzeba mieć koniecznie swój śpiwór), umywalnia z zimną wodą (ciepłą wodę bez problemu bierze się od gospodarzy), WC, zadaszona weranda ze stołami i ławkami oraz ładnym widokiem, kuchnia z gazem (są patelnie, czajnik i garnki), chyba też grill, miejsce na ognisko (drewno trzeba samemu zorganizować np. gałęzie z pobliskiego lasu) oraz bardzo mili i życzliwi gospodarze. W weekend byliśmy w 4 osoby i bez żadnej rezerwacji mieliśmy miejsca. Na pewno nie mają miejsc w terminie 19-27.07.2011 a o pozostałe terminy można się dowiedzieć telefonicznie. Życze niezapomnianych wrażeń i udanego pobytu

    W razie czego po sąsiedzku też jest inne gospodarstwo ze stodołą i tam również można się dowiadywać ale niestety nie mam namiarów.
    Ostatnio edytowane przez Hero ; 18-07-2011 o 13:31

  10. #10
    Dozore
    Guest

    Domyślnie Odp: Ustrzyki Górne 9- stodoła

    dziękuje bardzo za wyczerpujące info:)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. [Ustrzyki Górne] Pocz. Lipca nocleg
    Przez elshawky w dziale Noclegu szukam
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-04-2012, 18:16
  2. Ustrzyki Górne - nocleg weekend majowy 2009
    Przez piski77 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-01-2009, 18:50
  3. [Ustrzyki Górne] Nocleg
    Przez krz w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-06-2003, 09:28

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •