Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 68

Wątek: Szlakiem starych domów

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2005
    Rodem z
    Przemyśl/Warszawa/Kazuń
    Postów
    28

    Domyślnie Szlakiem starych domów

    Chetnie kupie stary dom do remontu z kawałkiem ziemi. Może znacie jakies urocze miejsce na przezycie starości. Jestem zauroczona Bieszczadami od kilkunastu lat i koniecznie musze kiedyś tam zamieszkać. Podajcie proszę jakieś namiary (w miare niskie ceny, jeśli znacie). Pozdrawiam ciepło

  2. #2
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: szlakiem starych domów

    Boże co się dzieje. Dostałam ostatnio kilkanaście meili z takim zapytaniem.

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2005
    Rodem z
    Przemyśl/Warszawa/Kazuń
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: szlakiem starych domów

    Oj dzieje sie dzieje...
    Pracuje w dużym mieście i mam serdecznie dośc tego "biegu". Bieszczady mnie zauroczyły dzikością i wspaniałymi krajobrazami i nie chce przezyc całego życia w korku, smogu i tłumie ludzi. Pewnie wielu ludzi tak jak ja chce wyrwać się tego "szybkiego" świata, stąd te zapytania

  4. #4
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: szlakiem starych domów

    Rozumiem. Kiedyś pracowałam z grupą zapaleńców pasjonatów Bieszczadów. Ich szef powtarzała to są Bieszczady ale pracujemy jak w ...Nowym Jorku. z miłą chęcia powitam Cię w gronie pracocholików. U nas czas biegnie wolniej tylko dla Gości. Miejscowi w większości gonią uciekający świat. Nawet zakapiorzy starają się być bardzo aktywni. jeżeli mam Ci coś zaproponować na poważnie to proponuję Góry Sanocko-Turczańskie, Beskid Niski lub Pogórze Przemyskie. w Bieszczadach wszystko co miano sprzedać wydaje mi się, że zostało sprzedane.

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2005
    Rodem z
    Przemyśl/Warszawa/Kazuń
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: szlakiem starych domów

    Znam okolice Przemysla dośc dobrze, tam się urodziłam, ale jakoś dziwnie ciągnie mnie w Bieszczady. Może gdzieś daleko od szosy ostało sie jakieś siedlisko niezamieszkane, które własnie czeka na mnie . Bieszczady mają w sobie magię, którą nie czuje w innym miejscu.
    A z innej strony to zaskoczyłaś mnie tym, ze Bieszczady sa juz wykupione, mam nadzieje, że przez fajnych i ciekawych ludzi.

  6. #6

    Domyślnie Odp: szlakiem starych domów

    Taaaa, bardzo fajni i ciekawi. W większości przypadków mają "fajne" pieniądze a licza na większe jak tylko obcokrajowcy bedą mogli kupować grunty rolne. To już nie te czasy w których sprowadził się w bieszczady Rysiek "Prezes" z Chmiela. W zeszły roku pokazał mi pare takich "fajnych" miejsc. Kiedys tam była tylko cisza i spokój, a teraz budują się hotele gwiazdkowe z basenami czekac tylko jak po Otrycie zaczną śmigać Quady. Aż strach się bać.

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2005
    Rodem z
    Przemyśl/Warszawa/Kazuń
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: szlakiem starych domów

    a co na to "wladze"? Juz Białowieże zniszczyli i teraz czas na Bieszczady??? Kurcze ten świat jest chory, strasznie to smutne. Ale może jest jeszcze troche ludzi, którzy będa dbali o te piekne góry i nie poddadzą sie komercji.

  8. #8
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: szlakiem starych domów

    Marzenie. Pieniądz rządzi światem. Padają bastiony dzikiej przyrody a ja słyszę zejdź na ziemie. Najpierw Jasło potem dolina Sanu itd a my bedziemy mocno stąpać po ziemi.
    Fakt Bieszczady są wyprzedawane, a nowi krzyczą, że nie mogą się rozwijać. Natura 2000, konwencja ptasia i siedliskowa przeszkadza. Przecież można wybudować nowy wyciąg, nowy obiekt murowany dom gargamela itd.

  9. #9
    Administrator Awatar leszczu
    Na forum od
    10.2004
    Rodem z
    Lesko, Poland
    Postów
    282

    Domyślnie Odp: szlakiem starych domów

    Szukaj a znajdziesz trzeba pytać szukać aż wreszcie się cos znajdzie.

    Ostatnio wybrałem się na Olchowiec to nie poznałem tego miejsca z Bieszczadów zrobili miasteczko, domek przy domku nie ma juz tej ciszy co kiedyś ale cóż pieniądz robi wszystko :(
    Made in BIESZCZADY obecnie Lesko sercem Lutowiska

  10. #10

    Domyślnie Odp: szlakiem starych domów

    W Rajskim działki letniskowe do 3 arów chodzą podobno po 12 tys za ar. Koniec świata jak w Krakowie

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. szlakiem białych tablic
    Przez buba w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 20-12-2017, 18:17
  2. Szlakiem granicznym przez Beskid Niski i Bieszczady
    Przez Leuthen w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 28-08-2009, 07:21
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-08-2009, 14:08
  4. Szlakiem bieszczadzkiej nędzy
    Przez Browar w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 15-10-2008, 17:42
  5. Szlakiem czerwonym od Komańczy do Wołosatego
    Przez pierzos w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 17-07-2008, 21:43

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •