Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Bieszczady 6 dni - prosze o propozycje

  1. #1

    Na forum od
    08.2004
    Rodem z
    Mielec/Kraków
    Postów
    8

    Domyślnie Bieszczady 6 dni - prosze o propozycje

    Witam,
    planuje sie w przyszly poniedzialek wybrac w bieszczady ze znajomymi na 6 dni z namiotami. Na poczatku chcemy sie dostac z Krakowa do Wetliny i dotad jak na razie wszystk ojest obcykane Tylko zastanawiam sie gdzie by tu pojsc aby obowiazkowo zahaczyc o poloniy carynska i wetlinska, tarnice halicz i bukowe berdo i jeszcze ew. potem zajrzec do cisnej azeby sie za bardzo nie wracac i dobrym tempem isc tak zeby nie musiec nocowac na dziko tylko dotrzec sobie spokojnie na jakies pole namiotowe powrot planujemy na niedziele tak wiec w sumie zalezy nam zeby pochodzic od wtorku-piatku/soboty
    z góry dzieki za pomoc

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar yasiolek
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    116

    Domyślnie Odp: Bieszczady 6 dni - prosze o propozycje

    jest wiele tamatów wystarczy poszukac dobrze a sie znajdzie. po co zakładasz kolejny ??
    "... Dlaczego sa takie piękne, dlaczego tak złe dla ludzi, dlaczego moje Bieszczady , tak KOCHAM i nienawidze..." KSU

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar naive
    Na forum od
    09.2004
    Rodem z
    Dolina Sanu
    Postów
    544

    Domyślnie Odp: Bieszczady 6 dni - prosze o propozycje

    Cytat Zamieszczone przez zakapior
    Witam,
    planuje sie w przyszly poniedzialek wybrac w bieszczady ze znajomymi na 6 dni z namiotami. Na poczatku chcemy sie dostac z Krakowa do Wetliny i dotad jak na razie wszystk ojest obcykane Tylko zastanawiam sie gdzie by tu pojsc aby obowiazkowo zahaczyc o poloniy carynska i wetlinska, tarnice halicz i bukowe berdo i jeszcze ew. potem zajrzec do cisnej azeby sie za bardzo nie wracac i dobrym tempem isc tak zeby nie musiec nocowac na dziko tylko dotrzec sobie spokojnie na jakies pole namiotowe powrot planujemy na niedziele tak wiec w sumie zalezy nam zeby pochodzic od wtorku-piatku/soboty
    z góry dzieki za pomoc
    Rzeczywiście podobnych tematów o tej porze roku jest bardzo dużo, spróbuj poszukać. Ale możesz zaplanować to znacznie prosciej - weż mape Bieszczadów z naniesionymi szlakami i czasami przejśc i samodzielnie bez trudu zaplanujesz sobie te 6 dni. Gdzie są pola namiotowe, znajdziesz m.in. na stronie na której jesteśmy.
    Pozdrawiam
    naive

  4. #4

    Domyślnie Odp: Bieszczady 6 dni - prosze o propozycje

    ja też na początku chciałem aby ktoś mi zaproponował jakąś traskę, ale tak jak piszą inni na forum, to na prawdę jest przyjemność wziąć mapkę, zaplanować trasę samemu, poczytać fora gdzie przenocować itp. postaraj się iść szlakami (czerwony idzie przez miejsca Cię interesujące), opracuj czasy przejść itp. pozdrawiam

  5. #5

    Na forum od
    08.2004
    Rodem z
    Mielec/Kraków
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Bieszczady 6 dni - prosze o propozycje

    Zgodnie z Waszymi radami usiadlem i wymyslilem takie cos:
    wtorek: Wetlina - Rabia Skala - Wielka Rawka - Ustrzyki Gorne - ok 11-12 godzin
    sroda: Ustrzyki Gorne - Szeroki Wierch - Halicz - Przel. Bukowska - Wolosate - ok 8 godzin
    czwartek: Wołosate (niebieskim) - Bukowe Berdo - Bereżki - przełecz Przysłup - Carynskie - ok 9 godzin
    piatek: przelecz Przyslup - Carynska - Wetlinska - /po drodze Smerek/ - Wetlina ok - ok 10 godzin

    //jeden ew. dzien wolny, jeden przeznaczony na Soline

    prosze o opinie co o tym sadzicie, czy radzicie jakos rezerwowac noclegi, bo chyba z wlasna karimata spiowrem i ew. namiotem nie powinno byc problemow w Wetlinie, Ustrzykach, i Wołosatym; Martwi mnie tylko Przeł Przysłup Caryńskie bo nigdy tam ni mialem przyjemnosci być wiec niech ktos napisze jak wyglada Schronisko "Koliba" i czy mozna tam rozbic namiot ew liczyc na tanie miejsce na glebie

    pozdrawiam

    p.s. czasy przejsc liczylem tak z zapasem zeby sie jakos nie spieszyc, oprocz pierwszego dnia, czy budza jakies zastrzezenia ?
    Ostatnio edytowane przez zakapior ; 15-08-2006 o 17:28

  6. #6
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Bieszczady 6 dni - prosze o propozycje

    z rozbiciem namiotu przed koliba zadnych problemow nie ma :) z gleba bym sie bala bo ostatnio bywa tam tak gesto ze jeszcze ktos rozdepta "glebowicza" przynajmniej w weekend majowy byly problemy zeby wogole wejsc do srodka schrooniska..
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar yasiolek
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    116

    Domyślnie Odp: Bieszczady 6 dni - prosze o propozycje

    to na wtorek - radze skrocenie wez pod uwage iz juz kolo 20 robi sie ciemno.
    "... Dlaczego sa takie piękne, dlaczego tak złe dla ludzi, dlaczego moje Bieszczady , tak KOCHAM i nienawidze..." KSU

  8. #8

    Na forum od
    08.2004
    Rodem z
    Mielec/Kraków
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Bieszczady 6 dni - prosze o propozycje

    Cytat Zamieszczone przez yasiolek
    to na wtorek - radze skrocenie wez pod uwage iz juz kolo 20 robi sie ciemno.
    hmm, a masz moze pomysl jak to sensownie skrocic, bo bardzo chcialbym sie przejsc tym szlakiem, a pod drodze raczej nic nie ma gdzie moznaby zostac na noc, widze tylko bacowke Pod Mała Rawka po drodze a to i tak skrocilo by trase o gora poltorej godziny
    oczywiscie biore pod uwage ze moze taki marsz troche zajac, dlatego myslalem zeby wyjsc w gory tak gdzies ok 6 rano
    Poradzcie

  9. #9
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Bieszczady 6 dni - prosze o propozycje

    Jeżeli chcesz zaliczać, to powinienes dać radę nawet we wtorek. Ja z kolei wolę chodzić. Jak mam ochotę to sobie siądę i podumam. Zaliczałem jak byłem młodszy ;-)
    bertrand236

  10. #10

    Na forum od
    08.2004
    Rodem z
    Mielec/Kraków
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Bieszczady 6 dni - prosze o propozycje

    Cytat Zamieszczone przez bertrand236
    Jeżeli chcesz zaliczać, to powinienes dać radę nawet we wtorek. Ja z kolei wolę chodzić. Jak mam ochotę to sobie siądę i podumam. Zaliczałem jak byłem młodszy ;-)
    hmm, dzieki za rade przemysle

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczady ZIMĄ - propozycje na aktywny wypoczynek
    Przez tori w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 01-01-2008, 16:40
  2. Bieszczady na 4-5 dni?
    Przez pes w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-09-2007, 20:42
  3. Bieszczady w 5 dni z rowerem
    Przez qmac w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-10-2005, 10:25
  4. Bieszczady w 5 dni
    Przez qmac w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-07-2005, 02:32
  5. prosze o propozycje na wyprawe
    Przez Macff w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-08-2004, 18:32

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •