Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Pierwszy dyżur w Dwerniku już 3 maja !

  1. #11

    Domyślnie Re: Pierwszy dyżur w Dwerniku już 3 maja !

    HMMMMM... Nie wiem, czy nie za późno, odpisuję, bo temetaów się ostatnio pojawiło, że ho ho i jeszcze trochę!!!!!! Ale trzeba liczyć na to, że zainteresowani zejda w dół i zerkną, co tam ten barszczyk wystukał, co to pod Honem pod gołym niebem sypiać zwykł (tak, tak drogi Duszewoju, to właśnie jam VCi jest!!!!! A Aniołów nie zostawiam, w inne noce i wieczory mam czas dla nich, tak jak Ty zapewne! Bo pewnie nie tylko na Forum tym się pisma nasze splatają, ale także w księdzie Honówki chociażby...)
    To może najpierw odpowiedź w sprawie wariatów- milutko nam, raz jeszcze to podkreślam! Pwa w Dwerniku.... Cholera, że też w maju nie mogę tam być!!!!!!!!!! Ależ żałuję, nawet nie wiecie jak bardzo! Sam chętnie bym stawiał piwo, byle tylko tam być i je z Wami pić! Ale pojechac w Bieszczady pociągiem Łódź Zagórz, wysiąść rano, dostać się do Dwernika, walnąć browca i wsiąść wieczorem do pociągu Zagórz - Łódź (tylko na jeden dzień czas długoweekendowy pozwala...).... Ja robię różne idiotyzmy, ale takie wariactwo to chyba za wiele jak na moje siły. A raczej także na kieszeń ...

    DAGMARKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie uwierzysz, ale ja także żem się urodził 21. września! Niezły numer, cio? Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to tego dnia w bieżącym roku będę na Czarnohorze, ale... już teraz gorące życzenia Ci składam i całuję usteczka, co dnia tego samego urodziny obchodzą co i ja! Cmok, cmok, cmok!
    No i miałem na jeszcze jakiś wątek odpowiedzieć, ale się pogubiłem bo pora dość późna. To by więc było rtyle tego....

  2. #12

    Domyślnie Re: Pierwszy dyżur w Dwerniku już 3 maja !

    Dzięki Barszczu Mój Czerwony! (a może Ty biały barszczyk jesteś?...) Po barszczu takim usta się czerwieńsze stają, ale ja ci cmoki w ... czółko przesyłam i - równie gorące jak Twoje dla mnie - życzenia! Może, może dnia 21 września dziwnym trafem się spotkamy...? To byłby toast!!! Papatki bracie w dacie 21.IX !!!!!

  3. #13

    Domyślnie Dyżur dużurem, ale data datą! !

    Barszczyk CZERWONY smakuje najlepiej, nieuważnie czytasz Dagamrko Ty milutka z ustami czerwonymi jak najpiekneijsza kalina! Ale tylko w czółko? czytaj Dagmarko uważnie, byś później nie pytała, co zdarza się dość często ))) A historia byłaby niesamowita, gdybyśmy wspólnie urodzinowy toast wznieśli! Ćwierć wieku mi strzeli cholera, chyba się starzeję.... Gdzie to obchodzić jak nie w Bieszczadach?... Jest to pomysł. Ale ostatnio jak Przyjacielowi memu w pociągu imprezę rozprowadzaiłęm, z Łemkami i przypadkowo napotkanymi dziewczetami, a potem przez Ustrzyki i Polanę, Wańkę Dział (smolników chata opuszczona...) i Otyryt do Chaty Socjologa zaszliśmy i zaproponowałem, by wypić za zdrowie solenizanta! A na to gospodarz schroniska, Wojtek rzuca: Skąd wiedziałeś, że mam urodziny?... I się okazało, ze on też Byczek z 28 kwietnia. Dobre, nie?....
    Buziaki w usteczka, papa
    .

  4. #14

    Domyślnie Re: co do czerwonego i ...

    Szanowny Barszczyku (Czerwony)!!!
    No niech już Ci będzie w usteczka...Chociaż nie lubię takiego sobie cmokania: jak usta to usta!!! A że panienką samotną nie jestem, więc tak się zaraz rozchulać nie mogę (niestety ;-)) - stąd to czółko...Pozdrawiam czerwonobarszczykowo ))
    P.S.
    O barszczyku czerwonym że najlepszy czytałam i owszem, a nawet to pamiętałam, tylko trochę podroczyć się chciałam, bo taka już zadziorna jestem...

  5. #15
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    64

    Domyślnie Re: data datą!

    Dwudziestego siódmego,a nie dwudziestego ósmego kwietnia musiałeś zdrowie urodzinowe Wojtka z Otrytu i swego druha pić, barszczyku, gdyż wtedy właśnie przypadają urodziny gospodarza chaty Socjologów. Wiem, bo sam też mam tego dnia urodziny i nie dalej jek rok temu mój przyjaciel nad przyjaciółmi, tam właśnie przez Wańka Dział mnie wywiódł, gdzie Starką raczyliśmy swe gardła do samego rana. A ponadto druh mój, podobnie jak Ty dla swego, niespodziankę mi zrobił wielką, gdyż już od samej Łodzi Kakliskiej, skąd akurat tego dnia wyruszaliśmy o 18.43, piekniuśką bieszczadzką imprezę rozkręcił, i z Łemkiem jednym Kropki napiliśmy-sia (a kropka to nie byle co, bo eter z wodą źrodlaną, o mocy piekielnej).
    I, wspominając tę przemiła zeszłoroczną wędrówkę, zakrzyczę na całe gardło dla Tych, którzy 21 września swe urodziny obchodzą: "Zdrowia, szczastia, daj Wam Boże szczastia!" I za wszystkich pozostałych bieszczadników też!
    duszewoj

  6. #16

    Domyślnie No fakt, to już za godzinę!!

    Rzeczywiście, mego D(r)u(c)ha urodziny juz za godzinkę, bo 27-ego a nie ósmego... Ale ze mnie głupia cipa, hihihi....A Dagmarka ma kogoś?... Nic nie szkodzi, w Bieszczadach zapomnisz! Miasto, którym chodzą ludzie szarzy, pozbawieni złudzeń marzeń, zostaje gdzieś za nami!, żyjesz pełnią życia, nie myślisz, co jest tam, skąd się wyjechało i gdzie się wróci... Poza tym zdrada w Bieszczadach to nie zdrada )))) Całuję raz jeszcze, zachęcony poprzednia odpowiedzią, jeszcze namiętniej! Tak po bieszczadzku....
    Barszczyk (czerwony i często ))

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar Aleksandra
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    948

    Domyślnie Re: No fakt, to już za godzinę!!

    Zagram dla Ciebie na każdej gitarze świata, na ulic fletach, na nitkach babiego lata. Wyśpiewam jak potrafię księżyce na rozstajach
    i wrześnie, i stycznie, i maje..-zyj nam sto lat drogi panie...tam gdzie powietrze ma dużo lepszy smak!
    Ale mi sie zrymowały te życzenia ...wiosennego świetowania i choc troche bieszczackiego, nawet jesli zdala od gór.
    A skoro sie robi tak całuśnie, to mnóstwa buziaków życze i dołączam same najsłotsze... : )

    Barszczyku nie rozpaczaj nad 1/4 wieku...ja sie z niej ciesze od konca stycznia. ; )
    "niech będą błogosławione wszystkie drogi proste, krzywe, dookolne…"
    http://takiewedrowanie.blogspot.com/

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Dyżur w Dwerniku w sobotę 18 września
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 13-10-2004, 15:17
  2. Dyżur w Dwerniku w sobotę 25 września
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 06-10-2004, 00:29
  3. Pozdrowienia. Pojutrze również dyżur w Dwerniku !
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-10-2003, 19:58
  4. Dyżur w Dwerniku
    Przez Lupino w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21-06-2002, 15:05
  5. 3 maja w knajpie w Dwerniku !
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-04-2002, 21:15

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •