Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Wniosek o dyżury...

  1. #1

    Domyślnie Wniosek o dyżury...

    Natchnęła mnie Agnieszka chyba, odczytana w temacie Zlot miłośników Bieszczad. Jak już zauważyłem, zlot taki spontaniczny to superidea! Mam tylko jedno zastrzeżenie - dlaczego do 30 września??? Ja rozumiem, że Stały Bywalec pewnie opuścić musi wtedy swój ukochany rejon, że gdzieś tam rok akademicki się zacznie itd, ale... przeczytajcie w Śpiewniku z Łopienki, jak zawalać robotę dla tych gór! Ja już kilka razy uczelnię olewałem, mój Druh Bieszcadzki (imię ujawnimy przy okazji )) także i... jakoś ten Pan Na Górze lubi chyba Bieszczadników, bo zatuszować najgorsze wpadki pomaga! Serio! Polecam sprawdzić! Naprawde warto! Mnie zawsze jakiś wewnętrzny głos podopowiada, że "na pewno i tym razem uda się niczego trwale nie zawalić" i... ma rację. Aż do czasu gdy powie: no, teraz masz przejebane.... Ale wtedy może vbędzie więcej czasu na Bieszczady? Ale to dygresja, nie o tym być miało. STAŁY BYWALCU I INNI MIŁOŚNICY ADMINA, JESIENI I DYŻURÓW!!! Nie do 30 września a do 1 października!!!!!!!!!! To byłby czad zaśpiewać współnie, choćby u Stenki, we WTOREK (tak, tak!) 1.10:
    We wtorek u Stenki po sezonie,
    w doliny wczoraj zszedł ostatni gość!
    Za oknem plucha, kubek parzy w dłonie...
    A tych dyżurów i tych pierogów - mam dość!

    Ale nic to! Pomyślcie o takiej o to nucie: Pamietasz w karczmie w Limanowej (znaczy się w Dwerniku), zapatrzeni w sine mgły jesieni, czekaliśmy na ostatnie tego lata połączenie? Może Bóg przez okno złoty talar wrzuci, słońce na obrusie... Może od córki Stenki (ma córkę?...) pożyczę uśmiech.... Może oddam w autobusie?.... Może w autobusie do Nasicznego? Cudne jest to siodełko nad harcerskim obozem... Kiedyś z Przyjacielem przy boku szliśmy an nie już po sezonie, hucuł lizał nam twarz w stanicy a na podejściu roiło się od plamistych salamander.... Ależ żem się rozgadał! A miało być tylko pytanie - przedłużamy dyżury do 1. października??? I czy przyjedzie ktoś z gitarą????
    Barszczyk

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Re: Wniosek o dyżury...

    Barszczyku, przedłużamy dyżury nie do 1 października, lecz do 25 października (ostatni piątek).
    Wiesz dobrze, że dyżury powinny być tam codziennie i przez cały rok. Ja też wiem. Obaj mamy rację. I co z tego? A może nawet tak jest lepiej, że mniej tam turystów i mniej dyżurów. Wyobraź sobie w Bieszczadach taki tłok jak w Tatrach. Brrrr!
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  3. #3

    Domyślnie Re: Wniosek o dyżury...

    Brrrr.... Nie strasz Bywalcu, nie strasz!!!!!! Jak mi jeszcze panie na szpileczkach i panów - szpanerków każesz sobie wyobrazić... Brrrrr.... Ostatnio tak się bałem w podstawówce, na II cz "Akademii Pana Kleksa"!
    A co do codziennych dyżurów... Hmmm.... Ja lubię mobilność, co dzień gdzie indziej. Nie mógłbym być dłużej niż dwa dni w tym samym miejscu, nawet w tak miłym towarzystwie, jak Wasze, stałych bywalców i dyżurowiczów i nawet na tak wspaniałych pierogach!

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Re: Wniosek o dyżury...

    Barszczyku, Ty mnie nie zrozumiałeś. Wcale nie musiałbyś codziennie dyżurować. To tylko termin dyżurów mógłby być co dzień, a przyjdzie Ten (Ta), kto jest akurat w pobliżu i ma ochotę pogawędzić z kimś z tej listy. A jak się nie doczeka, to zje pierożki, wypije piwo (dwa, trzy) i sobie pójdzie.
    Ale pozostajemy przy piątkach, godz. 14 - 16, dokładnie od 3 maja do 25 października.
    Ps. Dlaczego spławiłeś Agaskę ? Trzeba było Jej udzielić wyczerpującej odpowiedzi. Ja napisałem Jej coś konkretnego, dodaj i Ty coś w tym stylu, niech sobie Dziewczyna ułoży plan marszruty na cały pobyt.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Aleksandra
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    948

    Domyślnie Re: Wniosek o dyżury...

    Weekend sie zbliza, i chyba trudno się doczekać skoro coraz wiecej piszecie?
    To dobrze...podoba mi się ten pierwszy października...nie mówiąc, że jakoś znane jest mi - te zawalanie wszystkiego dla choćby krotkiego wypadu w Bieszczad. Do tej pory udawało się - to -Temu na Górze zawsze jakoś załagodzić...
    "niech będą błogosławione wszystkie drogi proste, krzywe, dookolne…"
    http://takiewedrowanie.blogspot.com/

  6. #6

    Domyślnie Re: Wniosek o dyżury...

    Nie no, Agaski nie spławiłem Stały Bywalcu, tylko uznałem, że będzie jej lepiej tak wpaniałe porady Wasze odczytać we wczesniejszych informacjach a przy okazji poczuć tej strony, może do stałych dyżurów się wciągnąć? Ot, co! A aleksadra widzę moimi kategoriami myśli, sama frajda! Ćwir, ćwir, powiedział ćwirek....

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Dyżury na Skype'ie?
    Przez andrzej627 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 10-04-2006, 01:43
  2. Dyżury!
    Przez admin w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-06-2003, 10:40
  3. Dyżury internautów w sezonie
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-06-2003, 23:36
  4. Dyżury integracyjne w Dwerniku
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 06-08-2002, 14:18
  5. Dyżury wakacyjne w Dwerniku aktualne !
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-07-2002, 22:38

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •