Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 139

Wątek: Dlaczego kochacie Bieszczady???

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar naive
    Na forum od
    09.2004
    Rodem z
    Dolina Sanu
    Postów
    544

    Domyślnie Odp: Dlaczego kochacie Bieszczady???

    Jak na załączonych obrazkach.

    PS: w większych rozmiarach można obejrzeć tu :http://www.rdomin.com/bieszczady.html
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez naive ; 23-08-2006 o 19:17
    Pozdrawiam
    naive

  2. #12
    Awatar roGosia
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    lubuskie
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Dlaczego kochacie Bieszczady???

    Dlaczego kocham Bieszczady?
    One dają mi siłę do tego aby w niełatwej rzeczywstości sobie radośnie trwać...i tak sobie trwam ram tam tam : )

  3. #13
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Dlaczego kochacie Bieszczady???

    Bieszczady to narkotyk, który silnie uzależnia. Nigdy nie masz go dość. Ostatnio mogę powtarzać za Sokratesem wiem, że nic nie wiem i dodać znam ale wiem, że jeszcze iele wspaniałych miejsc przede mną do odkrycia.

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Odp: Dlaczego kochacie Bieszczady???

    Cytat Zamieszczone przez lucyna
    Bieszczady to narkotyk, który silnie uzależnia.
    I dodałbym: uzależnienie narasta- im więcej tu przebywasz, tym większa siła ciagnie cię tu z powrotem.
    Pozdrawiam
    Przemek

  5. #15
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    75

    Domyślnie Odp: Dlaczego kochacie Bieszczady???

    To fakt - uzaleznienie wzrasta! strach pomyslec co bedzie za kilkadziesiat lat
    One sa czarodziejskie..........
    ciiiiiszaaaaaaaa..............i to jest ta magia
    pozdrawiam

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar JarekBartek
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: Dlaczego kochacie Bieszczady???

    Piszę mój pierwszy post na tym Forum. Czytając je wcześniej zastanawiałem się, że goszczący na nim Bieszczadnicy muszą być niezłymi „Świrami na punkcie tych gór” (oczywiście bez obrazy!!!). Jak pojechałem z żoną do Wetliny 2 lata temu to można powiedzieć, że był to przypadek Bieszczady zawsze zostawały gdzieś poza moimi, a później naszymi, planami. Od tego wyjazdu wracamy tam po kilka razy w roku chociaż na 4-5 dni. Oboje kochamy góry (w tym roku był to prawie miesiąc łażenia po Pirenejach), ale w Bieszczady musieliśmy przyjechać. Pireneje, Alpy, szczyty, lodowce... te góry zwiedzamy. W Bieszczady jedziemy za to odpocząć i naładować akumulatory. To, że w Paśmie Granicznym przez cały dzień wędrówki można spotkać raptem kilka osób, przy trudnej do przeżycia wyżerce jagodowo-malinowej, jest tym co lubimy. Pewnie, że dla każdego coś miłego... jedni nocują na połoninach dla malowniczego zachodu i wschodu słońca (niezapomniane niebo), a inni siedzą przy naleśniku, pierogach, pstrągu i piwku. Ogórek kiszony do piwa pod sklepem też ma swój niepowtarzalny smaczek, gdy nie trzeba patrzeć na zegarek. „Zakapior bieszczadzki” częstujący winem i słowami „dałeś panie kierowniku, to masz swój udział i pierwszego gula”. Żona troszkę zszokowana, ale i taki folklor też musi być. Pogodzenie tych dwóch biegunów w naszych wyjazdach sprawia, że mówię już o Bieszczadach – Nasze Miejsce Na Ziemi. Czytam o różnych pomysłach forumowych romantyków chcących się tu osiedlić (a może to nie romantyzm, a sposób na ciekawe życie?). Nie mamy z żoną aż tak ambitnych planów (nigdy nie mów nigdy), ale przyjeżdżać na pewno będziemy i jesienią i na Sylwestra i na wiosnę i można sobie tak dalej wyliczać. Mamy już jednak tego „świra”, ale kiedy się człowiek zaraził – sam nie wiem.

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar człowiek z lasu
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Ustrzyki Dolne (kraków momentami)
    Postów
    142

    Domyślnie Odp: Dlaczego kochacie Bieszczady???

    wystarczy jeden wdech bukowego powietrza w lesie, jedno spojrzenie z wetlińskiej, jedno piwko pod Caryńską i gotowe :)
    pozdrowienia z lasu

  8. #18
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Dlaczego kochacie Bieszczady???

    Witam nowego forumowicza.

  9. #19
    Bieszczadnik Awatar yanuszka
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    stamtąd
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: Dlaczego kochacie Bieszczady???

    dlaczego?

    to proste.. te góry, za każdym razem gdy na nie patrzę, za każdym razem gdy tam jestem napawają mnie zdziwieniem.. i to jest miłe - że można sie tak dziwić i dziwić.. czemu sie dziwić?
    że istnieje na świeci coś tak niewyobrażalnie pięknego? że jest aż taka cisza? że są aż tak ukwiecone łąki? że jest aż tak zimna woda w strumyku? że chleb z serkiem topionym i przecierem pomidorowym może aż tak smakować? że gwiazdy sa aż tak blisko? że ludzie sa aż tak dobrzy? że..

    lubię móc się dziwić
    życie jest tym, czym uczynią je twoje myśli..
    gg 5450026

  10. #20
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Dlaczego kochacie Bieszczady???

    bo kiedys rzucil mnie tam los? bo nauczyly mnie duzo podejscia do gor i zycia? bo widac z nich ukraine i wszedzie pachnie dymem smolarzy? :D
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Dlaczego jeżdzimy w Bieszczady
    Przez marioo14 w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 06-01-2011, 16:17
  2. Dlaczego?
    Przez WUKA w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-12-2009, 22:35
  3. dlaczego !?!?!?!?!?!?
    Przez G.W.I.A.Z.D.K.A. w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-07-2005, 23:23
  4. Dlaczego tyle pożarów..?
    Przez krzysiek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-06-2005, 13:00
  5. Czy fszyscy KOCHACIE BIESZCZADY?
    Przez LOVE_LASS w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-05-2003, 21:17

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •