Strona 7 z 14 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 139

Wątek: Dlaczego kochacie Bieszczady???

  1. #61
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Żaholecki las
    Postów
    454

    Domyślnie Odp: Dlaczego kochacie Bieszczady???

    Drogi jeden z pulpitow

    "Witamy w społeczeństwie obywatelskim kraju, który podobno jest w Unii"

    Bardzo odwazne slowa oj bardzo ja bym sie tylko zdobyl na to ze staramy sie byc spolecznestwme obywatelskim

    "JUż kiedyś zabierałem tutaj głos w sprawie ksenofobii i rasizmu pojawiającego się w niektórych postach.
    Jeżeli powyższe nie jest publicznym głoszeniem poglądów rasistowskich to CO TO JEST ??? "

    To jest wpis rasistowski ? Klne wyzywam oskarzam ? Ponizam upodlam i robie inne brzydkie reczy opisowo . Odpowiedz brzmi NIE. To jest stwierdzenie faktu po prostu. TAK SIE STALO. Przez to nasza cz. bieszczad jest jaka jest. Idac dalej dzieki temu mozna chwalic dzikie bieszaczady jaka piekna przyroda wilki niedziwedzie i inne duze ssaki tu biegaja. A ile przez to jest tu ciekawych ludzi , ktorzy przyjechali i zostali itp itp . powodowm mozna mnozyc. Ale ICH czyli TE NACJE narodowe z gor zniknely. Chyba ze powiemy ze uhh jaka straszna historia jest tych gor i dalej bedizemy siedziec sobie przy piwku w ciepelku, brzydko tak mowic prawda lepiej uhh jakie to straszne , bo czasem jak ktos nam cos tak zaczyna docierac to tak sie niepokojaco robi pod czacha. Szczegolnie jak tak papatrzymy sobie na balkany co sie tam porobilo.Kij ma zawsze dwa konce. NIe tylko jedenj i tylko wlasciwy. SZukaj przyczyn a nie skutkow drogi jeden z pulpicie.

  2. #62
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: Dlaczego kochacie Bieszczady???

    Brawo Klposik!!! Ale mówić o tym jest bebe, lepiej mnożyć idiotyczne posty typu - wszystko co kocham jest w górach. A najlepiej - kocham góry. Hehe. Kochać to można ludzi. Można. Bo najpierw powinno się ich zrozumieć i szanować, nawet jeżeli inaczej myślą. Lubię Cię Klopsiku, bardzo Cię lubię i gorąco pozdrawiam. Krzysztof

  3. #63
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: Dlaczego kochacie Bieszczady???

    Cytat Zamieszczone przez jeden z Pulpitów Zobacz posta
    PYTANIE do ADMINA i MODERATORÓW
    JUż kiedyś zabierałem tutaj głos w sprawie ksenofobii i rasizmu pojawiającego się w niektórych postach.
    Jeżeli powyższe nie jest publicznym głoszeniem poglądów rasistowskich to CO TO JEST ???
    IMHO jest to stwierdzenie faktu i nie ma nic wspólnego z ksenofobią czy rasizmem (?). Doskonale wiesz, że Bieszczady już przed II wojną światową były przeludnione. Obecną popularność, krzewioną skutecznie głównie przez miejscowych oraz media pod szyldem "dzikie, niedostępne, dziewicze, zapraszamy, ble, ble", zawdzięczają niestety smutnym i tragicznym wydarzeniom (bo to były tragiczne wydarzenia) lat 1939-1947. Gdyby nie miały one miejsca pewnie 90% z nas nie jeździło by w Bieszczady, nie byłoby tego forum a Ty nie byłbyś jednym z Pulpitów. To nie jest gloryfikacja owych faktów - one po prostu miały miejsce i my na to nic nie poradzimy. Możemy udawać że jest inaczej - ale nie każdy musi, ma do tego prawo. Krótko mówiąc nie widze argumentów, które podważyłyby tę oczywistą zależność.

    Rasizm i ksenofobia nie mają z tym nic wspólnego. Ponadto, o ile się nic nie zmieniło, w Polsce można publicznie jakiejś nacji nie lubić. Stwierdzenie że się nie lubi tych a tych nie jest głoszeniem poglądów rasistowskich - to tak na marginesie, bo Klopsik nic takiego nie napisał. Inaczej w/w określenie "święte krowy" będzie miało zastosowanie nie tam gdzie było skierowane...

    p.s - kolejny temat, który nie potoczył się tak jak powinien. Normalnie te posty powinny iść w Kosz i tyle, ale byłoby larum że cenzura, bo o tym można było dyskutować zakładając nowy wątek w odpowiednim dziale. Wnioskuje z tego co tu się ostatnio dzieje, że na forum jest jeszcze zbyt mało aktywnych użytkowników, by było zapotrzebowanie na przestrzeganie pisania na temat. Może i słusznie. Kiedyś wraz z ich wzrostem i pogłębianiem się bajzlu, użytkownicy sami zauważą taką potrzebę, podobnie jak na innych forach.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  4. #64
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: Dlaczego kochacie Bieszczady???

    Że niby ilość przechodzi w jakość? Wolno Ci się tak łudzić. Pozdrawiam. Krzysztof

  5. #65
    Awatar Jaskółka
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Szczecinek/Poznań
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Dlaczego kochacie Bieszczady???

    Bieszczady to siedlisko Aniołów i Kraina Zgubionych Trosk. Magia drzemiąca w powietrzu i Brama do Zaczarowanej Rzeczywistości.
    W Bieszczadach człowiek czuje się prawdziwie Wolny. Pełny. :)

  6. #66
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2007
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Dlaczego kochacie Bieszczady???

    dlaczego slowacki najwiekszym poeta byl?!

  7. #67
    Bieszczadnik Awatar agniecha
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Dlaczego kochacie Bieszczady???

    Dlaczego kochacie Bieszczady???

    Bo mnie tacy jedni zarazili, i chwała im za to

  8. #68
    Bieszczadnik Awatar petro
    Na forum od
    02.2007
    Rodem z
    Ustrzyki Dolne
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Dlaczego kochacie Bieszczady???

    Bieszczady pokoch każdy ten ktory tu przyjedzie a zwłaszcza, ten który lubi przyrodę i przebywanie na łonie natury.
    ja osobiście pokochałem bieszczady za piękne pejzarze a tak właściwie lubie bieszczady bo urodzilem się tutaj i caly czas tu mieszkam.

  9. #69

    Domyślnie Odp: Dlaczego kochacie Bieszczady???

    Tych gór nie można nie kochać. Jeśli się raz tam pojedzie to ciągle chce się tam wracać.
    Do tej pory byłam tam trzy razy. W zeszłym roku byłam niestety w Karkonoszach i obecnie nie mogę się doczekać kiedy w końcu wybiorę się w moje ukochane Bieszczady.

  10. #70
    Awatar Jaskółka
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Szczecinek/Poznań
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Dlaczego kochacie Bieszczady???

    Cytat Zamieszczone przez jastrzab Zobacz posta
    dlaczego slowacki najwiekszym poeta byl?!
    Był WIELKIM, koledze się cytat przeinaczył. :)

    Bieszczady najlepsze są na jesieni. Wydaje się wówczas, że wszystko w nich płonie.

    Lecą liście, szumi w lesie
    Wiatr z obłoków warkocz plecie
    I tego trzymać się trzeba.


    :)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Dlaczego jeżdzimy w Bieszczady
    Przez marioo14 w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 06-01-2011, 16:17
  2. Dlaczego?
    Przez WUKA w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-12-2009, 22:35
  3. dlaczego !?!?!?!?!?!?
    Przez G.W.I.A.Z.D.K.A. w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-07-2005, 23:23
  4. Dlaczego tyle pożarów..?
    Przez krzysiek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-06-2005, 13:00
  5. Czy fszyscy KOCHACIE BIESZCZADY?
    Przez LOVE_LASS w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-05-2003, 21:17

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •