Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Patrząc na Gutin Tomnatyka - Czarnohora 2006

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie Odp: Patrząc na Gutin Tomnatyka - Czarnohora 2006

    Pozwolę się podpiąc pod watek, z informacją, że moja relacja jest juz gotowa - zapraszam do lektury.
    Adres w stopce
    http://www.doczu.pl

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar ebik
    Na forum od
    06.2004
    Rodem z
    Beskid Makowski
    Postów
    84

    Domyślnie Odp: Patrząc na Gutin Tomnatyka - Czarnohora 2006

    Dla mnie bomba! Piękne zdjęcia (jaki aparat?) i super relacja (dzięki, że Ci się chciało).

    Trafiła Wam się lepsza pogoda ... zazdroszczę ... my generalnie mieliśmy spacer w chmurach

    Pozdrawiam,
    Ebik.

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie Odp: Patrząc na Gutin Tomnatyka - Czarnohora 2006

    Cytat Zamieszczone przez ebik Zobacz posta
    Dla mnie bomba! Piękne zdjęcia (jaki aparat?) i super relacja (dzięki, że Ci się chciało).
    hehe - dzięki za miłe słowo. Aparat to fuji s5600 - żaden sprzet, ale ma spory zoom i niezły obiektyw, oraz jest lekki, ale ma też kilka wad w stosunku do poprzednika czyli Minolty 7Hi No ale to neie forum o aparatach
    Co do relacji - sprobowałoby mi się nie chciec - znajomi by mnie udusili. Kurna przez ostatnie kilka dni byłem molestowany mailami i na GG
    Cytat Zamieszczone przez ebik Zobacz posta
    Trafiła Wam się lepsza pogoda ... zazdroszczę ... my generalnie mieliśmy spacer w chmurach
    No raczej nie narzekaliśmy poza tym dniem gdy nas zdmuchnęło z grani
    http://www.doczu.pl

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar ebik
    Na forum od
    06.2004
    Rodem z
    Beskid Makowski
    Postów
    84

    Domyślnie Odp: Patrząc na Gutin Tomnatyka - Czarnohora 2006

    Co do Zaroslaka (paskudztwo i niemiłe kierownictwo)- to trudno go minąć.
    Z Twojej relacji wynika, ze przechodziliscie obok niego (turbaza, parking, kapliczka). Wrzucam zdjecie zrobione przez Janka z Gorzowa (pozdrawiam całą zaprzyjaźnioną ekipę).

    W okolicy jest jeszcze stacja botaniczna - przechodziliśmy obok ale nie sprawdzaliśmy czy można przenocować.

    Z Jasini jeździ "plackartnyj" ... około drugiej w nocy jest odjazd do Lwowa ... i jest to jedyny pociag osobowy w tym kierunku...

    Wrazenia z jazdy faktycznie sa niesamowite ... zwlaszcza gdy sie spi na "pietrze" i nie ma sie czego zlapac ... ale gdy predkosc jest stala (30-40 km/h?) to jest luzik


    Pozdr,
    Ebik

    PS. Usmialem sie setnie z tej wstawki z Panią, która każe wyciągać śpiworki ... . Nie ma to jak poczucie humoru z Zielonej Góry.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  5. #15
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie Odp: Patrząc na Gutin Tomnatyka - Czarnohora 2006

    Poważni ten wielki moloch to Zaroślak ??? No pewnie że go widzieliśmy, ale w życiu bym nie przypuszczał, ze to turbaza. Myślałem że to jakiś hotel czy coś innego. Jak byłem, to był odnowiony, anteny satelitarne w oknach itp. <szok>
    Nie jestem przyzwyczajony do takich schronisk. Spodziewałem się raczej rozpadającej koliby, z dachem krytym eternitem.
    No ładnie mnie teraz zaskoczyłeś.
    Co do Jasini jesteś pewien że jeździ stamtąd plackarta ? Kurcze cały czas słyszałem tylko że obszczij. No to szkoda że nie mieliśmy takiej wiedzy, bo udalibysmy się jednak do Jasini. Przynajmniej wyspalibyśmy się do Lwowa.
    http://www.doczu.pl

  6. #16
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2006
    Rodem z
    Poznań/Szczecin
    Postów
    713

    Domyślnie Odp: Patrząc na Gutin Tomnatyka - Czarnohora 2006

    Tak, to straszydlo to Zaroślak:( A co do Jasini, to spalismy tuz przy wiadukcie na wyjezdzie w kierunku Kolomyji i po pierwsze fajne wrazenie bylo chodzic po podkladach kolejowych, ledwo sie trzymajacych(nie dziwota ze jezdza pociagi 30km/h), a w nocy wlasnie bylismu budzeni ze dwa razy przez przejezdzajace pociagi. BTW, fajna miejscowka!

    Pete
    "There is no such thing like too much snow" - Doug Coombs

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar ebik
    Na forum od
    06.2004
    Rodem z
    Beskid Makowski
    Postów
    84

    Domyślnie Odp: Patrząc na Gutin Tomnatyka - Czarnohora 2006

    Cytat Zamieszczone przez Doczu Zobacz posta
    Co do Jasini jesteś pewien że jeździ stamtąd plackarta ? Kurcze cały czas słyszałem tylko że obszczij.
    Jesli plackarta to taka kuszetka bez przedzialu to na 100% (5 leżanek: 2 na skrzyniach i 2 "na pietrze" + jedna prostopadla do nich przy przejściu).

    Zresztą przy kasie byliśmy pytani o standard, którym checmy jechać (2 czy nawet 3 warianty).

    Pociag z Jasini dociera do Lwowa koło 10tej. Dobry wariant bo można się wyspać (po sporzyciu odpowiedniego katalizatora snu) a rano dostać niezłą (jak mi się zdawało) kawę (...daliśmy "pani konduktor" dolara i była bardzo pomocna).

    Pozdr,
    Ebik.

  8. #18
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2006
    Rodem z
    Poznań/Szczecin
    Postów
    713

    Domyślnie Odp: Patrząc na Gutin Tomnatyka - Czarnohora 2006

    Generalnie to taie wagony bywaja na Ukrainie uzytkowane zarowno jako plackartna klasa, jak i obszczyj. Roznica jest taka, ze przy jezdzie Obszczyj, w takiej wnece przedzialowej moze siedziec 6 osob, zamiast 4. Malo przyjemne, ale mi sie udalo jakos wcisnac na ta platforme pod samym sufitem i sie nawet w Obszczyj wyspalem

    Pete
    "There is no such thing like too much snow" - Doug Coombs

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. czarnohora we wrześniu
    Przez damian w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 23-10-2010, 19:39
  2. Czarnohora we wrzesniu
    Przez Wookasch w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-09-2010, 21:51
  3. Czarnohora
    Przez markus w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 01-01-2009, 19:56
  4. Czarnohora 1-8.09.2006 - zapraszam na wyjazd.
    Przez Doczu w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-08-2006, 11:19
  5. Czarnohora 2005
    Przez WojtekR w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 09-10-2005, 11:29

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •