Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: co tam budują?

  1. #1

    Domyślnie co tam budują?

    Przestaly mnie już co prawda dziwic wyrastajace w Ustrzykach Górnych budynki, nie placzę też już nad końcem "dzikosci" tego rejonu Bieszczad - trudno. Zastanawia mnie jednak to wielkie "cos", które jest budowane na przeciwko "Kremenarosa" (schroniska ). Jeden luksusowy hotel już jest, do czego ma więc służyc ten następny cywilizacyjny obiekt z ogromna stalową konstrukcją? Ośrodek GOPR hmm? Może ktoś wie dokładnie. Pozdrawiam. Madziek

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    57

    Domyślnie Re: co tam budują?

    Mam nadzieje, że nie zdradzam tajemnicy państwowej, ale w grudniu 2000 roku została otwarta straznica Straży Granicznej. Jej budowa była konieczna ze względu na bezpieczeństwo w rejonie nadgranicznym. Budowa finansowana była ze środków unijnych na mocy układu z Schengen dlatego wygląda to imponująco. Park sprzeciwiał się szczególnie postawieniu tej mini wieży Eifla ale bezpieczeństwo kraju jest ważniejsze.
    Zapraszam w dzikie Bieszczady. Krzysiek

  3. #3

    Domyślnie Re: co tam budują?

    Dziekuje bardzo za szybką i kompletną odpowiedź :). Chyba faktycznie bezpieczeństwo jest ważniejsze już teraz ,gdy wybrałam sie szlakiem granicznym z Kremenarosa niektórzy mocno mnie straszyli a WOPista na samym szlaku opowiadał dziwne historie. Zastanawiam się na ile one były prawdziwe, w każdym razie do przejścia szlakiem hrabiny mnie zniechęciły - czy słusznie? Pozdrawiam Madziek

  4. #4

    Domyślnie Re: co tam budują?

    Madziek !!!!
    Czym straszysz o szkalu granicznym. Napisz coś konkretniejszego na tem temat, bo w maju zamierzam przejść
    ten szlak w dwoma - trzema kolegami, i trochę "boję się" po tym jak przeczytałem twoją wiadomość. "Hrabinę" też chcemy zresztą "zaliczyć".
    Dzięki za informacje

    grześ'o (malg)

  5. #5

    Domyślnie Re: co tam budują?

    Grzesiu,
    Z dwoma - trzema kolegami to niezupelnie musisz sie bac ( , no chyba ze bardzo nieletni jestescie, albo upiorow bo na nie nie ma rady. Noclegu "na dziko" w tamtym rejonie nie polecam...hmm oczywiscie nie polecam w ogole poza miejscami do tego przeznaczonymi, ale tam szczegolnie. Jak jest z szeroko pojetym "zaliczaniem" hrabiny nie mam pojecia trudno jestem kobieta pozwolilam sobie odpuscic te przyjemnosc, zostalam jakos w taki sposob omamiona plotkami (albo i nie plotkami), ze sama do niej nie pojde - czekam az przyjdzie do mnie . Konkretnie te moje obawy i to z rzeczy zaslyszanych sama chcialabym wiedziec ktore z nich sa bajka. W kazdym razie przy takiej straznicy z wieza Eiffla i takiej strazy granicznej pewno bedzie bezpieczniej niz ze straza miejska w Opolu. Pozdrawiam Madziek

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Jak tam kolorki
    Przez Rafal_waw w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 590
    Ostatni post / autor: 12-10-2018, 19:18
  2. Takie tam wędrowanie
    Przez Henek w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 260
    Ostatni post / autor: 18-09-2017, 21:42
  3. Taka tam zagadka ;-)
    Przez erem w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-12-2011, 17:41
  4. Ja też tam byłem
    Przez długi w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 28-06-2009, 19:01
  5. Byłem tam n*raz
    Przez marekm w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-07-2003, 19:45

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •