Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44

Wątek: Lublin -> Bieszczady

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar Lech06
    Na forum od
    06.2006
    Rodem z
    Świdnik
    Postów
    67

    Thumbs up Lublin -> Bieszczady

    Człowiek na codzień jeździ samochodem, więc odwykł o transportu publicznego.

    Ale, może ktoś jeździł tę trasę i ma doświadczenie, czym i jak można dojechać do Bieszczad z Lublina powiedzmy do Ustrzyk Górnych?

    (PKP, PKS, Bus czy cokolwiek jeszcze)
    Pozdrawiam. Lech

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Lech06
    Na forum od
    06.2006
    Rodem z
    Świdnik
    Postów
    67

    Lightbulb Odp: Lublin -> Bieszczady

    Kto by się spodziewał, że takim przyjacielem w poszukiwaniach jest Google

    http://rozklad.pkp.pl/
    http://www.pks.lublin.pl/
    http://www.pks.rzeszow.pl/
    http://www.rozklady.com.pl/

    Widać, że dojechać się da, tylko czasu to zajmie conajmniej 2 razy tyle co autem...

    A moze jednak ktoś w praktyce pokonuje tą trasę?
    Pozdrawiam. Lech

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar człowiek z lasu
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Ustrzyki Dolne (kraków momentami)
    Postów
    142

    Domyślnie Odp: Lublin -> Bieszczady

    w ciągu wakacji (chyba do końca września) jest połączenie bezpośrednie Lublin - Ustrzyki Dolne bardzo wygodnym autobusem. nie jedzie się tak długo (zależy z kim się jedzie ) pociągiem nie wiem czy do ustrzyk jest co z lublina. może do zagórza będzie. polecam też z lublina do rzeszowa, a stamtąd autobusem do ustrzyk z warszawy - facet zap... bo uwielbia jeździć w Bieszczady jego nikt nie kontroluje na Podkarpaciu i jak się dobrze zagada to za połowęceny się dojedzie.
    pozdrowienia z lasu

  4. #4
    D_o_r_a
    Guest

    Domyślnie Odp: Lublin -> Bieszczady

    Najlepiej autobusem - powinien być o 5.40 z Lublina. Jedzie ok 6h do Ustrzyk Dolnych. Jest jeszcze jeden, koło południa ale jedzie trochę dłużej i jest dosyć późno na miejscu i może być problem z transportem do Ustrzyk Górnych. Z Dolnych do Górnych też jakimś autobusem. Oczywiście dobre rozwiązanie to łąpać stopa

    Pozdrawiam Świdnik!!
    Ostatnio edytowane przez D_o_r_a ; 05-09-2006 o 22:46

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie Odp: Lublin -> Bieszczady

    ale ten autobus o 5.40 jezdzi tylko w okresie letnioch wakacji (tak jest napisane na stronie pks) A ten o 13.55 jezdzi caly rok... wiec niestety, ale jesli ktos chce jechac to tylko tym pozniejszym.

    Pociągiem nie polecam.... z tego co przejzalam, juz nie ma bezposredniego pociagu ani do Sanoka, ani do Zagorza... a przesiadac sie ilestam razy.. to nie wiem czy komus sie chce marnowac caly dzien na dojazd.

    Pozdrawiam
    KaHa
    i do zobaczenia gdzies na szlaku :-D

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie Odp: Lublin -> Bieszczady

    Jesli pasuje Ci wyjazd 18 września to możemy z Łysym robic za Twoj transport publiczny.... Jedziemy do Mucznego.....

    pozdrav

    PS. Znalazłam ewentualnie połączenie z Lublina do Rzeszowa o godzinie 00:45 , i o 4:49 z Rzeszowa do Zagórza i to by było chyba tyle, jeśli idzie o jedną przesiadkę.....
    Ostatnio edytowane przez kobieta_bieszczadzka ; 07-09-2006 o 09:50

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar Lech06
    Na forum od
    06.2006
    Rodem z
    Świdnik
    Postów
    67

    Domyślnie Odp: Lublin -> Bieszczady

    Miło mi za zaproszenie do transportu publicznego. Dobry pomysł na przyszłość, jak będą konkretne plany wyjazdowe. Tym razem muszę w tym czasie ciężko pracować w lubelskiej energetyce
    Byłem w czerwcu w sumie w Ustrzykach Górnych, ale też zajrzeliśmy do Mucznego na pstrąga w Wilczej Jamie.
    Wtedy postanowiliśmy ze znajomymi pojechać we wrześniu własnie do Mucznego, żeby stamtąd pójść jednego dnia na Bukowe Berdo, drugiego do Sianek i żródeł Sanu. Ale praca i inne obowiązki każdemu komplikuje taki wyjazd.
    Ponieważ Bieszczady są jak choroba, więc myślałem nawet sam pojechać sobie w Bieszczady, przejść szlak czy dwa, czy choćby posiedzieć przy piwie i popatrzeć na góry i tą cudowną dookoła przyrodę. Ale też się układa że w pracy jest tyle pracy... Przynajmniej zajrzę tu posłuchać bieszczadzkich opowieści
    Pozdrawiam. Lech

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie Odp: Lublin -> Bieszczady

    no trudno.... właśnie jedziemy do Wilczej Jamy..... między innymi na pstrąga....>>>ja coprawda nie jadam :P ale Łysy pochłania ..... mam nadzieje, że po powrocie uda mi się napisać coś w relacjach..... no i obiecuje, że napewno beda zdjecia.......

  9. #9

    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Lublin -> Bieszczady

    ja tam co prawda nie jeżdzę z tamtego kierunku, ale przypadkiem natrafiłam kiedyś na rozkłady busów z Lublina (http://www.angelfire.com/jazz/mlawa/busy/lublin.htm)
    wg której są busy do Sanoka o 8.30D 16.30D (konieczna rezerwacja tel. 507 267 438 ). podobno jadą 4,40. tylko gorzej jest potem z Sanoka, bo jesli nie trafisz na busa to dopiero o 16:15 jedzie do UG...

    pozdrawiam
    honti

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar KKKrzychoo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    265

    Domyślnie Odp: Lublin -> Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez Lech06 Zobacz posta
    Miło mi za zaproszenie do transportu publicznego. Dobry pomysł na przyszłość, jak będą konkretne plany wyjazdowe. Tym razem muszę w tym czasie ciężko pracować w lubelskiej energetyce
    Ponieważ Bieszczady są jak choroba, więc myślałem nawet sam pojechać sobie w Bieszczady, przejść szlak czy dwa, czy choćby posiedzieć przy piwie i popatrzeć na góry i tą cudowną dookoła przyrodę. Ale też się układa że w pracy jest tyle pracy... Przynajmniej zajrzę tu posłuchać bieszczadzkich opowieści
    Powiedz tylko że chcesz jechać w Biesy a załatwie ci każdy urlop w LUBZELU
    Choroby oczywiście nie lecz. To miła i raczej nieszkodliwa przypadłość
    Ja jadę prawdopodobnie 22.09 i być może będe miał wolne miejsce w samochodzie. To sie jeszcze okaże
    Pozdrawiam
    Krzysiek

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. [Lublin] Spotkania bieszczadzkie
    Przez Zbyszek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 04-10-2015, 11:20
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-10-2010, 11:57
  3. Kurs przewodnicki i slajdy - SKPB Lublin
    Przez jacob.p.pantz w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-10-2008, 14:37
  4. Beskid Niski - XXXV Rajd SKPB Lublin 15-19.10
    Przez jacob.p.pantz w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-10-2008, 16:27
  5. Rajd SKPB Lublin
    Przez jacob.p.pantz w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-05-2008, 16:55

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •