Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Dojazd z Krakowa do Wołosatego!!

  1. #1

    Domyślnie Dojazd z Krakowa do Wołosatego!!

    Będę w Krakowie w piątek 06.10. rano. Chciałbym wyjechać do Wołosatego ok. godz. 13- 14. Kto mółgłby pomóc mi w znalezienuiu jakiegoś sensownego połączenia? Znalazłem tylko PKS do Ustrzyk Dolnych - odjazd 13.55. Na miejscu ok. 22.10. Wiem, że z Krakowa jeździ dużo prywatnych busów, ale nie mogę znaleźć w Internecie żadnych informacji na temat ich rozkładu jazdy. Pomocy!!

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar malo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    okolice 3-city:506908042
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Dojazd z Krakowa do Wołosatego!!

    Sorry, ale wyjeżdżając tak późno z Krk (bez własnego samochodu) to nie licz na dotarcie do Wołosatego tego samego dnia. Zejdź na ziemię. Koncert zyczeń ma swoje granice.
    pozdrawiam
    malo :wink:

  3. #3

    Na forum od
    09.2006
    Rodem z
    LBL
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Dojazd z Krakowa do Wołosatego!!

    Witam,jest takie jedno polaczenie a wyglada ono tak
    Krakow - Rzeszow pociagiem posp. 13.35 w rzeszowie na 15.49
    Rzeszow - Ustrzyki Dln autobus posp. 16.10 i tym autobusem mozesz dojechac do Leska gdzie jestes o 18.10 i o 18.14 masz autobus do Ustrzyk Gornych ale mozesz tez pojechac tym autobusem z rzeszowa do U.Dln i tam zlapac ten sam autobus do Gornych o 19. Troche ten plan jest napiety ale mysle ze realny pod warunkiem ze nie bedzie zadnych opuznien.
    Pozdrawiam

  4. #4

    Question Odp: Dojazd z Krakowa do Wołosatego!!

    Dzięki!!
    Mam nadzieję, że szczęście znowu mi dopisze. Tak jak w czasie powrotu z Syberii - zapraszam na www.motormania.pl/wyprawy.php
    Co do koncertu życzeń- czy ja coś mówiłem o dotarciu do Wołosatego tego samego dnia?! A zresztą- gdybym był młodszy, to próbowałbym stopem...
    Jeszcze raz bardzo dziękuję!!
    Konrad

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar malo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    okolice 3-city:506908042
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Dojazd z Krakowa do Wołosatego!!

    O proszę, no to tym razem gryzę się w język
    Jakoś z głowy wyleciała mi taka mozliwość.
    Co do napiętych połączeń dopowiem że dobrze jest kontrolować czas przejazdu (na przystankach pośrednich) i jeśli będziemy widzieli opóźnienie to dzwonić na właściwy dworzec PKS z prośbą o przytrzymanie dla nas autobusu. Ostatnio tak przytrzymałem autobus z Sanoka do Krakowa będąc jeszcze w Lesku.
    pozdrawiam
    malo :wink:

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Góral
    Na forum od
    04.2006
    Rodem z
    Bielsko-Biała
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Dojazd z Krakowa do Wołosatego!!

    Witam Konrad! Czapka z głowy, jestem naprawdę pod dużym wrażeniem - właśnie wróciłem z twojej stronki, jest co poczytać!
    Kieby gór nie było to bym se usypoł.

  7. #7

    Domyślnie Odp: Dojazd z Krakowa do Wołosatego!!

    Z telefonowaniem to bardzo dobry pomysł. Dzięki. Poszukam odpowiednich nr . Gdybym mógł, to wyniósłbym się w góry na zawsze. A jestem człek znad morza, więc śmiesznie to brzmi. Bieszczady są coraz bardziej zadeptane, więc trzeba będzie poszukać czegoś " cichszego". Może Beskid Niski? Karpaty Wschodnie? Co radzicie? I jeszcze jedno - jadę w Bieszczady na robienie fotek. Czy już jest tak piknie jak malowanie? Pogoda ma być ( ponoć) OK. A co z " polską złotą jesienią"?

  8. #8

    Domyślnie Odp: Dojazd z Krakowa do Wołosatego!!

    Do Górala: zajrzyj na www.motormania.pl/konrad_kaszuby.php - to mój ulubiony kawałek. Było naprawdę bosko

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar Góral
    Na forum od
    04.2006
    Rodem z
    Bielsko-Biała
    Postów
    38

    Smile Odp: Dojazd z Krakowa do Wołosatego!!

    Konrad, poczytam z całą pewnością. A co do tego że Bieszczady takie zadeptane to bym się nie zgodził. Wszystko zależy od tego kiedy się tam wypuścisz. Ja uważam że Beskidy są zadeptane (mieszkam w Bielsku) ale nawet u nas są dni kiedy mozna zrobić wypad w góry w odległości 5-15 km od Bielska i nikogo nie spotkać (nawet przy pięknej pogodzie). Oczywiście nie mogą to być wakacje i weekendy. A w Bieszczadach byłem 2 tygodnie we wrześniu, dużo wędrowałem bo pogoda była przecudna i powiem Ci że momentami nawet zatęskniłem za ludźmi a nikogo nie spotkałem (no moze 1-2 osoby dziennie). Przy czym zaznaczam że nie chodziłem po połoninach. A co do Beskidu Niskiego - tam to już można się całkowicie odizolować od dwunożnych istot jeśli ktoś tego chce. Pamiętam w zeszłym roku - byłem wlaśnie w Bieszczadach aż nadeszła sobota piękna i upalna. Zjechało się mnóstwo ludzi i postanowiłem wyskoczyć w Beskid Niski, a tam nikogo, na środku szlaku mnóstwo grzybów. Zrobiłem wg mapy 26 km i nie spotkałem NIKOGO. Pozdrawiam.
    Kieby gór nie było to bym se usypoł.

  10. #10
    nita
    Guest

    Domyślnie Odp: Dojazd z Krakowa do Wołosatego!!

    z tego co wiem to o 6:30 z krakowa jest autobus do leska, jak będziesz miał szczęście być na czas w lesku to tam z dworca o 12:20 odjeżdża autobus do zatwarnicy, można wysiąść wcześniej tzn. w smolniku i tam już łapać stopa,bo to do górnych już całkiem blisko:))) życzę powodzenia

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Dojazd do wołosatego - LAST MINUTE (help)
    Przez laciate w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-01-2009, 19:36
  2. Droga do Wołosatego
    Przez Teresa45 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-06-2008, 00:02
  3. Z Wołosatego na Tarnice video
    Przez marou35 w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2007, 09:53

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •