Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Chętni ludzie odezwijcie się!!!

  1. #11

    Domyślnie Re: Chętni ludzie odezwijcie się!!!

    Po pierwsze - Szaszka - Sorry. Po drugie - namyśliłAŚ się może ?

    Stały Bywalcze, to że jadę samochodem nie znaczy, że będę się rozglądał za przytulnym pokoikiem z wyżywieniem Ja myślę tylko, gdzie zostawić samochód na kilka dni. I jeżeli będzie to Cisna, to walę do schroniska w Jaworcu - a jak Komańcza, to schronisko w Łupkowie. I to też tylko na pochód pierwszomajowy, bo potem zaraz walimy na szlak.

    No i jeżeli zdecyduję się na Cisną, to spełnię "obywatelski obowiązek" Bardzo szkoda mi tylko tego schroniska w Łupkowie... A iść tam potem nie mogę, bo kobieta koniecznie chce na Tarnicę i Połoniny.

    Pozdrawiam,
    Wawrzek

  2. #12

    Domyślnie Re: Chętni ludzie odezwijcie się!!!

    No dobra moi nowi przyjaciele. Poinforujcie mnie jeszcze proszę ,gdzie o tej porze roku można napotkać ładne widoki? Byłem tylko raz w Bieszczadach, więc nie jestem tak obeznany w tych okolicach... A jakby co to jestem w piątek obok tego pomazanego pomnika w Cisnej (przynajmniej był taki we wrześniu) o godzinie 12.00. Jak się spotkamy to pójdziemy na browarek.
    Dziękuję zwłaszcza:
    -duszewoj - owi
    -Stałemu Bywalcowi

  3. #13
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Re: Chętni ludzie odezwijcie się!!!

    W Bieszczadach są wyłącznie piękne widoki (pod warunkiem słonecznej pogody i wyjścia z lasu). Mnie osobiście, poza połoninami, podobało się:
    w drodze z Hulskiego do Krywego i dalej do Tworylnego,
    w drodze z Beniowej do Sianek, a także w punkcie widokowym za grobem śp. Stroińskich (tj. za cmentarzem w Siankach)
    w drodze z Tarnawy Niżnej do Mucznego, ale oczywiście nie tą główną szosą, lecz przez Dźwiniacz Górny, starymi wschodnimi ścieżkami (kiedyś to były drogi), do pewnego momentu na północ nad Sanem, później trzeba było zawrócić na zachód lasem (przejdziesz tamtędy mając mapę na podkładzie mapy sztabowej, kupisz ją w co drugim kiosku w Bieszczadach, tylko pozornie jest trudniejsza od innych map turystycznych);
    w Zatwarnicy, Nasicznem.
    Ps. A Ty akurat się pchasz tam (Tarnica), gdzie będą największe tłumy w ten weekend. Ja na Tarnicę zawsze wchodzę od strony Przełęczy Bukowskiej. Jestem wtedy na szczycie raczej w drugiej połowie dnia i nie spotykam już tej stonki ziemniaczanej, która pcha się tam rano i przed południem, żeby zrobić zdjęcie, zjeść kanapkę i wrócić do autokaru.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar Szaszka
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    znad morza
    Postów
    463

    Domyślnie Re: Chętni ludzie odezwijcie się!!!

    Uaaaaaa!
    Niestety, za wczesnie sie podniecilam moim pomyslem wyrwania sie w Bieszczady. Zapomnialam, ze w najblizszy weekend mam studia... To ostatnie spotkanie przed sesja... Wiem, wiem, nie takie rzeczy sie "olewalo" dla Bieszczadow... Ale to juz kolejna przeszkoda, sa jeszcze inne... Chyba niestety musze jedak musze poczekac do tego wrzesnia...
    Dobra, a teraz wyjasnienia w sprawie Aleksandra - Szaszka. Jak juz Aleksandra wyjasnila, ona to ona, a ja to ja. :))
    Ale zeby bylo wesolo, ja tez mam na imie Aleksandra! Ale wszystkie posty tutaj wysylam jako Szaszka, i niech juz tak zostanie, bo sie bedziemy mylic.
    Ciekawe, jak sie Staremu Bywalcowi skojarzylo, ze jestesmy jedna osoba... Moze kiedys z rozpedu podpisalam sie jako Ola? A moze sie pomylil, dziwnym zbiegiem okolicznosci trafiajac przy okazji w dziesiatke z tym imieniem? :) Albo moze jasnowidz jakis, czy co? ))
    pozdrawiam,
    Szaszka
    я пиду в далекие горы на широкие полонины

  5. #15
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Re: Chętni ludzie odezwijcie się!!!

    Szaszko, ja nie jestem "Stary Bywalec", lecz "Stały Bywalec", chociaż na pewno starszy od Ciebie. Zwracam na to uwagę, gdyż przypomniał mi się kawał, jak dwie sąsiadki się kłócą:
    "- ty stara .....(5 liter) !
    no, no, tylko nie stara, tylko nie stara!"
    A skojarzenie miałem proste: Sasza to zdrobniale po rosyjsku Aleksander, Aleksandra. Niektórzy wymawaiją Szasza, Szaszka.
    W dalszym ciągu twierdzę, że używasz dwóch imion na tej liście.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  6. #16

    Domyślnie Re: Chętni ludzie odezwijcie się!!!

    Z wielka przyjemnością i zaciekawieniem czytałam te wszystkie ( no może nie wszystkie) rozmówki i zdecydowałam sie zwrócic się z prośbą. bo jutro jedziemy po raz I w Bieszczady, a zebrała się taka niewydazona czwóereczka, no i zabardzo nie wiemy jak gdzie i co kiedy. Jedziemy samochodem, ale bysmy chcieli cały dzień łazić i to najlepiej tam gdzie można nacieszyć się ciszą i spokojem, i jeżeli to możliwe jak najżadziej na ludzi wpadać. Prosiłabym o wskazanie miejsc, szlaków ... gdzie można naprawdę odpocząć od miasta.

    Z góry dzięki za pomoc GG 1539624
    Czekam na kontakt miłego weeeeeeekeeeeendu wszystkim turystom i pracusiom pa

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar Szaszka
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    znad morza
    Postów
    463

    Domyślnie Re: Chętni ludzie odezwijcie się!!!

    Przepraszam Staly Bywalcze, tak jakos mi sie wymsknela ta literka "r"...
    Naprawde, uwierz, ze Aleksandra i Saszka to dwie rozne osoby bo zaczynam sie zastanawiac, czy nie mam moze schizofrenii?
    Ja swojego nicka wymyslilam nie od mojego imienia, ale od nazwy pewnej kozackiej szabelki. Ktora kiedys sobie kupie i wtedy pidu z konykami po horach pohulaty.
    :)
    pozdrawiam,
    Szaszka
    я пиду в далекие горы на широкие полонины

  8. #18
    Bieszczadnik Awatar Aleksandra
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    948

    Domyślnie Re: Chętni ludzie odezwijcie się!!!

    Szaszko Ty też????/
    Wiedziala ,że mam skomplikowaną nature....ale do tej pory zawsze wiedzialam jak sie podpisuję, a tu masz....jeśli to pomoże....Aleksandra na husulach do tej pory nie jeździla!
    pozdrawiam!
    "niech będą błogosławione wszystkie drogi proste, krzywe, dookolne…"
    http://takiewedrowanie.blogspot.com/

  9. #19
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    64

    Domyślnie Re: Chętni ludzie odezwijcie się!!!

    Czarne oczy jak dereń! Ech, Dziewczyny, potańcowałbym ja z Wami na huculską melodyję!
    duszewoj

  10. #20

    Domyślnie Re: Chętni ludzie odezwijcie się!!!

    Zapraszam do tańca.
    Nam bieszczadnikom muzyka w tańcu nie przeszkadza.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Wyprawa - szukam chętnych
    Przez sznurra w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-04-2015, 15:47
  2. Czy ludzie gór pomogą dobermanom???
    Przez Klementynka w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2007, 19:54
  3. Ukraińska wyprawa latem.... są chętni?
    Przez brzydal w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 13-06-2006, 16:22
  4. Ludzie do wędrówki poszukiwani
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 15-04-2005, 22:47

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •